Jump to content

Wstydzę się swojego uśmiechu...oceńcie sami.

EPS

Recommended Posts

Posted

Cześć!

Mam 21 lat i brzydki uśmiech, brak dwójki na górze z przodu i ogólnie wstydzę się uśmiechać i mówić, a przez to szybko mówię i czasem bełkocze... jestem młody i tak zaniedbałem zęby i nie wiem co teraz mam robić.

05631691288401897714.jpg

53173404475789747787.jpg

92461004083815684932.jpg

62824a1c9f33a83fmed.jpg

Zobaczcie na te zdjęcia, czy któraś dziewczyna umówiłaby się z takim czymś?

Posted

Witaj EPS,

nie jestem stomatologiem i nie będę się wypowiadał o stanie zębów ze zdjęć. Powiem Ci za to co bym zrobił na Twoim miejscu.

W pierwszej kolejności konsultacja stomatologiczna. Osobiście z reguły nie chodzę do "rzeźnika z NFZ", ponieważ w mojej opinii robią swoją robotę na odpiernicz i nie przykładają się. Wiem, że gdzieś tam są porządni dentyści, którzy robią dobrą robotę, ale ja takowych spotkałem tylko w prywatnej placówce.

W twoim przypadku głównym problemem jest brak dwójki w górnym łuku i tego tak czy siak na Narodowy Fundusz Zdrowia nie zrobisz. Z informacji jakie posiadam NFZ funduje tylko protezę ruchomą akrylową, ale jest mały haczyk - braki w uzębieniu muszą być duże (co najmniej brak pięciu zębów).

Według mnie nie pozostaje Ci nic innego, niż wizyta prywatna i odpłatne wstawienie implantu.

Wiem, że nie jest to tanie, ale nic innego nie wymyślisz, jeśli chcesz się pozbyć kłopotu.

Osobiście wychodzę z założenia, że jeśli ma się wszystkie rączki i nóżki zdrowe, można choćby powoli, ale zarobić i uzbierać na tego typu wydatki. Potraktuj to jako cel na najbliższy czas.

Sprawa przeszkadza Ci w codziennym życiu i odciska piętno na jakości Twojego życia, więc będziesz mieć dużą motywację do działania.

Idź do dentysty, zrób przegląd zębów, które masz. W razie potrzeby ustal plan leczenia uzębienia, wylecz ewentualne problemy i dopiero wtedy zajmij się kosmetyką. Zęby masz tylko jedne, a statystyki dotyczące stanu uzębienia Polaków są delikatnie mówiąc zatrważające.

Podsumowując, biegiem do stomatologa, sprawdzić zęby, ewentualnie wyleczyć i zająć się brakiem dwójki.

Powodzenia!

Posted

Tak, tak - pójdę z tym do dentysty prywatnego. Pieniądze mam, o to się nie martwie, ale dentystka NFZ powiedziała mi, że nic się nie zmieści w tą szparę... myślałem o koronie na trójkę i jedynkę...

Posted

Czyżbyś stracił kiedyś zęba i nic z tym nie zrobił?

Nie przejmuj się, siedzi Ci to mocno w psychice jako Twoja wada ogromna, że nie masz zęba i wszyscy to widzą. Jak pójdziesz do dentysty prywatnego to on znajdzie rozwiązanie tego problemu, uwierz - nie takie przypadki widział w swojej karierze ;)

Po uratowaniu sytuacji, jak minie trochę czasu nikt nie będzie pamiętał o tym że miałeś jakieś problemy z zębami, poczujesz się pewnie no i bez tej skazy na psychice ;)

Mr.Wolf napisał wszystko w tym temacie, nic dodać nic ująć.

Posted

Właśnie przejmuje się tym... bo, aż wstyd. Z moim zębami to jest tak, że ja w ogóle nie dbałem o te zęby i wyszlo tak, ze mialem 5 do wyrwania i tez ok. 5 do leczenia i jakos to ogarnąłem, bo wziąłem się za siebie.

Myślałem, że dam radę bez tej dwójki, ale jednak jest to silniejsze ode mnie.

Dziewczyna, którą nie dawno poznałem chciałaby się ze mną spotkać... i aż wstyd, wstydze się spotkać, bo sie nie bede usmiechal i bede wyjde na smutasa bez humoru... bardzo mi to zycie utrudnia, a ludzie sa zlosliwi i to tez do mnie nie raz dotarlo.

