Jump to content

Ile macie najbliższych osób?


Mandy_126

Recommended Posts

Posted

Takich, na których zawsze możecie polegać? Ja 3.

Link to comment
Posted

Żadnych. 

Link to comment
Posted

Jedną? poza moją mamą oczywiście (no i sobą samą). Choć nie znam tej osoby zbyt długo i nie wiem czy mogłabym ją nazwać przyjaciółką, kimś na kim mogę polegać  w każdej sytuacji. Choć chciałabym wierzyć, że tak właśnie jest. Nie mam ja jednak szczęścia w relacjach w ludźmi.

Link to comment
Posted

Jeśli chodzi o pokrewieństwo to rodzina. 

Jeśli chodzi o prawdziwe bliskie mi osoby to jest tylko jedna taka osoba którą znam od kołyski.

Link to comment
Posted

Jest jedna osoba, na której mogę polegać w każdej możliwej dziedzinie życia. Jeśli chodzi o wsparcie materialne, to myślę, że mogę liczyć na najbliższą rodzinę, chociaż ich pieniądze to ostatnia rzecz, która jest mi do szczęścia potrzebna. 

Link to comment
Posted

Takich osób mam w sumie cztery, brata i kumpla i 2 przyjaciółki.

Link to comment
Posted

Osób, które uważam za bliskie jest dwoje, ale niestety nie mogę na nich polegać w każdej dziedzinie życia.

Link to comment
Posted

Przez całe życie uczę się, że nie można na nikim polegać :)

Link to comment
King of the senses
Posted

Ja mam 4 osoby najbliższe w moim życiu. Rodzice, przyjaciółke z mojego miasta i przyjaciółkę, która jest jak siostra, ale mieszka 650 km ode mnie. I szczerze ? Mogę polegać na przyjaciółce,która mieszka daleko ode mnie. Poznaliśmy się przez internet, przez naszego idola. Spotkaliśmy się 1,5 roku temu po raz pierwszy.Jest to najwspanialsza osoba,którą poznałem w swoim życiu,za co dziękuje Bogu. Mogę na niej polegać pod każdym względem,nawet jeżeli mieszka daleko. Rozmawiamy o wszystkim,wspieramy się nawzajem. Szczerze ? Więcej ona wie o mnie,niż przyjaciółka,która mieszka ode mnie 10 min drogi. Teraz tylko musimy czekać do następnego spotkania. :) Kocham ją jak siostre, i dziękuję,że jesteś <3 

Link to comment
Posted

Trzy osoby.

Link to comment
Posted

W sumie dobre pytanie. Hmm  nie licząc rodziców to z tak z max 6-7.

Link to comment
Posted

jedną. moj facet jest osobą, na ktorej moge polegac zawsze i w kazdej dziedzinie swojego zycia. moja matka juz dawno przestala byc kims takim. moj brat? kocham go nad zycie, ale jednak oboje nie mozemy na sobie zawsze polegac. przyjaciele? przychodza i odchodza. 

Link to comment
 • 5 months later...
Posted

Tak na dobrą sprawę w tym temacie zostaje sam. Ale często jest to na rękę.

Link to comment
 • 2 months later...
Posted

W sumie jedną, najbliższą przyjaciółkę. Mimo, że zawsze mogę na niej polegać, nie zawsze mogę jej o wszystkim powiedzieć - jej temperament, jak ktoś zrobi mi krzywdę (w jej mniemaniu), rozpęta mu III wojnę światową. Ale gdy przyjdę do niej bo potrzebuje wsparcia, nawet nie muszę nic mówić :)

Link to comment
 • 1 year later...
Posted

Dwie - rodziców.

Link to comment
Malwina2002
Posted

Rodziców, siostrę, chłopaka i troje przyjaciół.

Link to comment
Malwina2002
Posted

Jeszcze bliski mi jest mój trzyletni siostrzeniec.

Link to comment
 • 1 year later...
Posted

Rodzice, brat, czwórka przyjaciół.

Link to comment
 • 5 months later...
WszyscyZginiemy
Posted

Trzy bądź cztery - na pewno mamę, ojczyma i narzeczonego, może jeszcze młodszą siostrę. Na pewno jest mi bliska, bo mimo wszystko, bardzo ją kocham, jednak nie jestem pewna czy zawsze, we wszystkim mogłabym na niej polegać. Przynajmniej na chwilę obecną. Musi jeszcze trochę dorosnąć i poznać życia.

Link to comment
 • 4 weeks later...
Posted

Nie prowadzę listy, na którą wpisuję bliskie mi osoby. Jest ich kilka. Oczywiście przede wszystkim są to rodzice. Jeżeli chodzi o bliskich, niespokrewnionych, to myślę, że do grupy takich naprawdę bliskich mi osób zaliczyć mogę około 5. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • grzechu98
   @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
  • Gloria
   Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
  • Gloria
   Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
  • grzechu98
   Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
  • yiliyane
   I to był błąd. Po pierwsze, skoro ich nie znałeś, nie mogłeś wiedzieć, czy były wolne. Po drugie, jeśli startowałeś do dziewczyn typu supermodelka, samemu będąc przeciętnym... to też nie mogło skończyć się dobrze. Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że przeciętny mężczyzna nie może być z piękną kobietą. Tylko musi czymś to nadrobić. A trudno jest to nadrobić, jeśli kompletnie się wcześniej nie znaliście. Bo ona widzi tylko Twoją powierzchnię i wyłącznie na tej podstawie Cię ocenia. Aplikacje randkowe też bazują wyłącznie na wyglądzie. Niczym innym nie można się tam wykazać, więc przeciętni mają znacznie trudniej. I to dotyczy obu płci. Warto to zmienić. Nie po to, by podrywać wszystkie dziewczyny jak leci i a nuż się uda, a by nauczyć się czuć swobodnie w damskim towarzystwie. Gdy się nauczysz, będzie Ci dużo łatwiej poderwać jakąś dziewczynę. Może jakieś warsztaty, kursy, wykłady byłyby dobrym pomysłem? Jako rozwijanie swoich hobby i jako poznawanie nowych ludzi. Czy Twoi znajomi nie spotykają się czasem w szerszym gronie, tj. gronie mieszanym? Może warto byłoby na takie spotkanie pójść. Po to, żeby interakcje z płcią przeciwną były dla Ciebie równie proste jak interakcje z tą samą płcią. Żadna koleżanka z pracy Ci się nie podoba? Mielibyście wspólny punkt zaczepienia. Mógłbyś którąś zaprosić np. na lunch, jeśli macie lunchowe przerwy w pracy. To stereotyp. Chociaż też zależy w jakim środowisku się obracasz. Normalna, zdrowa psychicznie, dojrzała kobieta, szukająca stałego związku będzie chciała wspierającego partnera, który umie słuchać i chce pomagać. Trudno mi to oceniać z medycznego punktu widzenia, ale z punktu widzenia kobiety mężczyzna chodzący na prostytutki jest mało ciekawą partią. Jak rozwiązać ten problem, może by Ci seksuolog doradził. Ja niestety w kwestii medycznej nic Ci nie powiem.
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Kerosine
  Kerosine
  5 posts
  grzechu98
  grzechu98
  4 posts
  Celt
  Celt
  3 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  2 posts
  Gloria
  Gloria
  2 posts
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  13 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  480 posts
  yiliyane
  yiliyane
  440 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up