Jump to content

Cranche

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

11 members have voted

1. 1.

• 10
      0
    • 9
      2
    • 8
      2
    • 7
      1
    • 6
      1
    • 5
      1
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      1
    • 1
      0
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      3

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie max. 10 pytań tym razem Cranche =)

Posted

1. Co najbardziej Cię denerwuje w ludziach, których możemy spotkać w dzisiejszych czasach?

2. Jaką książkę byś mi poleciła po całym tygodniu pracy, na weekendowe czytanko?

3. Ulubiony trunek?

4. Wypada Ci jeden dzień w pełni wolny, do Twojej dyspozycji - na co poświęcasz ten dzień?

5. Jaki masz stosunek do uchodźców ?

Posted
1. Co najbardziej Cię denerwuje w ludziach, których możemy spotkać w dzisiejszych czasach?

Konformizm i podążanie za modą. To, że gubimy indywidualność i stajemy się jedną, wielką szarą masą.

Oprócz tego nie lubię przechwałek, dwulicowości. Tego, że niektórzy nie są w stanie zaakceptować zdania/poglądów innych, są zbyt ograniczeni i zamiast kulturalnie podyskutować, narzucają swoje zdanie.

Nie lubię też jak ktoś jest wielce wszechwiedzący i bardzo się z tym obnosi, ocierając się o zarozumialstwo.

Jaką książkę byś mi poleciła po całym tygodniu pracy, na weekendowe czytanko?

Czytuję głównie biografię, więc ciężko jest mi coś polecić bo nie wiem czyj żywot mógłby Cię zainteresować.

Ulubiony trunek?

Piwo z sokiem? Nie jestem koneserem...

Wypada Ci jeden dzień w pełni wolny, do Twojej dyspozycji - na co poświęcasz ten dzień?

Pewnie cały bym przespała, a potem żałowała, że nie zrobiłam nic pożytecznego.

Jaki masz stosunek do uchodźców ?

Na początku było mi ich szkoda, ale potem jak tak sobie przemyślałam i wzięłam pod uwagę, że to dzicz to stanęłam w opozycji :lol: .

Posted

Co to znaczy dzicz?

Posted

Podoba Ci się Wrocław?

Chciałabyś kiedyś podróżować autostopem?

Posted
Co to znaczy dzicz?

"dzicz

1. «ludzie niecywilizowani, pierwotni»

2. «teren nieuprawiany i niezamieszkany»

3. pot. «grupa zachowujących się agresywnie osób»"

~sjp.pwn.pl

Podoba Ci się Wrocław?

Podoba mi się. Lubię to miasto

Chciałabyś kiedyś podróżować autostopem?

Tak! Bardzo. Zawsze marzyła mi się podróż autostopem, gdzieś nawet za granicę. Ze znajomymi oczywiście. Sama bym się nie odważyła pojechać autostopem nawet za Wrocław.

Czemu ludzie są tacy ograniczeni że w uchodźcach widzą tylko uciekających przed biedą bidulków?

Nie sądzę, że można nazwać to ograniczeniem. Bez żadnych zarzutów,proszę.

Po prostu dobre serce za bardzo przyćmiewa im zdrowy rozsądek, bądź nie zdają sobie sprawy ze skutków.

Myślą, że skoro ich przyjmujemy to oni nagle zmienią zupełnie swoją ideologię, a my staniemy się ich wybawcami, czy coś w ten deseń...

Prawda jest taka, że zaczną się panoszyć wszędzie. Pracować nie będą, bo pieniądze dostaną z góry, więc nie sądzę, żeby im się chciało. Z nudów zaczną kraść, gwałcić i żebrać. Pijaństwo wśród nich się będzie szerzyć bo przecież Allah to w Polsce już nie widzi...

Po prostu nie za bardzo wierzę w jakąkolwiek ich asymilację.

Są tu jacyś użyszkodnicy których darzysz większą sympatią i tacy których nie cierpisz? (Personalnie i postowo)

Niewielu bo za mało się udzielam, a i do osób specjalnie towarzyskich i społecznych nie należę.

Tak personalnie to Hris Postmortem, bo gawędzimy sobie od dłuższego już czasu i wychodzi nam to gawędzenie całkiem nieźle. Ze stałymi bywalcami (czyt. Ty, gressip, Borowy czy Pizzaro) m-czata też lubię wymienić się kilkoma zdaniami.

A postowo?

Czytam posty wszystkich użytkowników, czasem nie zwracam uwagi przez kogo są napisane, ale jak trafię na jakiegoś napisanego przez naszą użytkowniczkę miesiąca to od razu zwracam na niego szczególną uwagę, bo wyróżnia się stylem przede wszystkim. Takim, jaki mi się podoba.

Więc tak... Postowo lubię Toscę.

Użytkownika, którego nie cierpię to nie ma. To za blisko stoi nienawiści, a ja nienawidzę nienawidzić.

Gdzie jest więcej takich ładnych pań jak ty?

Wszędzie!, przecież każda kobieta jest piękna na swój sposób ;).

Kim chcesz zostać w przyszłości, po skończeniu edukacji?

Dekorator wnętrz to coś w czym bym się odnalazła na pewno. Myślałam też o wizażu, wzornictwie (biorą pod uwagę zainteresowania i umiejętności manualne), ale niestety nic z tego.

Siostra zachęca mnie, żebym poszła na gospodarkę przestrzenną i wydaje mi się, że to nie jest głupi pomysł.

Czemu zarejestrowałaś się na tym forum?

Od 10 roku życia uciekam w internet. Przerobiłam milion for, stron wszelakich i czatów, aż trafiłam tu.

Bez konkretnej przyczyny. Z ludźmi wirtualnie łatwiej mi się obcuje.

Czemu taka typiara jak ty nie lubi tego słowa?

Brzmi jakoś tak chamsko.

Na kogo zagłosujesz w wyborach? A jak na nikogo to czemu tak a nie inaczej?

To są jakieś wybory?

Jesteś fejmem czy raczej cichą wodą?

Jakoś tak pomiędzy. Ani żaden ze mnie fejm, ani szara myszka, ale jakbym już miała wybrać to dobrowolnie wybrałabym bycie szarą myszką.

Czy tam cichą wodą... jak zwał tak zwał.

Jaki jest wzór na otrzymywanie kwasu siarkowego VI za pomocą tlenku kwasowego?

Serio? Jak chcesz mnie zagiąć to było mnie zapytać o mole :D.

SO3 + H2O = H2SO4

W którym organie człowieka następuje wstępne trawienie cukrów?

W jamie ustnej za pomocą amylazy ślinowej?

Coś takiego chyba było.

Dobra, biologią czuję się zagięta :D.

Posted

1. Jaki masz stosunek do swojej urody?

Posted

Jakie są Twoje marzenia? Co chciałabyś w życiu osiągnąć, żeby czuć się spełniona? Tęsknisz za czymś? Skąd w Tobie tyle smutku i melancholii? (takie odnoszę wrażenie)

Posted
Jaki masz stosunek do swojej urody?

A w sumie to nie wiem.

Prawdę mówiąc, to jestem jednym wielkim kompleksem. Nie ma też we mnie nic, co lubiłabym w stu procentach, czegoś, czego nie chciałabym zmienić.

Jakie są Twoje marzenia? Co chciałabyś w życiu osiągnąć, żeby czuć się spełniona?

Nie mam konkretnych marzeń. Nie lubię marzyć. Jedyne czego chce w życiu, to być szczęśliwą.

Tęsknisz za czymś?

Może za brakiem obowiązków, ale nie narzekam na to jak jest teraz, bo jest lepiej niż kiedykolwiek było.

Skąd w Tobie tyle smutku i melancholii? (takie odnoszę wrażenie)

Nie wiem skąd. Tworzy się to we mnie i nieustannie wylewa się na zewnątrz.

Chyba po prostu taka jestem, bez konkretnego powodu.

Posted

Tęsknisz za Zamościem, tak troszkę? ;)

Posted

Jakie biografie lubisz czytać? Jakich osób?

Posted

Pójdziesz ze mną i Jurkiem na piwo w Październiku?

Posted
Prawdę mówiąc, to jestem jednym wielkim kompleksem. Nie ma też we mnie nic, co lubiłabym w stu procentach, czegoś, czego nie chciałabym zmienić.

Dążenie do poprawy niezależnie od punktu wyjścia to sprawa godna pochwały, jasne, ale skoro atrakcyjna młoda dziewczyna ma kompleksy, to co w takiej sytuacji polecasz np. ludziom po okaleczających wypadkach, osobom bardzo wyraźnie i dotkliwie niepełnosprawnym, chorym na anoreksję i/lub garbusom? Odpowiadając, oprzyj się na autorytecie Miss Forum, jeśli to nie problem.

Posted
Tęsknisz za Zamościem, tak troszkę?

Nie. Nawet jakbym bardzo chciała to nie.

Życie tam, a życie tutaj oddzielam grubą kreską.

Jakie biografie lubisz czytać? Jakich osób?

Głównie w moje ręce trafiają biografie muzyków, legend, ikon wszelakich.

Lubie poczytać o takim zawzięciu, chęci dążenia do wyznaczonego celu, a czasem to i o zwyczajnym szczęściu, które zrewolucjonizowało czyjeś życie.

Obecnie na mojej półce z biografii znajdują się m.in. dwie biografie Kurt'a Cobain'a, jedna Mick'a Jagger'a, Zeppelinów, Dżemu, Coco Chanel, Marylin Monroe, która bardzo ładnie współgra wizualnie z czarną okładką autobiografii Hitlera( i oprócz tego kilka pożyczonych).

Każda wizyta w empiku kończy się nowym nabytkiem.

Pójdziesz ze mną i Jurkiem na piwo w Październiku?

Jeżeli nie wypadnie mi osiemnastka ( a w październiku mam ich dwie + jeden weekend zupełnie wycięty z życia)/sprawdzian i dodatkowo będę miała pieniądze ( a jest to u mnie rzadkość) to... rozważę tę propozycję. :)

Dążenie do poprawy niezależnie od punktu wyjścia to sprawa godna pochwały, jasne, ale skoro atrakcyjna młoda dziewczyna ma kompleksy, to co w takiej sytuacji polecasz np. ludziom po okaleczających wypadkach, osobom bardzo wyraźnie i dotkliwie niepełnosprawnym, chorym na anoreksję i/lub garbusom? Odpowiadając, oprzyj się na autorytecie Miss Forum, jeśli to nie problem.

Mogę głosić wszem wobec: "Ludzie! Akceptujcie siebie! Wszyscy jesteśmy piękni!", ale ocierałby się to o hipokryzję, czyż nie? Jak więc mogłabym coś polecić skoro sama nie radzę sobie ze sobą?

Mam kompleksy, ale takie, z którymi da się żyć. Wiem dobrze, że są wymysłem mojej chorej głowy, która dąży do perfekcji i ideału pod każdym względem.

Poza tym, wydaje mi się, że ludziom po ciężkich wypadkach/przeżyciach sprawy blizny na twarzy, krzywych nóg czy uciętego palca stają się na nich sprawą zbyt błahą bo są wdzięczni losowi za to, że żyją. Zaczynają patrzeć na życie trochę innymi wartościami.

Posted

Czym kierujesz się w życiu podejmując ważne decyzje?

Lepiej być altruistą czy egoistą?

Posted
Czym kierujesz się w życiu podejmując ważne decyzje?

Tym co mówią mi ludzie wokół, którzy są " bardziej doświadczeni, więcej wiedzą o życiu"(po prostu mówią mi jak mam żyć). Nie jestem w stanie sama podjąć żadnej poważniejszej decyzji.

...a i później łatwiej mi zrzucić odpowiedzialność na innych...

Lepiej być altruistą czy egoistą?

Zależy od człowieka. Powiedziałabym, że dla własnego "biznesu" lepiej jest być egoistą, ale ja na przykład nie żyłabym w zgodzie z sercem nie będąc altruistą, przynajmniej w 50%.

W każdym razie jestem zdania, że najlepiej jest znaleźć złoty środek. I tyczy się to wszystkiego.

Posted

Cześć,

1. Interesujesz się fotografią?

2. Jakie miejsce (może być ulica, dzielnica) we Wrocławiu jest Twoim zdaniem najbardziej

klimatyczne?

3. Co sądzisz o pomyśle wybudowania metra we Wrocławiu?

4. Od jak dawna plumkasz na gitarze?

5. Zmrożona wódka czy Szkocka z lodem?

6. Wyobraź sobie następującą sytuację: załamuje się rynek handlu drobiem. Ludzie z nostalgią wspominają czasy, gdy szli do KFC i wcinali stripsy bez ograniczeń. Od wielu dni nie miałaś soczystego chikena w ustach. Podczas jednego ze spacerów po ulicy Trzebnickiej koło Leclerca zauważyłaś reklamę, że sprzedają piersi kurczaka 20 zł za kilogram i dokładają paczkę pierogów ruskich domowej roboty od Pani Zdzisi. Jednocześnie dowiedziałaś się, że ktoś chce oddać za darmo działkę budowlaną na Kiełczowie, na której mogłabyś wybudować swoją własną hodowlę kuraka domowego. Co robisz? Rzucasz torby i lecisz na wyżerkę czy raczej wsiadasz w auto, ciśniesz na Kiełczów i wyrywasz gościowy z reki akt notarialny przepisany na Ciebie ?

Posted

1. Moje srebrne audi się tylko kurzy, co mam robić?

Posted
Interesujesz się fotografią?

Nie, nie interesuję się jakoś specjalnie. Lubię popatrzeć na ładne zdjęcia i tyle.

Niestety nie mam ani wiedzy na ten temat, ani sprzętu, żeby uczyć się w praktyce.

Jakie miejsce (może być ulica, dzielnica) we Wrocławiu jest Twoim zdaniem najbardziej

klimatyczne?

Rynek. Nie będę oryginalna. Lubię go głównie wieczorem, i głównie zimą kiedy stoją tam budki z grzańcem i różnymi pachnąco-jadalno-świątecznymi rzeczami.

Lubię te wąskie uliczki między kamieniczkami.

Lubię Przedwojenną za zachowanie (uwaga! nie zgadniecie) przedwojennego klimatu.

Lubię ulicę Słowiańską na Nadodrzu, przy której znajdują się budynki nieodnowione chyba od wojny, które nadają wręcz katastroficzno-nostalgicznego klimatu.

Prawdę mówiąc, ogólnie uwielbiam miasto nocą. Wtedy jest zupełnie inne.

Poza tym... za mało znam Wrocław, żeby móc wybrać ulubieńca ulubieńców, bo pewnie w miejscu, które totalnie by mnie zauroczyło nigdy jeszcze nie byłam.

Co sądzisz o pomyśle wybudowania metra we Wrocławiu?

Uważam, że to totalnie zbędne. Lubię wrocławskie tramwaje i te wiecznie spóźnione autobusy (dzięki nim mam wieczne usprawiedliwienie na moje spóźnienia).

Budowa metra = rozkopane miasto przez pierdyliard czasu.

Od jak dawna plumkasz na gitarze?

Prób było wiele, bo od 3 klasy podstawówki. Ostatecznie jak się za to zabrałam tak porządniej to w hmmm... druga lub trzecia klasa gimnazjum.

No.. to jakieś 3 lata w przybliżeniu.

Zmrożona wódka czy Szkocka z lodem?

Szkocka z lodem.

Wyobraź sobie następującą sytuację: załamuje się rynek handlu drobiem. Ludzie z nostalgią wspominają czasy, gdy szli do KFC i wcinali stripsy bez ograniczeń. Od wielu dni nie miałaś soczystego chikena w ustach. Podczas jednego ze spacerów po ulicy Trzebnickiej koło Leclerca zauważyłaś reklamę, że sprzedają piersi kurczaka 20 zł za kilogram i dokładają paczkę pierogów ruskich domowej roboty od Pani Zdzisi. Jednocześnie dowiedziałaś się, że ktoś chce oddać za darmo działkę budowlaną na Kiełczowie, na której mogłabyś wybudować swoją własną hodowlę kuraka domowego. Co robisz? Rzucasz torby i lecisz na wyżerkę czy raczej wsiadasz w auto, ciśniesz na Kiełczów i wyrywasz gościowy z reki akt notarialny przepisany na Ciebie ?

Lece po kurczaki i pierogi Pani Zdzisi. Spragniona drobiu mogłabym nie zdążyć dojechać na Kiełczów.

Moje srebrne audi się tylko kurzy, co mam robić?

Przyjedź nim do mnie!

Posted

7.Niesamowitym zrządzeniem losu piękny, zaobrączkowany, biały gołąb z wrocławskiego Rynku przylatuje z koszem, w którym znajduje się 12 letnia Chivas Regal, worek lodu i kluczyki do srebrnego Audi.

Przyjmijmy również, że srebrne Audi Pana Borowego, potrafi się dematerializować i byłabyś na Kiełczowie w tym samym czasie, jaki przeznaczyłabyś na bójkę z innymi ludźmi o kurczaka i pierogi z Leclerka.

Co robisz? Podejmujesz działania mające na celu przechwycenie intratnej działki budowlanej i upijasz się ze szczęścia, że będziesz mieć mnóstwo kurczaczków, będziesz się nimi zajadać, a nadwyżkę produkcyjną sprzedasz z wielkim zyskiem? Czy też pójdziesz do Leclerka wywalczysz wyżerkę, a po fakcie upijesz się z rozpaczy, że trzeba było wziąć tę działkę, a jako pocieszenie powiesz:"ch*j przynajmniej mam Audi"?

Posted
7.Niesamowitym zrządzeniem losu piękny, zaobrączkowany, biały gołąb z wrocławskiego Rynku przylatuje z koszem, w którym znajduje się 12 letnia Chivas Regal, worek lodu i kluczyki do srebrnego Audi.

Przyjmijmy również, że srebrne Audi Pana Borowego, potrafi się dematerializować i byłabyś na Kiełczowie w tym samym czasie, jaki przeznaczyłabyś na bójkę z innymi ludźmi o kurczaka i pierogi z Leclerka.

Co robisz? Podejmujesz działania mające na celu przechwycenie intratnej działki budowlanej i upijasz się ze szczęścia, że będziesz mieć mnóstwo kurczaczków, będziesz się nimi zajadać, a nadwyżkę produkcyjną sprzedasz z wielkim zyskiem? Czy też pójdziesz do Leclerka wywalczysz wyżerkę, a po fakcie upijesz się z rozpaczy, że trzeba było wziąć tę działkę, a jako pocieszenie powiesz:"ch*j przynajmniej mam Audi"?

Idę walczyć do leclerka bo mam zdecydowanie mocniejszego kopa, którym wywalczyłabym kurczaki, niż zdolności do utrzymania całego chowu przy życiu.

W moim pokoju nawet kaktus umiera.

Zeżre kurczaki, potem pierogi, upije się, wsiądę do mojego Audi i po dylemacie.

Posted

Tydzień minął, zamykamy więc =)

• Kerosine unlocked this topic
  • Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Olcia15273
      Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
    • yiliyane
      Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
    • Kerosine
      ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
    • Kerosine
      Założyłeś już taki temat:
    • MightyWozz
      Witam mam 11 lat chodzę do 6 klasy od 1 chodzi do szkoły taka pewna dziewczyna, no tam anime lubi, jest wesoła, no ogólnie bomba. Dałem jej już różę ale teraz mam w planach ją objąć no ale wszystko tkwi w tym że ona cały czas łazi z dwoma koleżankami więc jakby to ująć nie mam jak jej "przytulić" zaprosić na jakieś pogadanko też raczej jest trudno bo albo ona wraca z tymi koleżankami do domu albo... No no poprostu się nie da.. Plis dajcie radę co zrobić w takiej sytuacji bo jeszcze ta klasa i następne dwie to niedługo a później jej raczej nie spotkam. 
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      3
    2. 2
      wolnaczeczenia