Aga19

Mundurki

Recommended Posts

U mnie w szkole były, są i prawdopodobnie będą :?

Musimy nosić szkolny krawat, obowiązkowo białą koszulę, ciemne spodnie lub ciemną spódnicę minimum do kolan, jeśli jakiś sweter to czarny lub granatowy. Strasznie tego nie lubię, bo czuję się przez to ograniczona i zniewolona.

NaNowoNarodzona napisał(a):

Powiedzcie mi czy macie tez jednolity stroj na w-f?

tak, mamy szkolne koszulki wielkości wora na kartfole

ciemne spodnie

Ja i tak muszę chodzić do szkoły w garniturze (spodnie, koszula, krawat). Więc niewiele powiem wam na temat mundurków, jednakże jest wiele nawet ciekawie wyglądających oraz masa szmat... Kwestia gustu.

U mnie nic nie wiadomo. Prawdopodobie nie będzie ich w tym roku. Mnie to było obojętne czy go nosiłam czy nie....

Ja tylko na początku zeszłego roku szkolnego nosiłam,

tak jak większość w mojej szkole,

niby kilka razy w roku były sprawdzane i zapisywane kto ma,

nigdy wtedy nie miałam i zachowania mi nie obniżono ;p:D

nikomu zresztą,

moi nauczyciele zgodnie twierdzą, że to głupota,

w mojej szkole mamy kamizelki,

kolor zgnitej zieleni i niby mamy w tym chodzić ;/;)

nigdy wtedy nie miałam i zachowania mi nie obniżono ;p:D

nikomu zresztą,

moi nauczyciele zgodnie twierdzą, że to głupota,

Oj, jak ja wam takich nauczycieli zazdroszczę... U mnie się nawet czepiają jak ktoś ma inną koszulkę pod szkolną bluzą...

JUŻ NIE BEDZIE MUNDURKÓW tak było napisane na onecie.. a z resztą jak coś to u mnie będą nowe bo prawie cała klasa zrobiła sobie z nich ognisko przed szkołą ( w parku :D)

U nas są mundurki. Dziewczyny mają coś w rodzaju tunikowej kamizelki na guziki (granatowa, ale za to ma dwie duże pożyteczne kieszenie) , a chłopacy normalna kamizelkę.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor...
      · 0 replies
    • oliver16
      W co grasz??
      paladins, rise of the tomb raider, overwatch może ktoś się przyłączy do paladins albo overwatch
    • Gloria
      Problem z bliskością.
      To raczej normalne, ale według mnie 2 spotkania na 3 miesiące to bardzo mało... Moim zdaniem warto abyście zwiększyli częstotliwość spotkań, aby pchnąć tę relację do przodu,  a przynajmniej spróbować dowiedzieć się, co może z tego wyniknąć. Samo pisanie... no cóż, zawszę będę pisał, że lepszy jest kontakt na żywo. Pisać to można jak już się kogoś bardzo dobrze zna. Natomiast na tym etapie znajomości zaleciłbym właśnie częstsze spotkania na żywo albo chociaż rozmowy przez telefon (od razu możecie
    • karo123
      Problem z bliskością.
      pisze z chłopakiem z tego samego miasta już 3 miesiące.Spotkaliśmy sie dwa razy chociaż to drugie spotkanie było naprawdę udane.Dopiero co sie poznajemy, nawet sie z nim nie przytulalam, ale naprawde go polubilam lecz nadal jego charakteru nie znam..no i chodzi o to ze piszemy CODZIENNIE.Od tych trzech miesięcy, a do żadnego zblizenia pomiędzy nami nie doszlo, bo ja sie wstydze bliskosci z chlopakiem bo nigdy nie mialam ani tego co może sobie pomyśleć..dziwnie że poświęca mi tyle uwagi ze codzie
    • Shady-Lane90
    • Shady-Lane90
      Wasz ostatni zakup.
      Laptop polecony przez @Kalafior_Grozy ♥ Dziękuję braciszku!