Jump to content

Hris Postmortem

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

5 members have voted

1. 1.

• 10
      0
    • 9
      1
    • 8
      1
    • 7
      0
    • 6
      0
    • 5
      1
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      0
    • 1
      0
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      2

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie max. 10 pytań tym razem Hrisowi =)

Posted

Jaki zespół kojarzy Ci się z jesienią?

Posted

Jaki masz stosunek do uchodźców?

Posted

Kiedy zetniesz włosy?

Posted
Jaki zespół kojarzy Ci się z jesienią?

Paradise Lost, Katatonia albo Skyharbor

Jaki masz stosunek do uchodźców?

Do tych faktycznych uchodźców? Mam dobre serce, pomógłbym. Ale czuje już teraz pewne obawy związane z tym, że szlak imigrancki prowadzi teraz przez nasz kraj. Nie orientuje się w temacie za dobrze. Jednak jeżeli chcą mieszkać w jakimkolwiek innym kraju niż ich własny - to albo przyjmują zasady w nim obowiązujące, albo wypad.

Kiedy zetniesz włosy?

Mam nadzieje, że nigdy. A jeśli tak się stanie to tylko dlatego, że zacznę łysieć - wtedy na łyso ciach i po sprawie.

Posted

Skąd taki nick:D?

Posted

Gdybyś był dziewczyną, zarejestrowaną tutaj na forum, umówiłbyś się z Gressipem? :D

Posted

Jakie piwo preferujesz?

Nie boisz się, że jestem seryjnym mordercą?

Posted

Jaki masz stosunek do komorników?

Kalafior_Grozy
Posted

1. Jakie jest najgorsze piwo jakie piłeś?

2. Interesujesz się sportem? (jeśli tak to jakimi dyscyplinami?)

3. Na kogo zagłosujesz w nadchodzących wyborach?

4. Jaki jest Twój ulubiony kanał w telewizji?

5. Co Cię skłoniło do rejestracji na Forum?

6. Jaka jest Twoja uluniona gra komputerowa i dlaczego akurat ta?

7. Jakiej muzyki nie możesz zdzierżyć?

8. Opisz w kilku słowach swój sprzęt grający, czyli ten na którym słuchasz muzyki.

9. Co Cię najbardziej wkurwia w ludziach?

10. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?

Posted
Skąd taki nick:D?

Hris od Chrisa od Krzyśka. H jest nieme. Postmortem, dobre do pseudo, Piosenka Slayera.

Gdybyś był dziewczyną, zarejestrowaną tutaj na forum, umówiłbyś się z Gressipem? :D

Spotkać bym się spotkał, bo czemu nie. A jakieś randki czy inne szmery bajery, to potem bym zdecydował :P

Jakie piwo preferujesz?

Do tej pory Racibosrkie Ciemne mi podchodziło. Ale ogólnie rzecz biorąc, nie lubię wszelkiej maści porterów, za jasnymi piwami też w większości nie przepadam.

Nie boisz się, że jestem seryjnym mordercą?

Nie jesteś ;)

1. Jakie jest najgorsze piwo jakie piłeś?

Hmm.. nie pamiętam już jego nazwy nawet, ale pamiętam, że wypiłem pół kufla i nie dopiłem bo z każdym łykiem było coraz gorzej.

2. Interesujesz się sportem? (jeśli tak to jakimi dyscyplinami?)

Formuła 1

3. Na kogo zagłosujesz w nadchodzących wyborach?

Nie mam pojęcia.

4. Jaki jest Twój ulubiony kanał w telewizji?

Nie mam takowego bo prawie nie oglądam TV, ale jeśli oglądam to albo któreś z rodziny Polsat Sport, albo AXN.

5. Co Cię skłoniło do rejestracji na Forum?

Kto. LaFleur

6. Jaka jest Twoja uluniona gra komputerowa i dlaczego akurat ta?

Wydaje mi się, że Asseto Corsa. Za realizm w prowadzeniu pojazdów i w odtworzeniu torów.

7. Jakiej muzyki nie możesz zdzierżyć?

Hardstyle.

8. Opisz w kilku słowach swój sprzęt grający, czyli ten na którym słuchasz muzyki.

W tej chwili jest to laptop z wyjściem na wieże stereo marki AIWA, którą dostałem na komunie. Bądź stare, ale jare słuchawki - Philips SBC HP090.

9. Co Cię najbardziej wkurwia w ludziach?

Mówią/robią zanim pomyślą.

10. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?

Obecna, czyli Jesień. Nie wiem dlaczego.

co robisz w życiu?

