Jump to content

Księżycowa (II)

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

5 members have voted

1. 1.

• 10
      2
    • 9
      0
    • 8
      0
    • 7
      1
    • 6
      0
    • 5
      1
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      0
    • 1
      1
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      0

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie ma. 10 pytań tym razem Księżycowej =)

Posted

Jak możecie tak olewać Olimpię! :(

1. Ulubiona książka?

2. Ulubiony użytkownik i dlaczego nie jest to Słońcowa? :devil:

3. Tak czy Nie?

Posted

1. Co robisz zaraz po przebudzeniu?

2. Czy uderzyłaś kiedyś kogokolwiek?

3. Jaką cechę cenisz u innych?

Posted

Czy Twój avatar (kobieta w masce) w jakiś sposób reprezentuje Ciebie?

Posted
Jak możecie tak olewać Olimpię!

nudna jestem : D

1. Ulubiona książka?

Mały Książę

2. Ulubiony użytkownik i dlaczego nie jest to Słońcowa?

Nie mam ulubionego użytkownika. Powiedzmy, że jest część osób, które lubię na podobnym poziomie.

3. Tak czy Nie?

Raczej tak, ale czasem nie.

1. Co robisz zaraz po przebudzeniu?

Jeśli to dzień powszedni, to rozpaczam, że muszę wstać, ale generalnie to jestem dzieckiem internetu i przeglądam wiadomości na fb, smsy, wchodzę na instagram itd.

2. Czy uderzyłaś kiedyś kogokolwiek?

Powiedzmy, trochę koleżankę trzepnęłam po łbie, żeby się ogarnęła.

3. Jaką cechę cenisz u innych?

W sumie dużo ich jest. Ciężko byłoby wybrać jedną, ale chyba tak najbardziej to cierpliwość, bo mi samej jej brakuje i empatię.

Czy Twój avatar (kobieta w masce) w jakiś sposób reprezentuje Ciebie?

I mnie i was wszystkich. Każdy przyodziewa jakąś maskę.

Posted

Na ile lat się czujesz? Ile chciałabyś mieć? W jakim wieku ludzie najbardziej Cie wkurwiają?

Posted
Na ile lat się czujesz?

Zależy od sytuacji, ale zazwyczaj na mniej niż mam. Tak na 18.

Ile chciałabyś mieć?

Hm, w sumie jak miałam 17 lat to chyba najlepiej się czułam, więc 17.

W jakim wieku ludzie najbardziej Cie wkurwiają?

Nie patrzę na ludzi względem wieku. Czasami 15-latki potrafią się lepiej zachowywać, niż pozornie spokojni emeryci. Także no, nie umiałabym podać grupy wiekowej, która mnie denerwuje, bo takiej po prostu nie ma.

1.Dlaczego tak twierdzisz? Mierzysz ludzi swoją miarą?

Nie, nie mierzę. Tak po prostu jest. Nie mówię o maskach w znaczeniu negatywnym, ale spójrz nie powiesz do profesora na uczelni ''elo ziomek!'', a do kolegi ''witam pana''. To już jest jakaś maska, bo nie zachowujesz się tak samo w towarzystwie każdej osoby. Zawsze są jakieś różnice. Maska syna, maska kolegi. Tak już jest i nic w tym złego.

2. Lofciasz mnie, i dlaczego tak bardzo?

:devil:

3. Jak uważasz, na jakim poziomie stoją twoje umiejętności tapeciarsko-wykończeniowe (if you know what i mean).

Całkiem spoko, rozwijam się.

4. Z jaką częstotliwością trujesz się alkoholem? Jakim alkoholem? W jakiej ilości? W jakich okolicznościach najczęściej?

Jakie tam trucie się. Zależy od okazji i czy jest okazja.

Piwo, wódka, wino, drinki, różnie.

Ilość zależy od towarzystwa, od moich chęci, od tego jaki mam dzień itd.

Okoliczności to serio temat rzeka.

Posted

Anal tak czy nie?

Posted

Brnąłbym w temat Twojego skrywanego uczucia do Piotra, ale każdy chyba wie, że gdyby nie odległość to byłyby z tego dzieci. ; >

Które zjawisko związane z księżycem jest najlepsze dla Ciebie? Pod jakimkolwiek względem.

Ulubiona czekolada? I dlaczego jest to milka o smaku LU?

Będąc dzieciaczkiem w co grałaś i co oglądałaś? Zbierałaś prawilnie te takie karteczki do segregatorów?

Co lubiłaś było... Czego się bałaś? Czego dalej boisz?

Moja Luba ma na zajęciach na neurobiopsychologii z podstaw funkcjonowania organizmów czy jakoś tak, gdzie "bawi się" żabkami... Na zwykłej psychologi raczej tego nie ma, ale byłabyś zdolna to robić? W ogóle jak sobie wyobrażasz siebie w tej pracy?

Posted
Anal tak czy nie?

Nie

Które zjawisko związane z księżycem jest najlepsze dla Ciebie? Pod jakimkolwiek względem.

Efekt halo wokół Księżyca. Niestety widziałam tylko raz w życiu, ale robi wrażenie.

Ulubiona czekolada? I dlaczego jest to milka o smaku LU?

Nie przepadam za czekoladą.

Będąc dzieciaczkiem w co grałaś i co oglądałaś? Zbierałaś prawilnie te takie karteczki do segregatorów?

O jeny. Trochę tego jest. Oglądałam chyba większość bajek, które leciały na takiej starej wersji Disney Channel - chyba Jetix. Kochałam Brendę i pana Whiskersa. A na wideo to oglądałam wszystko z Disney'a. Co do gier to grałam w takie gry w telewizji co miałam z takim jakby trollem, ale nie pamiętam jak to się nazywało. Oczywiście, że zbierałam karteczki. Najwięcej chyba miałam z postaciami z mojej gazetki i serialu, czyli W.I.T.C.H ; D

Czego się bałaś? Czego dalej boisz?

Jak byłam dzieckiem to bałam się ciemności i większości owadów. Strach przed ciemnością trochę mi minął, ale robali się nadal boję. Do tego grona dołączyłabym obecnie chyba strach przed utratą bliskich i samotnością.

Moja Luba ma na zajęciach na neurobiopsychologii z podstaw funkcjonowania organizmów czy jakoś tak, gdzie "bawi się" żabkami... Na zwykłej psychologi raczej tego nie ma, ale byłabyś zdolna to robić? W ogóle jak sobie wyobrażasz siebie w tej pracy?

Ale ja nie studiuję psychologii ; O Nie wiem czy w ogóle dostanę się kiedyś na ten kierunek. Co do zbawy żabkami, to to chyba nie są moje klimaty.

Yyyyy o co chodzi dla LaFlura?

Uj wie xd

A miałaś kiedyś taką imprę że skończyłaś w rynsztoku twarzą do ziemi (proszę o nie interpretowanie tego dosłownie, zgonowanie wiele ma imion). Opowiedz jakaś fajną bajkę o melanżu

Nie, aż tak źle ze mną nie było. Ale kiedyś rodzice mnie odbierali pijaną z imprezy plenerowej. Niezbyt pozytywne wspomnienie. Bajek o melanżach chyba nie znam :devil:

Posted

Jakie polskie miasto podoba Ci się najbardziej i dlaczego? Do którego miasta na świecie najbardziej chciałabyś wyjechać?

Posted

Z czego w Twoim życiu jesteś najbardziej dumna?

Posted
Jakie polskie miasto podoba Ci się najbardziej i dlaczego?

Są dwa. To, w którym obecnie mieszkam, czyli Poznań. Tu jest pięknie i jest jakaś taka atmosfera, dzięki której dobrze się tu czuję. Drugim miastem, które uwielbiam jest Zakopane (z wyjątkiem Krupówek), bo kocham góry.

Z czego w Twoim życiu jesteś najbardziej dumna?

Z tego, że udało mi się poznać tak wielu wspaniałych ludzi.

Posted

Kolej na dziwne pytanie.

Pamiętasz swoją pierwszą wielką miłość? Wiesz co słychać u niego, jak mu się wiedzie?

-- 25 Paź 2015, 20:36 --

PS Wreszcie znalazłem Twojego instagrama!! czuję się jak odkrywca Ameryki <3

Posted
Pamiętasz swoją pierwszą wielką miłość? Wiesz co słychać u niego, jak mu się wiedzie?

Nigdy nie czułam w żadnym ze swoich związków czegoś więcej niż zwykłego zauroczenia, wiec ciężko mi się odnieść do tego pytania. Natomiast co do pierwszego chłopaka, to nie mam z nim kontaktu od paru lat, ale wiem, że ma się dobrze i rozwija się w tym co zawsze go kręciło.

Posted

Tydzień minął, zamykamy więc =)

• Kerosine unlocked this topic
  • Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• grzechu98
      Witam, to mój pierwszy post. Opiszę po krótce.  Jestem 24-letnim chłopakiem, który nawet... nie trzymał dziewczyny za rękę. Winą tego jest, iż nie widziałem nigdy zainteresowania od kobiet, moje próby kończyły się ghostingiem. Być może z powodu przeciętnej twarzy (odpad genetyczny). Wygrałem tylko w wzroście - 190 cm. Nigdy nie miałem koleżanek bliskich, zawsze trzymałem się facetów. W gimnazjum to nawet żadna nie chciała rozmawiać - otyłość, zaawansowany trądzik. Po tym poszedłem do technikum, gdzie sami faceci. Odciąłem od kobiet. W wieku 22 lat pierwszy raz miałem u prostytutki. Z racji tego, że jeśli do tej pory nie widziałem zainteresowania od nich, to nie zobaczę nigdy, a opcja zapasową po 30 nie zamierzam być. Co do charakteru mojego. Jestem introwertykiem, bardziej stroniący się od bycia w centrum uwagi. Dobieram osoby na znajomych pod względem charakteru. Nie piję, nie palę. Zauważyłem, że taki typ faceta w ogóle nie jest pożądany na partnera. Zanim się rozkręciłem, to każda mnie olała, lub nie była zainteresowana. Przestałem już robić pierwszy krok nawet, obojętność się zrobiła wobec kobiet rówieśniczek. Przyszłość moja wyglądać prawdopodobnie będzie tak: zostanę singlem z dużym przebiegiem na prostytutkach (który by jest duży), albo coś sobie zrobię. Co myślicie?    
    • Kerosine
      ... to, że uczeni [tak, właśnie oni] znajdą kiedyś dowód na istnienie Boga.
    • Olcia15273
      Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
    • yiliyane
      Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
    • Kerosine
      ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      3
    2. 2
      wolnaczeczenia