mystery

Prezent Dla Męża Wybór

Recommended Posts

dla kogo: bliska koleżanka z klasy :)

okazja: zakończenie liceum - chcę zeby o mnie pamiętała (sama dała mi śliczny ręcznie malowany kubek z dedykacją)

wiek obdarowywanego: 19

zainteresowania: przeróżne - najbardziej chyba muzyka (śpiewa ;), nie ma zainteresowań typu moda, seriale, i na pewno nie chce jej dawać czegoś w stylu kosmetyków...

info: dała mi kubek tak na pamiątkę, i też chciałabym żeby miała coś ode mnie, co sprawi że będzie o mnie pamiętać, gdyby tak się zdażyło że już się nie spotkamy, bardzo ją lubie :)

budżet: bardzo mały, dosłownie symboliczny

Skoro śpiewa to pomyślałam o kamertonie widełkowym.

kupisz w sklepie muzycznym albo przez internet za kilkanaście zł. no może 20. Oczywiście może gdzieś znajdziesz jakiś bardziej wypasiony ;) ale tak mnie więcej ceny oscylują dookoła 20 zł.

Jakoś fajnie to można opakowac, np w jakieś ozdobione własnoręcznie pudełeczko,które będzie nie tylko opakowaniem ale i częścią prezentu-można wypisać na wieczku pare miłych słów.. nie wiem...:)

Małe to, niezobowiązujące. Dla muzyka kamerton est takim troszeczkę symbolicznym gadżetem- dzięki czemu podkreślisz ze widzisz jej zainteresowania a dzięki własnemu wkładowi w ozdobienie nadasz jakąś treść emocjonalną ;)

dla kogo: bliska koleżanka z klasy :)

okazja: zakończenie liceum - chcę zeby o mnie pamiętała (sama dała mi śliczny ręcznie malowany kubek z dedykacją)

wiek obdarowywanego: 19

zainteresowania: przeróżne - najbardziej chyba muzyka (śpiewa ;), nie ma zainteresowań typu moda, seriale, i na pewno nie chce jej dawać czegoś w stylu kosmetyków...

info: dała mi kubek tak na pamiątkę, i też chciałabym żeby miała coś ode mnie, co sprawi że będzie o mnie pamiętać, gdyby tak się zdażyło że już się nie spotkamy, bardzo ją lubie :)

budżet: bardzo mały, dosłownie symboliczny

Skoro śpiewa to pomyślałam o kamertonie widełkowym.

kupisz w sklepie muzycznym albo przez internet za kilkanaście zł. no może 20. Oczywiście może gdzieś znajdziesz jakiś bardziej wypasiony ;) ale tak mnie więcej ceny oscylują dookoła 20 zł.

Jakoś fajnie to można opakowac, np w jakieś ozdobione własnoręcznie pudełeczko,które będzie nie tylko opakowaniem ale i częścią prezentu-można wypisać na wieczku pare miłych słów.. nie wiem...:)

Małe to, niezobowiązujące. Dla muzyka kamerton est takim troszeczkę symbolicznym gadżetem- dzięki czemu podkreślisz ze widzisz jej zainteresowania a dzięki własnemu wkładowi w ozdobienie nadasz jakąś treść emocjonalną ;)

kamerton to ona już ma, i to nie jeden :) a coś innego?? niekoniecznie z muzą związanego... pliisss, to pilne...

-Dla kogo prezent? Chłopak

-Na jaką okazję? 17 urodziny

-Wiek obdarowywanego 17

-Zainteresowania obdarowywanego motoryzacja, tuning, zjawiska paranormalne :P

-Ewentualne informacje( jaki to ma być prezent, czy ma cos zasugerować, praktyczny czy sentymentalny)

-Budżet do wydania. 50-100 zł

Dla kogo prezent? dla dziewczyny

-Na jaką okazję? na urodziny.

-Wiek obdarowywanego. 20

--Ewentualne informacje( jaki to ma być prezent, czy ma cos zasugerować, praktyczny czy sentymentalny)- praktyczny raczej odpada (w stylu ekspres do kawy , ubranie raczej też bo mogę nie trafić z rozmiarem. I najlepiej żeby NIE był to prezent w stylu wspólne zdjęcie, poduszka z nadrukiem "kocham Cię misiu" czy gra komputerowa.

-Budżet do wydania.130zl

dla bliskiego kolegi

na urodziny

wiek 17

ewentualne informacje (hmm jesteśmy blisko lecz jeszcze nie chodzimy ze sobą sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć urodziny ma jutro więc mam mało czasu:/)

koszt czy ja wiem ??

-Dla kogo prezent?

dla chłopaka

-Na jaką okazję?

rocznica

-Wiek obdarowywanego

17 lat

-Zainteresowania obdarowywanego

wlasciwie to takie dosc zroznicowane(motory, anime ale bez jakis szalenstw czy megapasji)

-Ewentualne informacje( jaki to ma być prezent, czy ma cos zasugerować, praktyczny czy sentymentalny)

nie mialabym problemu ze znalezieniem prezentu, juz wymyslilam prezent na urodziny, ale przed jego urodzinamy wypada rocznica. Chcialabym zeby to bylo cos milego, nie musi byc praktyczne

-Budżet do wydania.

tak z 70 zl

-Dla kogo prezent? Dla bliskiego kolegi ;)

-Na jaką okazję? Urodziny

-Wiek obdarowywanego: za pięć dni 17 lat

-Zainteresowania obdarowywanego: hmm... rower, informatyka... To takie główne. A inne? jest dobry z przedmiotów ścisłych i lubi myśleć ;) Lubi też dobrze wyglądać

-Ewentualne informacje chciałabym, żeby widział, że nie jest dla mnie obojętny

-Budżet do wydania :do 30 PLN

Phony, skoro interesuje się motorami, to kup mu malutki model motorka. Do tego możesz przyczepić własnoręcznie zrobiony transparent albo chorągiewkę (taką stylizowaną na "rajdową") z napisem "Kocham Cię" albo coś w tym stylu. :)

Kiedyś kupiłam taki motorek koledze, którego pasją również są motory. Po prostu szalał z radości jak dzieciak. Myślałam, że mnie wyściska. ;P

-Dla kogo prezent? dla chlopaka

-Na jaką okazję? ukonczenie studji (psychologia)

-Wiek obdarowywanego - 22

-Zainteresowania obdarowywanego - muzyka, psychologia, biznes, ekonomia,

-Ewentualne informacje( jaki to ma być prezent, czy ma cos zasugerować, praktyczny czy sentymentalny) - to ma byc prezent za ukonczenie studji, cos na pamiatke lub praktycznego co moglby uzyc w przyszlosci

-Budżet do wydania. ilosc pieniedzy nie gra roli

neszika, nie wiem może jakąś gre komputerową, ale z tego typu co trzeba duuużo mysleć.

neszika, nie wiem może jakąś gre komputerową, ale z tego typu co trzeba duuużo mysleć.

Mam 30 złotych i jeden dzień... Ciężko będzie...

-Dla kogo prezent? Dla bliskiego kolegi ;)

-Na jaką okazję? Urodziny

-Wiek obdarowywanego: za pięć dni 17 lat

-Zainteresowania obdarowywanego: hmm... rower, informatyka... To takie główne. A inne? jest dobry z przedmiotów ścisłych i lubi myśleć ;) Lubi też dobrze wyglądać

-Ewentualne informacje chciałabym, żeby widział, że nie jest dla mnie obojętny

-Budżet do wydania :do 30 PLN

Kupiłam mu taką faajną myszkę do laptopa i perfumy z adidasa... ;) Mam nadzieję, że się ucieszy :P

-Dla kogo prezent? dla siostry ciotecznej

-Na jaką okazję? osiemnaste urodziny

-Wiek obdarowywanego: prawie 18 :)

-Zainteresowania obdarowywanego: lubi różowy kolor :wink: , komputery, książki... ogólnie wiele :P

-Ewentualne informacje: chciałabym coś niecodziennego, oryginalnego, w końcu to osiemnastka :twisted:

-Budżet do wydania. ojj, mało... 15 zł, 20...

.Klaudyna : hmmm, fundusze troche ograniczaja propozycje. Ksiazka to dobry prezent,ale niekoniecznie na 18 :P Czesto kupuje sie zestaw: czerwona szminka i czerwone stringi xD Moze cos z bizuterii.

Moze cos z bizuterii.

Kupiłam bransoletkę, wisiorek i kolczyki. Mam nadzieję, że jej się spodobają, bo nie za bardzo wiem, co lubi. :)

-Dla kogo prezent? Koleżanka, ale nie taka bliska (Siostra przyjaciółki)

-Na jaką okazję? Osiemnastka

-Wiek obdarowywanego 18

-Zainteresowania obdarowywanego I tu jest problem. Wiem, że lubi muzykę. Nic więcej nie wiem

-Ewentualne informacje( jaki to ma być prezent, czy ma cos zasugerować, praktyczny czy sentymentalny) coś oryginalnego, niekoniecznie praktycznego.

