Jump to content

Zrzuty ekranów naszych telefonów

Kerosine

Recommended Posts

Mamy już temat, w którym możemy wstawiać screeny pulpitu naszych komputerów, dlaczego nie miałoby być i tego, w którym możemy chwalić się wyglądem ekranów głównych naszych telefonów? Oto mój:

ojgkuw.png

Mr.November

Ekran główny wygląda jak w każdym modelu iPhone, te same ikonki na pierwszym ekranie, a na temat aplikacji rozpisałem się w odpowiednim temacie. Mogę za to pokazać tapetę, zawsze to coś:

2l8c01c.jpg

Dam kolaż, bo nie korzystam tylko z jednego ekranu ; )

71f6d98d31954.jpg

Bardzo rzadko zmieniam tapetę w telefonie, a jeśli już, to zawsze są to zdjęcia wykonane przeze mnie. Lubię mieć wspomnienia blisko siebie (;

• 2 weeks later...
Kalafior_Grozy

Ekran blokady. Ten sam niemal od samego początku posiadania tego telefonu (3.01.14).

20zoe2o.jpg

Ekran główny. Tak samo wygląda od ponad roku. Przywykłem do tej tapety i widgetu od zegara. Jedyne co się zmieniało to dwa dodane skróty do aplikacji.

29vij49.jpg

Rozkład aplikacji w środku wnętrza :P Porobiłem sobie foldery żeby wszystko mieściło się na jednej stronie.

3493rcg.jpg

• 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...
Kerosine

Screenshot_20170107-185111II.jpg

Również i u mnie nowy telefon = nowa tapeta, choć poza tym wszystko zostaje po staremu. Prace nad ekranami bocznymi wciąż trwają.

• 5 months later...
  • 9 months later...
Kerosine

Black_and_White.thumb.png.1ab78bc8105767d1e65d9e9887562cca.png

Specjalnie dla tego motywu usunęłam z ekranu głównego wszystkie kolorowe ikony aplikacji, ale nie żałuję, efekt jest zachwycający. Prawdopodobnie zostanę już przy takim rozwiązaniu, kolejne grafiki, które ewentualnie wystąpią w roli tapet w przyszłości również będą najlepiej prezentować się właśnie tak.

• 2 weeks later...
Kerosine

Przywiazanie.png

"Przywiązanie" mistrza Muchy, Roza Weneda i jeszcze większy minimalizm ikonowy.

• 1 month later...
  • yiliyane pinned this topic
  • 2 weeks later...
Kerosine

W0CUcud9gOPipWXG6mhR5AKW9zMj0zqRbm5aJaDI     Yhou4JFSvdEuTGZv82BNUCpqIj5Jv37mX4Wbvw9V

O 30.04.2018 at 18:49, Kerosine napisał:

"Przywiązanie" mistrza Muchy, Roza Weneda

... pomaga oswoić mi ten nieszczęsny ekran blokady. Na ekranie głównym kojący mrok :rolleyes:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Najnowsze posty

• Kerosine
      Dopóki nie nabędę krajalnicy z prawdziwego zdarzenia [elektrycznej; do obróbki nie tylko pieczywa, ale również serów i wędlin] zdecydowanie myślę, że może mi się przydać:
    • Kerosine
      Wciąż pamiętam ich smak i nadal uważam je za wyborne [przynajmniej te, z którymi osobiście miałam do czynienia, czyli wspomniane cytryna i wanilia z Riansa], obecnie już ich jednak nie jadam. Coś, o czym nie wspomniałam w cytowanym poście - sprzedawane są niestety w bardzo małych opakowaniach i ich cena jest dość wysoka  Nie kojarzę obecnie w ogóle tych ehrmannowych skyrów [natomiast lubię od czasu do czasu szarpnąć się na ich proteinowy deser budyniowy]  Jogurt tego typu z Biedronki zaś faktycznie jest świetny i w wariancie naturalnym gości na moim stole zwykle kilka razy w tygodniu [często jako wsad białkowy do koktajlu], ciekawą propozycją o wyjątkowo niskiej zawartości cukru i kaloryczności - nawet jak na ten produkt - są również skyry owocowe z Lidla. Nie ograniczam się jednak wyłącznie do najzdrowszych wariantów omawianego nabiału, jego waniliowa wersja jest zanadto pyszna i wybaczam jej większą ilość cukru ^^ Często piję również rozmaite inne jogurty i napoje mleczne o dużej zawartości białka. BIO jak BIO, fajnie jeśli możemy sobie na nie pozwolić i jest - łatwo - dostępne, obecnie polecam jednak i sama zresztą stawiam przede wszystkim na dowolny jogurt naturalny o najprostszym możliwym składzie [bez mleka w proszku chociażby] uzupełniony świeżymi owocami i ewentualnie innymi dodatkami. Bardzo dobra [najlepsza?] propozycja z tego segmentu to także faktycznie... ... probiotyki.
    • WszyscyZginiemy
      Najczęściej impulsywnie kupuję takie produkty, które chociaż używam, to bym się bez nich obeszła - głównie kosmetyki. Lub nie tyle zapomniane, a nadal czekające cierpliwie na swoją kolej XD - książki. A porozrzucane po kątach, szafkach i pudełkach leżą przybory plastyczne, których chciałam spróbować ale nie spróbowałam, przyzwyczajona do swoich starych kredek - jak np. pisaki akwarelowe. Takie zakupy jak te ostatnie zdarzają się bardzo rzadko, a właściwie zdarzyły się zaledwie kilka razy.
    • WszyscyZginiemy
      Moje pierwsze imię jest efektem kompromisu między obojgiem rodziców, zaś drugie jest po dziewczynce, którą mama się opiekowała jako niania jak sama była młodsza.
    • WszyscyZginiemy
      Nie zauważyłam, że już dawno wyszedł nie tylko 2 sezon, a nawet 3... i 4... i 5.  I właśnie zaczęłam te ostatni. Ogólnie świetne anime dla fanów show kulinarnych.
  • Recent Status Updates

• Kerosine

Kerosine

Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...
      Zimowo. O.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

Po co Kubusiowi Puchatkowi koszulka skoro i tak latał bez gaci?
      · 1 reply
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Od 3 dni masz AWIZO do odbioru na poczcie!! :[ 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

środa dzień mleka i mioda
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane