Czaru

Windows 10

6 postów w tym temacie

Ma ktoś z was już może system zaktualizowany do Windows 10?Jak tak to jak wam się podoba?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja od dwóch dni mam 10 i powiem, że tak średnio. Zapewne ma jeszcze niedociągnięcia, bo teraz nie mogę się nawet połączyć telefonem z moim laptopem, co aktualnie doprowadza mnie do szału. Zminiaturyzowana wersja kafelków do małego okienka też mi nie przypadła do gustu. Będę jeszcze testowała na ile 10 jest użyteczna, bo na razie nie miałam okazji głębiej ogarnąć jak wszystko funkcjonuje, ale wydaje mi się, że z otwartymi ramionami przywitam Windows 8.1 sporotem :P

A, i jeszcze jedno. Jak włączyłam polską klawiaturę na ekranie dotykowym to mi wszystko zaczęło świrować. Najpierw zamiast literki 'a' mogłam użyć tylko 'ą', a później to już w ogóle same hieroglify zaczęły mi wyskakiwać i musiałam zresetować laptopa. Chyba jednak to co za darmo nie jest warte brania :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Testuje od dwóch dni i nie widzę na razie problemów. Wszystko działa jak trzeba, nie stwierdziłem problemów. Fajnie, że po aktualizacji możemy zgrać system na pendrive'a poprzez oprogramowanie microsoftu i postawić sobie go na nowo z przypisanym już kluczem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masakra, mamy w firmie od piątku i co chwile są jakieś problemy. Trzeba było zostać przy win7

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie problemy zaczęły się już przy instalacji, bo aktualizacja w Windows 8 nie daje mi opcji zmiany dysku na którym instaluję system, a te 13 GB na główny dysk tabletu, gdzie jest już zainstalowany poprzedni system to trochę za dużo :v

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Posiadam dziesiątkę i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony :) Korzystałem najpierw z pierwszej jego wersji, bodajże RC i była to tragedia jednak teraz gdy już oficjalnie 'wyszedł' jest to kompletnie inna bajka. Działa szybciej niż 8.1, boot-time różny, raz bardzo szybko raz wolno (może mój HDD jest już do wymiany..) właściwie wszystkie aplikacje z których korzystam działają stabilnie, sam system również. Polecam!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz