Sign in to follow this  
Followers0
Pizzaro

Co znajduje się w zaginionym pociągu?

Recommended Posts

Ostatnio świat żyje tematem zaginionego pociągu z Wałbrzycha. Nikt nie wie, co się może w nim znajdować, dlatego może potypujemy? Ja zaczynam.

Bursztynowa komnata.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

• yiliyane
    • Olga_00
    • Kerosine
    • Shady-Lane90
    • alegoria
    • dannonka
    • Anarchist
    • MARCEL17101980
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Shady-Lane90
      Wzywam Cię do odpowiedzi!
      Dziękuję Ci @Kerosine za wybór świetnych tematów! Udzieliłam odpowiedzi w obu Z mojej strony nominacja leci do @Kalafior_Grozy. Mój drogi braciszku, proszę o odpowiedź w którymś z poniższych tematów.    
    • Shady-Lane90
      Życie po sąsiedzku.
      W swoim prawie 30-letnim życiu mieszkałam w różnych miejscach. Przez pierwsze kilka lat w domu jednorodzinnym z babcią. Przez kolejne naście - w bloku. W wieku 17 lat zamieszkałam w domu jednorodzinnym, który powstał dzięki samozaparciu i heroicznej pracy mojego taty. W międzyczasie jednak wyprowadzałam się kilkukrotnie - a to na studia, a to do "miłości mojego życia". Na studiach również mieszkałam w domu jednorodzinnym. W Legnicy dzieliłam z lubym małą kawalerkę i przyznam szczerze - trafiał m
    • WszyscyZginiemy
      Zazdroszczę innym...
      Wiary, że coś jeszcze jest po śmierci.
    • Kerosine
      Ludzie emitujący negatywną energię
      Moim zdaniem to kwestia tego, że [wielkie] miasto - ze swym ciągłym pędem, hałasem, zanieczyszczeniem i oddzieleniem od natury - ogólnie stanowi niesprzyjające człowiekowi środowisko. Weekendowa czy letnia poprawa sytuacji jest oczywiście zauważalna, jednak prawdziwą różnicę widać i czuć dopiero po przeniesieniu się w rejony położone daleko od centrum, na rubieża miejskiego molocha lub wręcz do strefy suburban. Osobiście jak najbardziej mogę powiedzieć, że przeprowadzka x lat temu w bardziej ruc
    • WszyscyZginiemy
      Języki obce w szkołach - czy powinny być jedynie nieobowiązkowe?
      Angielski jak najbardziej powinien pozostać obowiązkowym przedmiotem. Jeśli zaś chodzi o drugi język, w szkołach zwykle są przynajmniej dwa do wyboru i dla niektórych jest to jak wybór między dwoma złami koniecznymi, bo nie chce się uczyć ani jednego ani drugiego, a taka nauka z przymusu nie przynosi efektu... więc myślę, że ciekawym rozwiązaniem by było gdyby w przypadku gdy żaden z oferowanych przez szkołę języków nie interesował ucznia, a ten miałby możliwość (czytaj rodzice mają możliwości f