Sign in to follow this  
Followers0
KarmirKa

Hej

Recommended Posts

Hej jestem Kamila, na co dzień managaruje w firmie eventowej, a po godzinach uczę się japońskiego i planuje podróże po świecie :D 

Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

• Lolekbru
    • Kerosine
    • MonikaNowicka
    • Ylx
    • dannonka
    • Martusiaaaaaa92
    • Cwaniaczek
    • Celt
    • pastelki
    • Darom_82
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kerosine
      Mam 16 lat i jestem uzależniona od masturbacji...
      Od siebie powiem, że prawdopodobnie - choć może wydawać się to paradoksalne - popełniasz błąd starając się narzucić sobie jakiekolwiek ograniczenia. Ludzki umysł tak już jest skonstruowany, że im bardziej staramy się o czymś nie myśleć, tym intensywniej nasze myśli krążą wokół danego tematu. Niezależnie od prób znalezienia alternatyw[y] dla solo zabaw postaraj się spojrzeć na problem bardziej pod kątem wyboru, dobrowolnego i świadomego - nawet jeśli będzie to wymagało przyjęcia wstępnie założeni
    • Cwaniaczek
      Wzywam Cię do odpowiedzi!
      Oba tematy były okrutne, ale przez jeden przebrnąłem. Zatem odbijam piłeczkę znowu do @WszyscyZginiemy :  
    • Cwaniaczek
      Podrywanie zajętego/zajętej
      Generalnie to niegodziwe, bez względu na tytułowe "warianty", które moim zdaniem są nieistotne, a jedyne co dają, to pole do racjonalizacji własnej  niegodziwości. Z drugiej strony, tak głębiej się nad tym zastanawiając, to może i dobrze, że takie coś istnieje, przynajmniej ludzie mają wreszcie pretekst do wyzwolenia. Bo ile można żyć z kimś, po to żeby był, z półśrodkiem, wiedząc, że stać na coś lepszego, ale godząc się na to bo nie ma na horyzoncie lepszej perspektywy? Pragmatyczne przecz
    • Kerosine
      Kosmos.
      Pełnego obrazu możemy rzeczywiście nigdy nie poznać, ale według mnie obecna nauka zmierza wyraźnie [choć prawdopodobnie zupełnie nieświadomie] właśnie w kierunku udowodnienia - aczkolwiek niekoniecznie drogą bezpośrednią - istnienia Absolutu / Transcendencji. Ostatecznie, jak powiedział Albert Einstein, najbardziej niezrozumiałe jest to, dlaczego w ogóle cokolwiek daje się zrozumieć, a mechanika kwantowa czy ciemna energia pokazują, że im większe nasze zrozumienie rzeczywistości, tym robi się ba
    • Kerosine
      Koci humor
      À propos hrabiego Kiciulli...   <ten rysun stanowi na dobrą sprawę inspirację do założenia kolejnego tematu, który prawdopodobnie zresztą niedługo powstanie >