lauralaw

Strona WWW

6 postów w tym temacie

Proszę Was o rady. Zależy mi na tym aby mój sklep internetowy, który prowadzę od niedawna wyświetlał się wyżej w Googlach. Znacie jakieś sposoby jak mogę to zrobić? Znajomy mówił mi ostatnio coś o SEO, jednak nie do końca zrozumiałam na czym to polega. Czy to dobry pomysł? Jak myślicie co powinnam zrobić?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Google AdWords. Poszukaj sobie i poczytaj na ten temat. Być może o to Ci chodzi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozycjonowanie wymaga bardzo dużej kasy. Musisz wyłożyć kwotę czterocyfrową miesięcznie, a wcale nie jest powiedziane, że to przyniesie zakładane efekty.  Tak więc całkowicie odradzam nakręcanie się w jakikolwiek sposób. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozycjonowanie nie jest troche i płaci się głównie za efekty, np. masz top1 na jakiejś dobrej frazie to płacisz około 500-1000 zł na miesiąć ale zyski Ty masz super :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie to cena/stawka zależy głównie od branży. Są tematy w których da się wybić właściwie za darmo (nisze) a są tematy w których z czterocyfrową sumą na miesiąc może być ciężko się przebić (pożyczki). No i top1 nie zawsze równa się zysk - warto na początku zadbać o stworzenie nowoczesnej strony internetowej a dopiero później zająć się pozycjonowaniem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zacząć pozycjonowanie można oczywiście samemu, jeśli nie dysponuje się odpowiednim budżetem (najlepiej oczywiście zlecić specjalistom, ale nie zawsze sytuacja pozwala). Trzeba tylko poczytać blogi/fora o danej tematyce i działać ;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz