Kerosine

Zazdroszczę innym...

Recommended Posts

Mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody (najlepiej lasu i / lub łąk, obiekty wodne wywołują we mnie wyraźnie mniejszy entuzjazm) oraz posiadania jej dosłownie na wyciągnięcie ręki. Zdecydowanie jest to jedna z rzeczy, których najbardziej brakuje mi z okresu dzieciństwa.

Obecnie... snu! :D  

A tak ogólnie: konsekwencji w dążeniu do celu, czasami stanowczości, nieprzejmowania się tym, co z perspektywy reszty życia i tak nie ma sensu... 

Zwyczajności problemów. O wiele łatwiej radzić sobie nawet z tymi wydawałoby się zupełnie przytłaczającymi gdy ma się świadomość, że tak naprawdę są w gruncie rzeczy dosyć [bardzo] typowe i jeśli nawet nie w najbliższym otoczeniu, to w Internecie można bez większego problemu znaleźć mnóstwo osób z podobnymi doświadczeniami.

--- Dopisano 5.03.2020 ---

Wszystkim swoim kotom - prostoty egzystencji.

Zazdroszczę tym, których oszczędziły przeżycia w dzieciństwie, których doświadczyłam ja. Naprawdę im tego zazdroszczę.

A ja tam w sumie jestem takim człowiekiem, że nikomu niczego nie zazdroszczę (bo i po co?), a co najwyżej podziwiam kogoś za coś (że coś osiągnął, że się czegoś dorobił, bo zazwyczaj to jest efekt jakichś działań albo (ciężkiej nie raz) pracy (nad sobą i nie tylko). Zamiast tego staram się dążyć do tego by też to osiągnąć. 

Jeśli chodzi o ciało: przede wszystkim tego w równym stopniu fenomenalnego, co bardzo rzadko spotykanego metabolizmu sprawiającego, że absolutną niemożliwością jest przytyć choćby o kilogram.

Jeśli chodzi o umysł: uzdolnień matematycznych i ogólnego pociągu do tej nauki

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Jogerka
    • Ernix
    • alegoria
    • pastelki
    • Gloria
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• yiliyane
      Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?
      Cat Pierce - Go To Hell
    • WszyscyZginiemy
      Wzywam Cię do odpowiedzi!
      Wybacz, myślałam że wybrałam jeden poważniejszy i jeden luźniejszy temacik... Nominuję @Martusiaaaaaa92 lub/i  
    • WszyscyZginiemy
      Kreowanie swojego internetowego wizerunku
      Główną różnicą pewnie jest to, że formie pisanej znacznie łatwiej wypowiadać się w bardziej zdystansowany sposób, przez co nie tak emocjonalny sposób... a ja jestem bardzo emocjonalną osobą. Więc moim wypowiedziom "w realu" towarzyszy dużo słyszalnych zmian w moim tonie głosu, zależnych od moich odczuć na dany temat, dużo gestykulacji i że jestem osobą gadatliwą czasem odbieganie od, czy wręcz gubienie wątku. Czy coś jeszcze? Ciężko stwierdzić, mimo że nie staram się niczego kreować niczego
    • Ernix
      Szokujące maile mojej dziewczyny_ prośba o opinie
      Wlasnie chodzi o to, jakos ciagle mam to z tylu glowy nie mam pojecia jak sie do tego ustosunkować co myslec, jest to dla mnie dziwne i szokujace ( ona mowi ze tylko tak napisala i ze to nie prawda ) watpliwosci minely gdy przestala p tym myslec ale ja nie wiem.... nie jestem jakims zadziornym katolikiem nawet nie wiem czy wierze a tu take cos nigdy nie mialem z taka sytuacja stycznosci i nie wiem co mam o tym myslec.   Ona rowniez nie jeat osoba ktora co niedziele chodzi do kosciola,
    • Gloria
      Szokujące maile mojej dziewczyny_ prośba o opinie
      To o co chodzą z tą Twoją blokadą? Boisz się czegoś? Coś Cię niepokoi? Czy to chodzi o to, że to Bóg ją "uzdrowił" i masz co do tego mieszane uczucia?