Jump to content

Pizzaro (III)

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

14 members have voted

1. 1.

• 10
      3
    • 9
      1
    • 8
      2
    • 7
      0
    • 6
      2
    • 5
      2
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      1
    • 1
      2
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      1

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie max. 10 pytań tym razem Pizzaro =)

Posted

Czy często pijesz sam?

Co pijesz?

Gdzie jest Nemo?

Co byś zrobił gdybyś był prezesem Prawa i Sprawiedliwości ?

Z kim Polska powinna trzymać?

Udzielasz się politycznie?

Szczerze- czy stout smakował?

Posted

1. Jowy- tak, nie? Iść na referendum, olać?

2. Co sądzisz o skarżeniu na Polskę Niemcom przez Dudę? Czy Gauck powinien przysłać Merkel żeby zrobiła tu porządek?

3. Jaki okres historyczny interesuje cię najbardziej?

Posted

Kiedy idziemy na piwo/kawę/herbatę etc.? ;)

Posted

Ulubiona piosenka?

Jakie są Twoje postanowienia na ten rok akademicki?

Czy masz plakat jakiegoś swojego idola? (Pewnie Korwin co? :mrgreen: )

Posted
Czy często pijesz sam?

Szczerze? To nie przypominam sobie, żebym pił sam. Oczywiście zależy co! Piwo, dwa lub ewentualnie siedem to owszem, ale coś mocniejszego tylko w większym lub mniejszym gronie. Zimne, słodkie piwko lubię sobie wypić przy przerabianiu skryptu, kiedy leżę sobie na hamaku i słońce świeci. Inne trunki raczej z innymi, bo co to za przyjemność pić wodę ognistą do lustra?

Co pijesz?

Przez te wakacje głównie pijam piwa, ale smakowe :) Jakieś radlery, korneliusy, cydry itp. Z alkoholi piję jeszcze wódkę, choć od czasu pewnej listopadowej lub grudniowej imprezy, która zakończyła się kilka godzin przed ćwiczeniami z wdpu to preferuję wódkę smakową. Najlepiej podchodzi mi wyborowa limonkowo-miętowa z pepsi lub colą <3 Kiedyś polubiłem takie małe puszki z whisky i colą ;) Jeżeli chodzi o napoje bez procentów to nestea rlz! Poza tym kocham pepsi twist i sok z granatu oraz limonki.

Gdzie jest Nemo?

Hmm... w akwariumie! Ewentualnie w jakiejś rurze.

Co byś zrobił gdybyś był prezesem Prawa i Sprawiedliwości ?

Sprawiedliwość z prawem splatał! Powołałbym Antka Macierewicza na premiera i szefa msw, cbś, kgb itp. Sam byłbym Imperatorem Nadpremierem pewnie. No i umieściłbym Cię na mojej jedynce z Breslau!

Z kim Polska powinna trzymać?

Serce mówi -> Rosja, Chiny, Białoruś.

Rozum mówi -> USA, NATO, UE.

A ja sam mówię -> Węgry, Rumunia, Słowacja, Czechy,

Posted

Co spowodowalo, ze znowu piszesz na forum? Z jakimi forumowiczami utrzymujesz kontakt poza forum? Kogo na forum lubisz, a kogo nie? Za co lubisz ksiazki Nesbo? Skad twoja fascynacja polityka i historia? Jaka postac historyczna fascynuje Cie najbardziej i dlaczego?

Posted
Co spowodowalo, ze znowu piszesz na forum?

Wakacje. Dużo więcej wolnego czasu niż w roku akademickim dało o sobie znać. Do tego we wrześniu sesja poprawkowa i wiadomo, jak to jest... lepiej robić cokolwiek niż się uczyć. Pomyślałem, że warto odwiedzić stare śmieci i zobaczyć, co tu się dzieje. I tak znów napisałem ;)

Z jakimi forumowiczami utrzymujesz kontakt poza forum?

Hmm... mogę powiedzieć, że z Neoshą i chyba tyle. Ostatnio rozmawiałem z Darią. Piwo z gressem też się liczy ^^ ? Kiedyś mógłbym w tym gronie wymienić Liszkę, Ilonę, Daydream, Maggie, MegLam.

Kogo na forum lubisz, a kogo nie?

Nie jestem na tyle aktywny i tak długo mnie nie było, że raczej nie mogę powiedzieć, że kogoś nie lubię. Z kochanym Piotrzem często spieram się na czacie, ale to taka toksyczna miłość i po cichu bardzo się lubimy :mrgreen: Z tych aktywniejszych to lubię grono czatowe, bo często tam przebywam - gress, Cranche, Borowy, Fleur... ostatnio wrócił Marcin, Siembi też się pojawia. Do tego Janek, Ilona, Liszka. Jednak w top1 pozostaje Neosha!

Za co lubisz ksiazki Nesbo?

Za stworzone osobowości, za klimat skandynawskiego kryminału, za nieprzewidywalne zmiany akcji i zakończenia, za przedstawianie życia jakim jest, za Harrego, za wszystko chyba.

Skad twoja fascynacja polityka i historia?

Z historią zacząłem się bratać w ostatniej klasie podstawówki i już tak zostało. Uczestniczyłem w wielu olimpiadach, konkursach z większymi lub mniejszymi sukcesami. Na szczeblu wojewódzkim czy powiatowym potrafiłem zająć miejsce na podium, jednak na szczeblu ogólnopolskim już gorzej niestety. A co do polityki to po prostu są sprawy, które dotyczą Nas i tak mi to już zostało. Kolega w liceum kupował często Rzepę lub wSieci, więc postanowiłem zrobić to samo. Skutkiem jest to, że od kilku dobrych lat

romansuję z DoRzeczy, Newsweekiem czy Focusem.

Jaka postac historyczna fascynuje Cie najbardziej i dlaczego?

Hm, ciekawe pytanie, ale i trudne. Takich postaci jest kilka i najbardziej mnie fascynuje oczywiście Józef Piłsudski. Chyba największy Polak w naszej historii, świetny dowódca, wódz oraz patriota. Do tego grona mógłbym dodać Pinocheta, Franco czy Horthy'ego oraz Żelazną Damę. Za ich upór, wiarę w ojczyznę.

Z mniej znanych postaci polecam poczytać o płk Albrechcie i Bokszczaninie.

Posted
Serce mówi -> Rosja, Chiny, Białoruś.

Co tak serce ciągnie ku tym niezbyt przyjaznym kierunkom?

Jak wyglądałaby Polska twoich marzeń?

Patrząc na avatar - kiedy założysz Żydowską Partię Kotów? Daj znać to zagłosuję.

Posted

1. Kto zrobił najlepsze transfery tego lata, a kto przespał ten okres? Ja obstawiam PO- Dorn i Napieralski to zdecydowanie doświadczenie. A tak zupełnie serio to co sądzisz o przeogromnych pieniądzach w BPL, wraz z ich wzrostem spadł poziom rozgrywek czy liga stale się wyrównuje? Liczę na ciekawe spojrzenie, bo obstawiam, że przez sympatię do Realu preferujesz La Ligę.

2. JKM przewidywał wyraźny spadek poparcia dla Kukiza, wszystko się sprawdza na razie, ostatnio nawet Bosak odszedł i Lodowiecki(chyba jakoś tak się nazywał), czy jego ruch coś ugra? Wejdzie do sejmu?

3. Jakie szanse dajesz mniejszym partiom takim jak NowoczesznaPL czy Razem?

Posted
Co tak serce ciągnie ku tym niezbyt przyjaznym kierunkom?

Dlaczego niezbyt przyjazne? Bo tak mówią w telewizji ^^ ? Niestety na jakieś polepszenie stosunków z Rosją raczej nie ma szans przez burdy na Ukrainie i tupolewa... choć kto wie. Co do Białorusi to są to naprawdę sympatyczni ludzie. Sami chcieliby zbliżenia z Polską, lecz obecne władze prowadzą politykę jaką prowadzą. Patrząc na siłę gospodarki Chin, która ciągle się rozwija to nie jest takie głupie. Liczę na pogłębienie stosunków z tym państwem.

Jak wyglądałaby Polska twoich marzeń?

