Jump to content

bieganie

kaska7071

Recommended Posts

Posted

Witam :) Mam pytanie czy jesteście w stanie wskazać jakiś gadżet który podczas biegu będzie mierzył odległość jaką przemierzyłam? Wiem ze takie różne aplikacje można ściągnąć na telefon jednak mój telefon nie jest przystosowany do korzystania z takich aplikacji dlatego myślę nad zakupem czegoś co będzie spełniało taką funkcję. Z góry dziękuję za odpowiedź. (budżet jakim dysponuje to tak około 250zł - 300 zł)

Posted

Za taką kaskę możesz już kupić (nowy) telefon z GPS'em (jakiś GoClever czy KrugerMatz) i zainstalować sobie odpowiednią aplikację :)

• 3 weeks later...
Posted

Ja korzystam z aplikacji Endomondo :)

• 1 month later...
Posted

W takim budżecie proponuję jakiegoś starszego smartfona wybrać z wbudowaną funkcją GPS i odpalić endomondo czy nike running - osobne gadżety są moim zdaniem odrobinę przereklamowane, chyba że naprawdę profesjonalne. Jednak takie potrafią kosztować ...

• 2 weeks later...
Posted

Polecam smartfona za 300 zł masz fajne lenovo, które bardzo dobrze sobie radzi z gpsem. Polecam podzbierać troche i S650 za 450 zł nowy, niby chiński ale bije na głowę inne marki w tym przedziale cenowym.

• 3 years later...
Posted

SmartWatch od Xiaomi. Kosztuje chyba do 300 zł.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Olcia15273
      Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
    • yiliyane
      Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
    • Kerosine
      ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
    • Kerosine
      Założyłeś już taki temat:
    • MightyWozz
      Witam mam 11 lat chodzę do 6 klasy od 1 chodzi do szkoły taka pewna dziewczyna, no tam anime lubi, jest wesoła, no ogólnie bomba. Dałem jej już różę ale teraz mam w planach ją objąć no ale wszystko tkwi w tym że ona cały czas łazi z dwoma koleżankami więc jakby to ująć nie mam jak jej "przytulić" zaprosić na jakieś pogadanko też raczej jest trudno bo albo ona wraca z tymi koleżankami do domu albo... No no poprostu się nie da.. Plis dajcie radę co zrobić w takiej sytuacji bo jeszcze ta klasa i następne dwie to niedługo a później jej raczej nie spotkam. 
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      3
    2. 2
      wolnaczeczenia