kaska7071

bieganie

Recommended Posts

Witam :) Mam pytanie czy jesteście w stanie wskazać jakiś gadżet który podczas biegu będzie mierzył odległość jaką przemierzyłam? Wiem ze takie różne aplikacje można ściągnąć na telefon jednak mój telefon nie jest przystosowany do korzystania z takich aplikacji dlatego myślę nad zakupem czegoś co będzie spełniało taką funkcję. Z góry dziękuję za odpowiedź. (budżet jakim dysponuje to tak około 250zł - 300 zł)

Share this post


Link to post

Za taką kaskę możesz już kupić (nowy) telefon z GPS'em (jakiś GoClever czy KrugerMatz) i zainstalować sobie odpowiednią aplikację :)

Share this post


Link to post

W takim budżecie proponuję jakiegoś starszego smartfona wybrać z wbudowaną funkcją GPS i odpalić endomondo czy nike running - osobne gadżety są moim zdaniem odrobinę przereklamowane, chyba że naprawdę profesjonalne. Jednak takie potrafią kosztować ...

Share this post


Link to post

Polecam smartfona za 300 zł masz fajne lenovo, które bardzo dobrze sobie radzi z gpsem. Polecam podzbierać troche i S650 za 450 zł nowy, niby chiński ale bije na głowę inne marki w tym przedziale cenowym.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • Borcejn
  • Shady-Lane90
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
   Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
   Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
   · 2 replies
  • Borowy

   Borowy

   Ej, czemu nie jestem zielony?! 
   · 9 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
 • Posts