Szczerze mówiąc, to nic czym można by się pochwalić. W tej chwili ogarniam sprawy dotyczące szkoły policealnej, a także gdzieś tam pomiędzy szukam pracy. Nie staram się w tej chwili specjalnie bo mam plany, które praca akurat mogłaby zniszczyć. A grunt mi się pod nogami nie pali.

Posted

Hris Postmortem założył temat ze swoimi wierszami, więc odwiedźcie go i zachęcie do wrzucenia kolejnych, bo skoro narobił trochę szumu swoim "powrotem" to warto poznać go od tej strony:

post1527479.html#p1527479

To tak swoją drogą.

Idziemy plecami obróceni do przyszłości, wciąż przyglądając się temu co przemija i jest za nami. Mogąc na chwilkę się obrócić czego szukałbyś? A co zobaczyłbyś?

Posted
Jaki masz stosunek do komorników?

Nie mam żadnego.

Idziemy plecami obróceni do przyszłości, wciąż przyglądając się temu co przemija i jest za nami. Mogąc na chwilkę się obrócić czego szukałbyś? A co zobaczyłbyś?

Szukałbym sposobu na lepszą, tą dalszą, przyszłość.

Prawdopodobnie zobaczyłbym brak przyszłości. Taki stan po uświadomieniu sobie, że przyszłość przemija z każdą sekundą stając się przeszłością, która zawsze będzie trwała wiecznie - i tym wygrywa w sercach i umysłach wielu, a teraźniejszości nie ma. To chyba bardziej artystyczna wizja, niż logiczna.

Posted

Najlepszy kierowca F1 ?

Twój ulubiony kierowca F1?

Ayrton Senna czy Michael Schumacher ?

Hamilton czy Rosberg ?

Wolałbyś rolę drugiego kierowcy w czołowym zespole (Jak Barichello za czasów Ferrari, Czy ostatnio Webber w RBR :> ) czy lidera słabszego zespołu?

Posted
Najlepszy kierowca F1 ?

W tej chwili? Ciężko powiedzieć. Wszyscy się rozpływają nad Alonso ale nie mamy ani trochę porównania więc Hamilton, choć mu wcale nie kibicuje.

Twój ulubiony kierowca F1?

Można się spodziewać, że odpowiem krótko - Robert. Jednak nie. Robert był świetnym kierowcą F1, talent, bardzo mała ilość błędów na torze.. ale zawsze oglądając jego jazdę brakowało mi czegoś co ma Alonso, Vettel czy choćby Hamilton. Tej iskry. Zawsze mi się wydawało, że jedzie najbardziej zachowawczo jak tylko może. Odpowiem więc, że aktualnie jest to Verstappen, i wróżę chłopakowi wielką przyszłość.

Ayrton Senna czy Michael Schumacher?

Oczywiście, że Senna. Oglądałem wiele on-board'ów obydwu panów. Jednak Senna miał pewien jakby dodatkowy dar, który wykorzystywał podczas jazdy. On jakby przewidywał, że w zakręcie, w który zaraz wjedzie będzie spora przyczepność, i to wykorzystywał. Ciężko to opisać. Ale myślę, że nie raz to zobaczyłem np na onboardzie z Meksyku.

Hamilton czy Rosberg?

Zawsze kibicuje Rosbergowi, ale ja mam taką tendencję to kibicowania tym słabszym, mniej utalentowanym ale ciężko pracującym.

Wolałbyś rolę drugiego kierowcy w czołowym zespole (Jak Barichello za czasów Ferrari, Czy ostatnio Webber w RBR :>) czy lidera słabszego zespołu?

Myślę, że w czołowym zespole zawsze można coś ugrać. Zacznijmy od tego, że jeżeli miałbym jakiekolwiek podstawy do tego - nie dałbym zrobić z siebie kierowcy nr 2. A myślę, że np Massa czy Barichello po prostu na to pozwolili. Webber akurat został postawiony przed faktem, gdyby nie jakieś klauzule w kontrakcie pewnie mówiłby o tym na każdej konferencji, żeby tylko uderzyć w Pana Helmuta "Złotoustego" Marco.

Posted

Jakiego kierowcy brakuje Ci w stawce? A jakiego kierowcę byś usunął?

Mi osobiście brakuje JP Monotya'y, uwielbiałem go ;D

Posted
Jakiego kierowcy brakuje Ci w stawce? A jakiego kierowcę byś usunął?

Montoya rzecz jasna. Pay-driverów bez talentu.

Posted

Co byś doradził sobie z przeszłości?

Czego nie lubisz w ludziach na forum?

Posted
Co byś doradził sobie z przeszłości?

Słuchaj ojca, ucz się i wychodź z domu.

Czego nie lubisz w ludziach na forum?

Za mało Was wszystkich znam, żeby czegoś w Was nie lubić.

Posted

Lubisz auta, jak tak, to jakie jest twoje ulubione?

Posted

Jakim kierowcą wyścigowym chciałbyś być, a jaki pasuje do Twojego charakteru?

Posted
Lubisz auta, jak tak, to jakie jest twoje ulubione?

Ze względu na wygląd - Dodge Viper GTS 1996. A ze względu na prowadzenie... Mam na swoim koncie jazdę Toyotą Yaris, Toyotą Corolla, Fiat Punto, Fiat Seicento i Alfa Romeo 164 2.0 TS. Bezsprzecznie tą kategorie wygrywa Alfa. Przyjemność jaką odczuwam z jazdy tym samochodem jest jak na mój staż kierowcy (2.5 miesiąca) ogromna. Niestety auto nie jest nówka sztuka, a szkoda, bo przyjemność mogłaby być jeszcze większa.

Jakim kierowcą wyścigowym chciałbyś być, a jaki pasuje do Twojego charakteru?

Najlepszym :D Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jaki do mnie pasuje. Jestem kierowcą, który wyciska wszystko z setup'u, dosłownie wszystko, jednak do agresywnych nie należę. Liczy się precyzja wejścia w zakręt i przejeżdżania wyścigowej linii, niż atakowanie krawężników i wyjazd driftem z zakrętu. Jak to mówią niektórzy kierowcy - czasem wolniej znaczy szybciej. I chyba właśnie dlatego Robert Kubica by do mnie pasował.

Posted

Agresywni kierowcy są szybsi na poszczególnych okrążeniach, w perspektywie wyścigu jednak to Ci którzy jadą równo są szybsi ^^

Zapomniałem na czacie.. Czy poza F1 interesujesz się innymi odłamami motorsportu?

Posted

Albo jest się mistrzem jednego okrążenia, albo wygrywa się wyścig. ;)

Zapomniałem na czacie.. Czy poza F1 interesujesz się innymi odłamami motorsportu?

Przyznam, że nie. Jeżeli obejrzę wyścig innej serii to tylko dlatego, że akurat trafiłem. Ostatnio na Polsacie Sport pojawiło się więcej wyścigów, ale nadal jakoś nie lecę na to.

• Kerosine unlocked this topic
  • Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• grzechu98
      @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
    • Gloria
      Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
    • Gloria
      Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
    • grzechu98
      Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
    • yiliyane
      I to był błąd. Po pierwsze, skoro ich nie znałeś, nie mogłeś wiedzieć, czy były wolne. Po drugie, jeśli startowałeś do dziewczyn typu supermodelka, samemu będąc przeciętnym... to też nie mogło skończyć się dobrze. Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że przeciętny mężczyzna nie może być z piękną kobietą. Tylko musi czymś to nadrobić. A trudno jest to nadrobić, jeśli kompletnie się wcześniej nie znaliście. Bo ona widzi tylko Twoją powierzchnię i wyłącznie na tej podstawie Cię ocenia. Aplikacje randkowe też bazują wyłącznie na wyglądzie. Niczym innym nie można się tam wykazać, więc przeciętni mają znacznie trudniej. I to dotyczy obu płci. Warto to zmienić. Nie po to, by podrywać wszystkie dziewczyny jak leci i a nuż się uda, a by nauczyć się czuć swobodnie w damskim towarzystwie. Gdy się nauczysz, będzie Ci dużo łatwiej poderwać jakąś dziewczynę. Może jakieś warsztaty, kursy, wykłady byłyby dobrym pomysłem? Jako rozwijanie swoich hobby i jako poznawanie nowych ludzi. Czy Twoi znajomi nie spotykają się czasem w szerszym gronie, tj. gronie mieszanym? Może warto byłoby na takie spotkanie pójść. Po to, żeby interakcje z płcią przeciwną były dla Ciebie równie proste jak interakcje z tą samą płcią. Żadna koleżanka z pracy Ci się nie podoba? Mielibyście wspólny punkt zaczepienia. Mógłbyś którąś zaprosić np. na lunch, jeśli macie lunchowe przerwy w pracy. To stereotyp. Chociaż też zależy w jakim środowisku się obracasz. Normalna, zdrowa psychicznie, dojrzała kobieta, szukająca stałego związku będzie chciała wspierającego partnera, który umie słuchać i chce pomagać. Trudno mi to oceniać z medycznego punktu widzenia, ale z punktu widzenia kobiety mężczyzna chodzący na prostytutki jest mało ciekawą partią. Jak rozwiązać ten problem, może by Ci seksuolog doradził. Ja niestety w kwestii medycznej nic Ci nie powiem.
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      4
    2. 2
      wolnaczeczenia