Hm, kilka lat temu pisałem o tym tutaj chyba. Marzy mi się Polska kapitalistyczna, gdzie człowiek może decydować swobodnie o swoich pieniądzach. Gdzie państwo go nie rabuje pod przykrywką sprawiedliwości i konieczności dziejowej. Marzy mi się Polska, gdzie to prywatne fundacje pomagałyby wykluczonym z dobrowolnych datków. Oczywiście chciałbym mieć jakiś narodowy fundusz, gdzie spływałyby odgórnie bardzo i to bardzo małe części z podatków, jeżeli fundacje nie dawałyby sobie rady. Państwo, które nie łupi najbiedniejszych. Chodzi mi o bardzo lekką progresję dla ludzi bogatszych, która nie oburzałaby za bardzo krystalicznych jeźdźców liberalizmu. Chciałbym państwo, gdzie za najcięższe zbrodnie grozi kara śmierci. Gdzie dla ludzi świadomych i dla których nie ma szansy była dostępna eutanazja. Państwo, gdzie kobieta legalnie może przerwać ciąże w przypadku gwałtu, ryzyka śmierci lub gdy dziecka może urodzić się nieuleczanie chore. Państwa, gdzie legalne jest in vitro, lecz nie jest refundowane. Gdzie religia jest wyprowadzona ze szkół do Kościołów. Chciałbym uregulowania prawnego kwestii małżeństw homoseksualnych - co do adopcji dzieci to nie jestem jeszcze do tego przekonany. Chciałbym państwa dumnego, z efektywnym MSZetem. Państwa, które hucznie czci swoje zwycięstwa, bohaterów narodowych i pokornie przyjmuje porażki. Chciałbym większej współpracy z państwami, które wymieniłem wcześniej, odnowienia Międzymorza. Oczywiście swobód obywatelskich połączonych z rządem autorytetu, jednostki. Chciałbym zawodowej armii z nowoczesnym sprzętem, gdzie służba w wojsku jest wynikiem dobrowolnej decyzji. Chciałbym, żeby osoba po przejściu odpowiednich procedur mogła kupić sobie broń. Gdzie człowiek może wybrać pomiędzy publiczną a prywatną służbą zdrowia i to samo z emeryturami.

Chyba wszystko.

Patrząc na avatar - kiedy założysz Żydowską Partię Kotów? Daj znać to zagłosuję.

Hmm, może lepiej KPŻ? Kocia Partia Żydowska! Będziemy w kontakcie :)

1. Kto zrobił najlepsze transfery tego lata, a kto przespał ten okres? Ja obstawiam PO- Dorn i Napieralski to zdecydowanie doświadczenie. A tak zupełnie serio to co sądzisz o przeogromnych pieniądzach w BPL, wraz z ich wzrostem spadł poziom rozgrywek czy liga stale się wyrównuje? Liczę na ciekawe spojrzenie, bo obstawiam, że przez sympatię do Realu preferujesz La Ligę.

Hm, a to Napieralski nie bawi się w Zjednoczoną Lewicę czy coś takiego?

Tam chyba od zawsze była duża kasa, bo i silnych oraz bogatych klubów wiele. Nawet średniak z PL lub jakiś klub z I ligi może sobie pozwolić na transfer za kilkanaście lub kilka milionów funtów ;) Jednak ostatnio przesadzają z cenami, choć to ich kasa. 50 mln funtów za 19letniego Martiala? Dla mnie idiotyzm. Tańszy był ograny, fenomenalny i legendarny Zidane. Młody Francuz miał nawet dobry jeden sezon i od razu takie pieniądze? MU to przegrywy tego okienka transferowego. Nie wiem po co pozbyli się dobrego Chicharito... To nie moje pieniądze, więc niech sobie wydają. Myślę, że BPL to najciekawsza i najbardziej wyrównana liga, choć na koniec i tak w top4 są prawie te same kluby, co zawsze. Myślę, że poziom rozgrywek nie spadł! Co do LL to jest to moja ukochana liga ze względu na Real i ją śledzę, choć teraz odwalili manianę z transmisjami... Powiem tak - bardziej podoba mi się BPL ze względu na szybkość gry, fizyczność czy nieprzewidywalność. Takie Crystal Palace, Southampton czy nawet WHU i Leicester potrafią być w czubie tabeli a w Hiszpanii z marszu 3 miejsca dla Realu, Bracy i Atleti. No w sumie wcześniej napisałem, że w Anglii top4 rozpisane, no ale tam wszystko się krystalizuje jakoś później. Niemniej w LL urzeka mnie technika, finezja i piękne gole [James!].

2. JKM przewidywał wyraźny spadek poparcia dla Kukiza, wszystko się sprawdza na razie, ostatnio nawet Bosak odszedł i Lodowiecki(chyba jakoś tak się nazywał), czy jego ruch coś ugra? Wejdzie do sejmu?

Miłosz Lodowski :)

Jeżeli ten ruch w ogóle dotrwa do wyborów i zbierze podpisy to będzie cud. Gdyby nie marazm, wypalenie i brak pomysłu na siebie + zerowy program to byłby to ciekawy, lecz mimo wszytko chimeryczny ruch, który szybko by się rozpadł. Nie wiem czy wejdą do Sejmu, raczej nie. A Korwin to Korwin - znów miał rację.

3. Jakie szanse dajesz mniejszym partiom takim jak NowoczesznaPL czy Razem

Chętnie bym zobaczył obie w Sejmie, lecz rozsądek podpowiada, że ta druga nie ma szans na powodzenie. No chyba, że w tych wyborach żadna lewicowa partia nie osiągnie sukcesu (PO wejdzie) to może miniony od Razemów nabiorą wiatr w skrzydła. Partia Petru to łże-liberałowie. Niby są okej, ale razi ich otoczenie związane z PO. Z dystansem do nich podchodzę. Chciałbym w Sejmie, ale nie chciałbym ich rządów.

Kalafior_Grozy
Posted

1. Jakie jest najlepsze piwo jakie piłeś?

2. Jakie jest najgorsze piwo jakie piłeś?

3. Jakie 3 rzeczy byś zrobił będąc premierem Polski?

4. Jakich 3 rzeczy byś nie zrobił będąc premierem Polski?

5. Marsz Niepodległości czy "parada równości"? :devil:

6. Dlaczego Marsz Niepodległości?

7. Co Cię najbardziej wkurwia u ludzi?

8. Kojarzysz usera toxic8606, który udzielał się na Forum od maja 2007 do 2009 roku?

9. Lubisz muzykę tożasamościową? (Jeśli tak, wymień jakieś kapele, które osobiście byś polecił)

10. Dlaczego naszych czerwonych nie trzymamy w rezerwatach tylko w parlamencie?

Posted
1. Jakie jest najlepsze piwo jakie piłeś?

Ze smakowych to Cornelius grejpfrutowy a z normalnych Tyskie klasyczne.

2. Jakie jest najgorsze piwo jakie piłeś?

Cydr truskawkowy "Kardamon" czy jakoś tak... a tak z piw stricte to nie wiem w sumie.

3. Jakie 3 rzeczy byś zrobił będąc premierem Polski?

1. Likwidacja podatków od spadków i darowizn.

2. Prywatyzacja nierentownych kopalń.

3. Zmniejszenie liczby urzędników.

4. Jakich 3 rzeczy byś nie zrobił będąc premierem Polski?

1. Podwyższenie płacy minimalnej.

2. Zwiększenie liczby urzędników.

3. Cięcia na wojsko.

5. Marsz Niepodległości czy "parada równości"?

Marsz Niepodległości...

6. Dlaczego Marsz Niepodległości?

Żeby zobaczyć, jak to jest iść w kilkutysięcznym tłumie. Poczuć to na własnej skórze.

7. Co Cię najbardziej wkurwia u ludzi?

Dwulicowość, robienie czegoś na pokaz, wyśmiewanie i gnębienie innych.

8. Kojarzysz usera toxic8606, który udzielał się na Forum od maja 2007 do 2009 roku?

Samo "toxic" mi coś mówi, ale usera znać nie mogłem, bo piszę tutaj od maja 2011. A któż to?

9. Lubisz muzykę tożasamościową? (Jeśli tak, wymień jakieś kapele, które osobiście byś polecił)

Lubię, nie lubię - wszystkiego słucham. KelThuz, Saluth o/o/o/, Kelthuzzar xd

10. Dlaczego naszych czerwonych nie trzymamy w rezerwatach tylko w parlamencie?

Bo nie uczymy się na błędach i ciągle popełniamy takie same.

Posted

Na jakie pytanie chciałbys odpowiedzieć?

Jak Twoje sercowe sprawy?

Czy masz jakiś temat tabu?

Posted
Na jakie pytanie chciałbys odpowiedzieć?

Ciekawe, podchwytliwe, z fantazją ^^

Jak Twoje sercowe sprawy?

Nie jest źle. Za 10 dni mam wizytę u kardiologa i zobaczymy, co tam słychać z sercem.

Czy masz jakiś temat tabu?

Raczej nie.

Kalafior_Grozy
Posted
Samo "toxic" mi coś mówi, ale usera znać nie mogłem, bo piszę tutaj od maja 2011. A któż to?

To ja i moje poprzednie konto. Później dopiero zauważyłem że rejestrowałeś się wtedy, gdy mnie tu już nie było. Moje niedopatrzenie, sorki.

Posted

Jestes za przygłupimi banderowcami czy ruską dziczą?

Posted

ogureczek, najchętniej byłbym za Polską, ale skoro mam wybrać którąś stronę to wybiorę. Zdecydowanie ruska dzicz, która jest bardziej przewidywalna niż banderowskie przygłupy. Nie twierdzę, że to miła alternatywa, ale skoro mus to mus. To co robią banderowskie bataliony to jakieś nieporozumienie. Nikt nad nimi nie panuje, całkowita samowolka. Szkoda, że polskie władze i media tego nie zauważają. Najśmieszniejsze jest też to, że naczelny homoś Biedroń był ostatnio w Tarnopolu i używał banderowskiego pozdrowienia :roll:

Posted

Czytujesz Pudelka?

Posted

Co Cię najbardziej denerwuje w Polakach?

Naładowałeś akumulatory na kolejny rok akademicki? ;)

Posted
Czytujesz Pudelka?

Rzadko, nie przepadam za tego typu portalami. Choć jeżeli mam być szczery to czasem trafi się tam coś ciekawego i niezwykle interesującego. Kilka lat wstecz zdarzało się częściej przeglądać pudelkowe treści. Na ćwiczeniach często siedzę obok takiej koleżanki, która wręcz kocha czytać pudelka kiedy ćwiczeniowiec tłucze swoje do naszych głów i tak mimowolnie dowiaduję się z kim spała Doda, kto poszedł na imprezę bez majtek itp.

Co Cię najbardziej denerwuje w Polakach?

To, że niby są takimi wielkimi katolikami a w domach robią rzeczy niezgodne z przykazaniami itp. Denerwuje mnie ta religijna obłuda i zakłamanie. A potem tłumaczą się, że i tak pójdą do spowiedzi, że wszystko jest dla ludzi, że jak to tak... Głównie dotyczy to moich rówieśników oczywiście, bo widzę, co się dzieje na studiach czy co było w liceum.

Naładowałeś akumulatory na kolejny rok akademicki?

W sumie to od 2-3 tygodni grzeję zwoje i akumulatory na poprawkę poniedziałkową, więc można powiedzieć, że to taka namiastka przygotowań. Przyszły tydzień zapowiada się niezwykle aktywnie ze względu na egzamin, opijanie go, potem impreza u kolegi i 4dniowa domówka u mnie. Będzie ciekawie.

Posted

Nie rozumiem, co z tym Dudusiem :c

Co do Ośrodka to obserwuję ich działania od kilkunastu dobrych miesięcy i jestem dość sceptycznie do tego nastawiony. Często "ścigają" ludzi za teksty, które nie są kontrowersyjne... szukają rozgłosu na siłę. Postanowiłem z nimi porozmawiać pod postami, ale od razu ban... nawet nie napisałem nic obraźliwego itp. Cóż, kolejna organizacja, która pod pozorem walki o tolerancję poszerza pole dla totalitaryzmu i cenzury.

Posted

Chyba każda jego przemowa ma zwrot "bez cienia wątpliwości".

Zostało jeszcze jedno pytania i dorzucam nowe:

Przyjmujemy uchodźców czy kupujemy im wyspę Grecką lub Włoską? ; o

Referendum? Żałujesz, że nie będzie drugiego? A co z dzisiejszym?

Posted

Chyba każda jego przemowa ma zwrot "bez cienia wątpliwości".

Hm, nie przysłuchiwałem się temu aż tak bardzo, choć pewnie masz rację. Każdy ma swoje słowa-wytrychy ^^

Przyjmujemy uchodźców czy kupujemy im wyspę Grecką lub Włoską? ; o

To skomplikowany i złożony problem. Część ludzi ucieka przed wojną, część to terroryści, a część szuka lepszego życia. Ciężko ich jest oddzielić, choć Australia wypracowała najlepszy program segregacji. Przybyłych uchodźców trzymają w obozach, gdzie mają zapewnione pożywienie, nocleg, opiekę. Sprawdzają ich dane, sytuację itp. Tych co faktycznie uciekają przed wojną i do tego mają dobry fach to zostawiają z rodzinami. Reszta out.

Według mnie najwięcej uchodźców powinny przyjmować te kraje, które odpowiadają za to, co się stało na Bliskim Wschodzie czy w Afryce, jak Niemcy, Francja, USA. Do Polski oczywiście ściągałbym zagrożonych Chrześcijan choć no Muzułmanie to też ludzie. Nie wierzę, że kilkaset lub kilka tysięcy mogłoby zdestabilizować Polskę. Nie mówię, że trzeba byłoby ich trzymać wszystkich w jednym miejscu. Niemniej priorytetem powinni być Polacy i osoby polskiego pochodzenia czy nawet Ukraińcy najbardziej zagrożeni na wschodzie Ukrainy.

Referendum? Żałujesz, że nie będzie drugiego? A co z dzisiejszym?

Nie byłem. Dopiero o 21.58 zobaczyłem w specjalnym wydaniu wiadomości, że jakieś referendum było. Tak to jest, jak się ma egzamin na głowie i wyjazd na mecz. Pytania idiotycznie sformułowane, zbyt ogólne. Co do drugiego to mam mieszane uczucia, bo to może być załatwione ustawami rządu czy Prezydenta... niemniej 6latki i emerytury to sprawa o którą należało się zapytać przy okazji wcześniejszych zmian. No ale to PO...

• Kerosine unlocked this topic
  • Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• grzechu98
      Witam, to mój pierwszy post. Opiszę po krótce.  Jestem 24-letnim chłopakiem, który nawet... nie trzymał dziewczyny za rękę. Winą tego jest, iż nie widziałem nigdy zainteresowania od kobiet, moje próby kończyły się ghostingiem. Być może z powodu przeciętnej twarzy (odpad genetyczny). Wygrałem tylko w wzroście - 190 cm. Nigdy nie miałem koleżanek bliskich, zawsze trzymałem się facetów. W gimnazjum to nawet żadna nie chciała rozmawiać - otyłość, zaawansowany trądzik. Po tym poszedłem do technikum, gdzie sami faceci. Odciąłem od kobiet. W wieku 22 lat pierwszy raz miałem u prostytutki. Z racji tego, że jeśli do tej pory nie widziałem zainteresowania od nich, to nie zobaczę nigdy, a opcja zapasową po 30 nie zamierzam być. Co do charakteru mojego. Jestem introwertykiem, bardziej stroniący się od bycia w centrum uwagi. Dobieram osoby na znajomych pod względem charakteru. Nie piję, nie palę. Zauważyłem, że taki typ faceta w ogóle nie jest pożądany na partnera. Zanim się rozkręciłem, to każda mnie olała, lub nie była zainteresowana. Przestałem już robić pierwszy krok nawet, obojętność się zrobiła wobec kobiet rówieśniczek. Przyszłość moja wyglądać prawdopodobnie będzie tak: zostanę singlem z dużym przebiegiem na prostytutkach (który by jest duży), albo coś sobie zrobię. Co myślicie?    
    • Kerosine
      ... to, że uczeni [tak, właśnie oni] znajdą kiedyś dowód na istnienie Boga.
    • Olcia15273
      Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
    • yiliyane
      Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
    • Kerosine
      ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      3
    2. 2
      wolnaczeczenia