-Budżet do wydania. 60 - 100 zł

Możesz kupić jej taką ogromną kartkę, specjalnie na 18-stkę, a do tego dokupić jakiś zabawny gadżet :) Prezenty na 18stkę to często śmieszne, ale niezbyt użyteczne przedmioty ;D

POMOCY

-Dla kogo prezent? przyjaciółki

-Na jaką okazję? urodziny

-Wiek obdarowywanego 14

-Zainteresowania obdarowywanego (lubi wszystko co zwiazane z koralikami, cieniami , ale ostatnio na urodziny dostala ode mnie perlumy i naszyjnik z kolczykami to musi być coś innego!!

-Budżet do wydania do ok.40zł

MACIE JAKIEŚ POMYS

kropeczkkaa, może zestaw różnego rodzaju koralików? Będzie mogła robić sobie biżuterię, a z tego wychodzą naprawdę fajne rzeczy.

I edytuj posty.

-Dla kogo prezent?
Dla mamy.
-Na jaką okazję?
Imieniny.
-Wiek obdarowywanego
46 lat.
-Zainteresowania obdarowywanego
Ciężko powiedzieć.
Moja mama jest osobą innego, aczkolwiek niemniej nowoczesnego pokolenia, ma to być prezent, który będzie umiał połączyć dwa światy - z jej lat młodości i z czasów obecnych.
-Budżet do wydania.
Do 100zł.

Myślałam o podświetlanym obrazie.

Kokieteria, obraz może być ciekawy, ale (co powinnaś wiedzieć) kobietą zawsze wszyscy kupują coś do domu na prezent, a one(Wy) tego nie znoszą(Choć już lepiej obraz jak mikser ) :wink: Jeśli miałbym zasugerować prezent, mający łączyć młodość jej życia z nowoczesnością teraźniejszości, a opierał sie na Twoich sugestiach , poleciłbym Ci abyś poszukała jakiejś nowoczesnej ramki na obraz (jak najbardziej hitechowej i minimalistycznej, do powieszenia na ścianę powiedzmy do 80cm wys/szer.), oraz poszperała w starych albumach ze zdjęciami mamy. Wybierz jakieś ciekawe stare jej zdjęcie z czasów młodości idź do fotografa(grafika) aby Ci je obrobił, powiększył i wydrukował, po czym włożyłbym je do tej ramki- takie zderzenie 2światów fantastycznie się prezentuje, ale ważne by zdjęcie było czarno-białe, a nawet i trochę wyblakłe. Druga opcja, choć bardziej kosztowna, jest taka by wydrukował to zdjęcie na płótnie, a później fachowo oprawił w ozdobną ramkę.

Dla kogo? dla chłopaka

Okazja rocznica bycia ze sobą

Wiek obdarowywanego 17 lat

Zainteresowania właściwie żadnego konkretnego ;// taki lubiacy prawie wszystko z wyjatkiem gier zespolowych ;P

Kasa do wydania jestem w stanie wydac nawet 150 zł xP

Na urodziny chce mu podarowac duza antyrame w a niej jego, moje i nasze wspolne zdjecia, ale do wykonania tego potrzebne mi sa jeszcze wakacje w celu porobienia zdjec tak, aby sie nie domyslil co dostanie ; ) ale rocznica wypada za dzien, z tym ze narazie go nie ma w miescie, takze mam prawie dwa tygodnie czasu. Z gory dzieki za jakies pomysly. Myslalam o serduszkach dzielonych na dwa ale w sumie watpie zeby to nosil bo to takie malo meskie jest ^^ ogolnie to balabym sie bizuterie kupowac. Myslalam jeszcze nad lancuszkiem (tylko jak tu wybrac taki ktory nie bylby kobiecy? ;/) na ktorym zawieszona by byla pierwsza litera mojego imienia ale nie wiem czy to dobry pomysl ;/

Pomocy ;d

Kokieteria - a moze jakas plyta zespolu, ktorego sluchala w mlodosci? Np. Gdy dawniej szalala za Beatelsami to teraz pewnie z checia odswiezyla by sobie wspomnienia ;)

Niezawodnym prezentem jest tez kosmetyk lub cos z bizuterii.

-Dla kogo prezent? była przyjaciółka

-Na jaką okazję? Urodziny i imieniny

-Wiek obdarowywanego: 17 lat

-Zainteresowania obdarowywanego: uwielbia się stroić- moda przede wszystkim wiele rzeczy ma, lubi oryginalność (prezent mógłby być oryginalny... nawet robiony- lubi kiedy to jest dla niej z myślą o niej...)

-Budżet do wydania :do 40 PLN

i potrzebuje go do niedzieli... więc allegro raczej odpada..