to ja jestem Jezus

Smartfon - najczęściej używane aplikacje

15 postów w tym temacie

Telefon: Samsung Galaxy SII Plus (albo jak kto woli GT-I1905P)

System: Andrzej 4.1.2

-> ES Explorer - dość fajny programik do przeglądania zawartości plików i folderów w Androidzie. Sporo fajnych funkcji, np. można sobie ustawić zrzucanie plików z telefonu przez wi-fi na komputer bez używania kabla.

-> Quick Pic - przeglądarka zdjęć. Ta wbudowana jak dla mnie jest niewystarczająca.

-> Chrome - wiadomo. Był Firefox, ale strasznie mi crashował i go wywaliłem.

-> Youtube - wiadomo. Zresztą w Andrzeju 4.1.2 jest preinstalowany.

-> Klawiatura Swiftkey - fajniejsza klawiaturka od standardowej.

-> Edytor Zdjęć - głównie do przerabiania grafik ściągniętych z neta. Fotek zrobionych aparatem nie ruszam z poziomu telefonu.

-> Polskie Tablice Rejestracyjne - czasem chcę rozkminić skąd jest dane autko :P

-> Sound Hound - szukajka do piosenek, które np. lecą w radiu a radyjko nie ma RDS.

-> Convert Pad - świetny konwerter wag, objętości, odległości i w ogóle przydatne toto :wink:

-> jetAudioBasic - odtwarzacz muzyczny, bo ten wbudowany jest dla mnie "pfu".

-> MX Player - analogicznie do pozycji :P wyżej, tylko tyczy się wideo.

-> Polaris Office - wiadomo. Lepiej mieć i pół roku nie używać, niż raz żałować że się go nie ma.

-> Latarka Elektryczna - oczywiście latarka + kilka fajnych funkcji (można zobaczyć jak brzmi "dupa" w alfabecie Morse'a :lol: ).

-> OsmAnd - oflajnowa mapka Polski. Troszkę waży, ale jeszcze się nie zdarzyło żeby mnie zawiodła. Można przerzucić pliki map na microSD.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualnie jedynymi aplikacjami z jakich korzystam są Endomondo, słownik wielojęzyczny offline i od czasu do czasu Audioteka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z muzycznych był już SoundCloud, był Spotify. Po zakupieniu iPoda są nieprzydatne. Oprócz tego używam Endomondo do śledzenia postępów w treningach, Chrome, Skype, Allegro, Hangouts, WhatsApp, aplikacji do obsługi konta bankowego, YouTube, pakietu Office, Google Maps, Adobe Reader, Groupon, Dropbox i Google Drive, czegoś do czyszczenia pamięci (raz po raz zmieniam), aplikacji Kindle'owej, Twittera, Star Walka do podglądania gwiazd i pierdół do sprawdzania pociągów, filmów w kinach itd., bo tak szybciej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o mnie to najczęściej korzystam z facebook(wiadomo), potem jest instagram. Endomondo również, fajna motywująca apka. Open FM - do treningów idealne. Jeszcze ford service, bardzo przydatna aplikacja jak ktoś jest kierowcą, przydaje się.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najczęściej korzystam z... kalkulatora.

Potem jeszcze fb i chrome (głównie żeby sprawdzić rozkład jazdy).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Snapchat, facebook, chrome.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie nic nowościowego:

Aparat, Instagram, Facebook, Messenger, PhotoGrid, Retrica, RuntasticPro, Spotify, Alarm, jakdojade, Internet, Tabata ; )

Innych używam bardzo rzadko, tych najczęściej/nałogowo

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U siebie mam raptem cztery aplikacje, facebook, viber, ford service(aplikacja dla kierowców) oraz instagram. Może z czasem poszerzę listę, ale na ten moment tyle mi wystarczy. Gier nie instalowałem bo to tylko zbędny bajer, który za dużo czasu pochłania a doba jest krótka, oj krótka. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poza standardowymi używam tylko kilku:

do wykrywania muzyki Shazam

Keep do tworzenia list

odtwarzacz video VLC

i File Commander do zarządzania plikami

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Let's see

Facebook, Instagram, Snapchat, jakdojade.pl, Messenger, Gmail, Mój T-Mobile

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spotify, WhatsApp, Chrome, Instagram, Facebook Lite, Odeon, Filmweb

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cały czas jest wlączony antywirus gdata, więc w sumie to chyba najczęściej używana apka ;), a poza tym to chyba apka banku, insta, messenger, sporo apek ściągam i zaraz wywalam, wiem że i w sklepie play coraz więcej się pojawia tych zhakowanych

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spotify, Audioteka, Chrome, Evernote, Millennium Bank, nc+ Go pilot

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto