Jump to content

Ile macie najbliższych osób?

Mandy_126

Recommended Posts

Jedną? poza moją mamą oczywiście (no i sobą samą). Choć nie znam tej osoby zbyt długo i nie wiem czy mogłabym ją nazwać przyjaciółką, kimś na kim mogę polegać  w każdej sytuacji. Choć chciałabym wierzyć, że tak właśnie jest. Nie mam ja jednak szczęścia w relacjach w ludźmi.

Jeśli chodzi o pokrewieństwo to rodzina. 

Jeśli chodzi o prawdziwe bliskie mi osoby to jest tylko jedna taka osoba którą znam od kołyski.

Jest jedna osoba, na której mogę polegać w każdej możliwej dziedzinie życia. Jeśli chodzi o wsparcie materialne, to myślę, że mogę liczyć na najbliższą rodzinę, chociaż ich pieniądze to ostatnia rzecz, która jest mi do szczęścia potrzebna. 

Osób, które uważam za bliskie jest dwoje, ale niestety nie mogę na nich polegać w każdej dziedzinie życia.

King of the senses

Ja mam 4 osoby najbliższe w moim życiu. Rodzice, przyjaciółke z mojego miasta i przyjaciółkę, która jest jak siostra, ale mieszka 650 km ode mnie. I szczerze ? Mogę polegać na przyjaciółce,która mieszka daleko ode mnie. Poznaliśmy się przez internet, przez naszego idola. Spotkaliśmy się 1,5 roku temu po raz pierwszy.Jest to najwspanialsza osoba,którą poznałem w swoim życiu,za co dziękuje Bogu. Mogę na niej polegać pod każdym względem,nawet jeżeli mieszka daleko. Rozmawiamy o wszystkim,wspieramy się nawzajem. Szczerze ? Więcej ona wie o mnie,niż przyjaciółka,która mieszka ode mnie 10 min drogi. Teraz tylko musimy czekać do następnego spotkania. :) Kocham ją jak siostre, i dziękuję,że jesteś <3 

jedną. moj facet jest osobą, na ktorej moge polegac zawsze i w kazdej dziedzinie swojego zycia. moja matka juz dawno przestala byc kims takim. moj brat? kocham go nad zycie, ale jednak oboje nie mozemy na sobie zawsze polegac. przyjaciele? przychodza i odchodza. 

• 5 months later...

Tak na dobrą sprawę w tym temacie zostaje sam. Ale często jest to na rękę.

• 2 months later...

W sumie jedną, najbliższą przyjaciółkę. Mimo, że zawsze mogę na niej polegać, nie zawsze mogę jej o wszystkim powiedzieć - jej temperament, jak ktoś zrobi mi krzywdę (w jej mniemaniu), rozpęta mu III wojnę światową. Ale gdy przyjdę do niej bo potrzebuje wsparcia, nawet nie muszę nic mówić :)

• 1 year later...
Malwina2002

Rodziców, siostrę, chłopaka i troje przyjaciół.

• 1 year later...
  • 5 months later...
WszyscyZginiemy

Trzy bądź cztery - na pewno mamę, ojczyma i narzeczonego, może jeszcze młodszą siostrę. Na pewno jest mi bliska, bo mimo wszystko, bardzo ją kocham, jednak nie jestem pewna czy zawsze, we wszystkim mogłabym na niej polegać. Przynajmniej na chwilę obecną. Musi jeszcze trochę dorosnąć i poznać życia.

• 4 weeks later...
Shady-Lane90

Nie prowadzę listy, na którą wpisuję bliskie mi osoby. Jest ich kilka. Oczywiście przede wszystkim są to rodzice. Jeżeli chodzi o bliskich, niespokrewnionych, to myślę, że do grupy takich naprawdę bliskich mi osób zaliczyć mogę około 5. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• IlikeGaming
    • holdem
    • Shady-Lane90
    • Wulf
    • NYC
    • Markiz
    • Celt
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• holdem
      Moi pamiętają, i ja też pamiętam o ich. Za każdym  razem kupujemy sobie "sarkastyczne" prezenty np.: pluszowy jednorożec, ogromna rama do rozbitego lustra albo nunchako (nw jak to się pisze) z kiełbasy... Jest ciekawie,
    • Shady-Lane90
      Ale właśnie szanowna Pani całuśna postawiła sprawę jasno, że partner i dziecko mają być dla niej na równi. To tak nie działa. Kochający rodzic stawia swoje potomstwo ponad partnera. Choćby ten partner był drugim po Bogu.  Reszta argumentów - choćby trafnych - mało nas interesuje, gdyż takie rażące podejście do sprawy przyćmiło wszystko. Poza tym - autor postu pisał, że chadza razem z partnerką na zakupy itp. Nie jest więc tak, że to on sponsoruje zupełnie wszystko w tym związku. Co do wychowania dziecka i wtrącania się przez dziadków. Wybaczcie, ale ten związek trwa 8 miesięcy. Dziadkowie są dziadkami od urodzenia dziecka. To logiczne, że chcą dla wnuka jak najlepiej. Oczywiście zgadzam się, że autor postu powinien porozmawiać z partnerką o tym, co mu się nie podoba. Ale ABSOLUTNIE NIE MA PRAWA WYMAGAĆ, ABY KOBIETA STAWIAŁA GO NA RÓWNI Z DZIECKIEM, albo co gorsza ponad nim. 
    • holdem
      Witaj, co rozumiesz przez samorozwój? możesz to rozwinąć?
    • holdem
      Emm, nie jest powiedziane, że gra internetowa, więc; poker
    • holdem
      Na pewno jakieś duże miasto, jeśli nauczę się lepiej języka to pewnie coś w Anglii lub USA, jeszcze nie wiem.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Sis, dziś na Discovery Chanell o 21 będzie film dokumentalny o wypadku PKSu pod Gdańskiem w 1994 roku. Jedną z ocalałych osób z tego wypadku i uczestniczką tego programu będzie sąsiadka mojej ciotki, pani Sabina. W 2008 roku ją poznałem osobiście.
      Polecam ten odcinek jak i całą serię "Największe polskie katastrofy".
      · 4 replies
    • Kerosine
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Zapewne znasz sprawę zbiorowego samobójstwa w Jonestown (chociaż ja nazwałabym to zaplanowanym masowym zabójstwem). Nie wiem czy miałeś okazję słuchać taśmy z ostatnich minut sprzed całej tej katastrofy, więc podsyłam. Mrozi krew w żyłach, ale wiem, że jako fan spraw kryminalnych, powinieneś to przesłuchać. 

· 13 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Pacz co dla Ciebie mam  
      https://www.youtube.com/channel/UCynFZm_tin-9SgtaupR6TIA
      https://www.youtube.com/channel/UC3FBrY3U9fQslzrGxq1jqhQ
      · 2 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

...
      · 0 replies
  • Popular Contributors