Posted

Na świecie jest sporo ludzi, są tacy których cieszy zgnojenie kogoś, ale są też tacy, którzy są wyrozumiali ;)

Musisz iść jak najszybciej do dentysty i rozwiązać ten problem, a nie siedzieć i się dodatkowo wpędzać w psychozę :) Nie możesz tak wszystkiego brać do siebie, musisz się zdystansować. Idź do tego dentysty, nie ma na co czekać :)

Posted

Tak niestety jest...

Co do prywatnego dentysty, to jak to jest z terminami? W tym samym tygodniu, czy dłużej? Pytam, bo jeszcze nie byłem nigdy prywatnie u lekarza...

Posted

Raczej w tym samym tygodniu ;)

Posted

Jako, że jestem na bieżąco, bo akurat umawiałem się na rutynową kontrolę, potwierdzam słowa Drissa. Osobiście dzwoniłem w czwartek późnym popołudniem nudząc się w biurze i jestem umówiony na wtorek, tak więc nie będziesz długo czekał.

Co do dziewczyny... daj sobie i jej szansę. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, iż poprawka zębów oraz wstawienie implantu to nie takie pierdut i po krzyku. Leczenie pewnie odbędzie się etapami i szkoda byłoby czekać ze spotkaniem, aż porobisz całe uzębienie.

Jeszcze Ci dziewczę "wystygnie" i będzie kiszka. W moim mniemaniu lepiej zaryzykować i spotkać się w najbliższym czasie. Jak się nie uda to trudno, ale ominie Cię ta paskudna myśl, że mogłeś coś zrobić, a pozostałeś bierny, jeśli nie daj Boże podbije do niej ktoś inny i zgarnie Ci ją z przed nosa.

Nie zostawiaj niczego w rękach przypadku, a tym bardziej kieruj się tą zasadą w przypadku relacji damsko-męskich :wink:.

Posted

Tak, spotkałem się i ona mnie do tego namawia, ale to mnie hamuje...

Posted

Walić to, spotkaj się skoro ona tego chce. Jak odpuścisz, ona pomyśli, że Ci nie podpasowała.

Za pół roku będziesz się śmiać z obecnego problemu. Zaciśnij zwieracze i do dzieła.

Ona wiecznie czekać nie będzie.

Posted

Jeśli Cię to pocieszy to podam Ci przykład pierwszy z brzegu ;)

Moja kuzynka chodzi z chłopakiem który prawie nie ma zębów, jednak to jej nie przeszkadza i pobierają się za 2 lata, a on powoli wstawia sobie brakujące zęby :)

Posted

Byłem dziś u dentystki prywatnie i... pierwsze co, to muszę iść zrobić pantogram, później do ortodonty i aparat założyć.

Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła i powiedziała, że nie ruszy tych trójek, bo są za ładne.

Posted

Jeśli dziewczyna cię polubi nie będzie jej przeszkadzał brak zęba. Uśmiechaj się.

Ludzie potrafią przekuwać przedziwne mankamenty wizualne w swój atut, ale do tego potrzebny jest zdrowy dystans i więcej pewności siebie.

A aparaty na zęby noszą teraz nawet starsi ludzie, więc nie ma się czym przejmować w razie czego.

Nie byłabym sobą:

201501_1828_egbfg_sm.jpg

Posted

To co, że niby z tą szparą mam się uśmiechać?

:D

Lubie Freddiego! :D

Posted

Oczywiście. Zawsze możesz śmiejąc się zakrywać subtelnie usta dłonią. Że niby taki z ciebie wstydzioszek. ;-}

Posted

W takim razie posłucham Twoich rad ;-)

Posted

Właśnie. Freddy Mercury powtarzał, że poza zębami jest idealny. Ja też miałam opory w uśmiechaniu się, bo na wskutek błędnie dopasowanego aparatu ortodontycznego (zakładali mi go stażyści) mam dolne zęby powyginane tak, że dramat, a górne jedynki to "łopaty".

Przynajmniej masz białe zęby, tego zazdroszczę : )

Posted

One są żółte, takie światło.

Mam pytanie do płci pięknej z tego forum, czy zainteresowałybyście się facetem z takim uzębieniem?

