Jump to content

jak to jest z tą depilacją


ollalla

Recommended Posts

Posted

W moim przypadku depilator odpada - po prostu bardzo mnie boli.

Golę się maszynką ale często wyskakują mi krostki - a w szczególności po depilacji okolic bikini a chciałabym na najbliższym wypadzie integracyjnym w pracy - na basen - mieć ten problem z głowy. Zostało jeszcze trochę czasu więc zbieram ciekawe podpowiedzi. Macie jakieś sposoby na bezbolesne i długotrwałe pozbycie się tego owłosienia

Link to comment
Posted

Również uważam, że wosk jest najlepszy, dla mnie mniej bolesny niż depilator, no i trwalszy od maszynki czy kremu. Dodatkowo po wosku możesz sobie zrobić epilfree, przedłuży efekt depilacji i włoski będą odrastać słabsze, więc przy okazji nie będą wrastać.

Link to comment
Posted

epilfree pierwsze słyszę - a to można w domu zrobić czy gdzieś w gabinecie

Link to comment
Posted

Pasta cukrowa, polecam. Mozna samodzielnie zrobić w domu :P W internecie znajdziesz przepis bez problemu.

Link to comment
 • 3 weeks later...
Posted

Też zauważyłam krostki, w sumie dopiero od niedawna. Nie wiem czy coś w maszynkach się zmieniło (kupuję te same od zawsze) czy o co chodzi. Teraz "dorosłam" do tego by zrobić depilację laserową. Na razie pod laser idą pachy, potem pewnie okolice bikini. To dwa miejsca które wymagają depilacji na moim ciele (na nogach nie mam włosów prawie w ogóle, zresztą są za jasne na laser). No ale to depilacja droższa i daje około 95% skuteczności, trzeba mieć też ciemne włosy. Poza tym trzeba kilku zabiegów.

Link to comment
 • 5 months later...
Posted

Czy któraś z Was używała depilatora laserowego?? Jeśli tak to jak wrażenia? Szybko można uzyskać ładny efekt?

Link to comment
Posted

Ja używałam. Dostałam laser, powiedzmy, w prezencie, więc skorzystałam. Raz, że trzeba bardzo często wymieniać cartridge (czyli te kasetki/lampki oddające impulsy), który w zależności od modelu ma mniej więcej tysiąc impulsów, co - jak się okazuje - nie jest dużo, jeśli pragniesz depilować więcej niż, no nie wiem, pachy i wąsik. Jego koszt to jakieś 150 złotych. Dwa, że efekty u mnie i przyjaciółki nie były spektakularne, widoczne po czterech/pięciu sesjach (co dwa tygodnie). Wydaje się, że laser jest tańszym rozwiązaniem, ale w ostatecznym rozrachunku masz więcej gwarancji, że w odpowiednim salonie zrobią to lepszym sprzętem i z rzeczywistym pozbyciem się na dłużej (lub stałe) niechcianego owłosienia.

Link to comment
 • 1 month later...
Posted

Ja korzystałam z depilatora IPL, ale dla mnie to coś fantastycznego. Zabiegi można robić w domu bez wydawania pieniędzy na kosmetyczkę. Efekty naprawdę są rewelacyjne. Super sprzęt :)

Link to comment
Posted

Tak, pisałam wcześniej, byłam kiedyś na serii zabiegów. Co chciałabyś wiedzieć?

Link to comment
Profesjonalistka
Posted

Najskuteczniejszy wydaje się być mimo wszystko wosk. Depilatory mało skuteczne, poza tym w wielu przypadkach używanie ich wiąże się z bólem.

Klasyczna maszynka? Owszem, trzeba zawczasu jednak zabezpieczyć się w odpowiednie balsamy minimalizujące ryzyko podrażnienia.

Link to comment
 • 4 weeks later...
Posted

ja w ubiegłym roku też za namową koleżanek wybrałam się na zabieg epilfree intim - trochę mnie to na początku krępowało no ale jakoś się przemogłam i od tego czasu jestem już po zabiegach na nogi i pachy i bardzo sobie chwalę

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • grzechu98
   Witam, to mój pierwszy post. Opiszę po krótce.  Jestem 24-letnim chłopakiem, który nawet... nie trzymał dziewczyny za rękę. Winą tego jest, iż nie widziałem nigdy zainteresowania od kobiet, moje próby kończyły się ghostingiem. Być może z powodu przeciętnej twarzy (odpad genetyczny). Wygrałem tylko w wzroście - 190 cm. Nigdy nie miałem koleżanek bliskich, zawsze trzymałem się facetów. W gimnazjum to nawet żadna nie chciała rozmawiać - otyłość, zaawansowany trądzik. Po tym poszedłem do technikum, gdzie sami faceci. Odciąłem od kobiet. W wieku 22 lat pierwszy raz miałem u prostytutki. Z racji tego, że jeśli do tej pory nie widziałem zainteresowania od nich, to nie zobaczę nigdy, a opcja zapasową po 30 nie zamierzam być. Co do charakteru mojego. Jestem introwertykiem, bardziej stroniący się od bycia w centrum uwagi. Dobieram osoby na znajomych pod względem charakteru. Nie piję, nie palę. Zauważyłem, że taki typ faceta w ogóle nie jest pożądany na partnera. Zanim się rozkręciłem, to każda mnie olała, lub nie była zainteresowana. Przestałem już robić pierwszy krok nawet, obojętność się zrobiła wobec kobiet rówieśniczek. Przyszłość moja wyglądać prawdopodobnie będzie tak: zostanę singlem z dużym przebiegiem na prostytutkach (który by jest duży), albo coś sobie zrobię. Co myślicie?    
  • Kerosine
   ... to, że uczeni [tak, właśnie oni] znajdą kiedyś dowód na istnienie Boga.
  • Olcia15273
   Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
  • yiliyane
   Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
  • Kerosine
   ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   3
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  4 posts
  Kerosine
  Kerosine
  4 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  3 posts
  Celt
  Celt
  3 posts
  Kreciolek16
  Kreciolek16
  1 post
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
  grzechu98
  grzechu98
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  16 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  479 posts
  yiliyane
  yiliyane
  438 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up