-- Dodano 06 Lis 2015, 21:11: --

Chyba nawet wstydzicie sie odpisac na moje pytanie, nie dziwie sie xd

Posted

Nie w tym rzecz, forum nie działało przez prawie 3 dni :)

W sumie po co pytasz czy byś się podobał, skoro planujesz to wszystko poprawić? Nie kombinuj przyjacielu, bo na forum jest sporo kobiet i każda ma inne spojrzenie na wygląd i tym podobne kwestie, więc odpowiedzi były by różne, a przede wszystkim zbędne :D 

Posted

No tak, ale zanim to poprawie, to trochę minie czasu... a mi wstyd nawet gębę otworzyć..

Posted

faktycznie nie wygląda to za ciekawie :)

Idź do protetyka on na pewno coś doradzi iiii przygotuj hajs bo hajs musi się zgadzać 

• 3 weeks later...
Posted
O 1.11.2015, 00:18:58, EPS napisał:

Cześć!

Mam 21 lat i brzydki uśmiech, brak dwójki na górze z przodu i ogólnie wstydzę się uśmiechać i mówić, a przez to szybko mówię i czasem bełkocze... jestem młody i tak zaniedbałem zęby i nie wiem co teraz mam robić.

05631691288401897714.jpg

53173404475789747787.jpg

92461004083815684932.jpg

62824a1c9f33a83fmed.jpg

Zobaczcie na te zdjęcia, czy któraś dziewczyna umówiłaby się z takim czymś?

Jasne,że zęby w tym wieku,są bardzo ważne, ale która dziewczyna będzie Tobie zaglądać do ust? ;) a na poważnie jeśli udasz się do dentysty,on z całą pewnością poradzi Ci coś na ten Twój problem,tylko nie zwlekaj.Dzisiaj są różne sposoby i metody uzupełniania uzębienia,wybielania, leczenia itp.Tylko działaj,nie czekaj na nic. Powodzenia.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• yiliyane
    • grzechu98
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• grzechu98
      @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
    • Gloria
      Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
    • Gloria
      Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
    • grzechu98
      Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
    • yiliyane
      I to był błąd. Po pierwsze, skoro ich nie znałeś, nie mogłeś wiedzieć, czy były wolne. Po drugie, jeśli startowałeś do dziewczyn typu supermodelka, samemu będąc przeciętnym... to też nie mogło skończyć się dobrze. Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że przeciętny mężczyzna nie może być z piękną kobietą. Tylko musi czymś to nadrobić. A trudno jest to nadrobić, jeśli kompletnie się wcześniej nie znaliście. Bo ona widzi tylko Twoją powierzchnię i wyłącznie na tej podstawie Cię ocenia. Aplikacje randkowe też bazują wyłącznie na wyglądzie. Niczym innym nie można się tam wykazać, więc przeciętni mają znacznie trudniej. I to dotyczy obu płci. Warto to zmienić. Nie po to, by podrywać wszystkie dziewczyny jak leci i a nuż się uda, a by nauczyć się czuć swobodnie w damskim towarzystwie. Gdy się nauczysz, będzie Ci dużo łatwiej poderwać jakąś dziewczynę. Może jakieś warsztaty, kursy, wykłady byłyby dobrym pomysłem? Jako rozwijanie swoich hobby i jako poznawanie nowych ludzi. Czy Twoi znajomi nie spotykają się czasem w szerszym gronie, tj. gronie mieszanym? Może warto byłoby na takie spotkanie pójść. Po to, żeby interakcje z płcią przeciwną były dla Ciebie równie proste jak interakcje z tą samą płcią. Żadna koleżanka z pracy Ci się nie podoba? Mielibyście wspólny punkt zaczepienia. Mógłbyś którąś zaprosić np. na lunch, jeśli macie lunchowe przerwy w pracy. To stereotyp. Chociaż też zależy w jakim środowisku się obracasz. Normalna, zdrowa psychicznie, dojrzała kobieta, szukająca stałego związku będzie chciała wspierającego partnera, który umie słuchać i chce pomagać. Trudno mi to oceniać z medycznego punktu widzenia, ale z punktu widzenia kobiety mężczyzna chodzący na prostytutki jest mało ciekawą partią. Jak rozwiązać ten problem, może by Ci seksuolog doradził. Ja niestety w kwestii medycznej nic Ci nie powiem.
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      4
    2. 2
      wolnaczeczenia