• Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Followers0
Subrosa

Oskrażenie o gwałt

Recommended Posts

Jak to wygląda prawnie? Przez fałszywe oskarżenie o gwałt, będę musiał się uwalać po sądach? Jak mam wytłumaczyć to, że dziewczyna ma siniaki, zadrapania? Wszystko było ustalone, nic nie było robione wbrew czyjejś woli. Wyjdę z tej absurdalnej sytuacji czysty?

Share this post


Link to post

jeśli złożyła takie zeznania i wszczęto postępowanie, to istnieje możliwość, że będziesz się walał po sądach. skoro lubi sado maso, co wnioskuję po siniakach i zadrapaniach, to niezła psycholka... nie jestem pewien, ale w przypadku wezwania do sądu przysługuje ci chyba adwokat z urzędu

Share this post


Link to post

Temat ma zerową wartość. Zadajesz pytanie retoryczne, po co? Chcesz się pochwalić oskarżeniem o gwałt? Do tego służą inne tematy, polecam "co sprawiło ci dzisiaj radość".

Sprecyzuj i tchnij trochę sensu w to miejsce albo je zamknę.

PS: Didn't see that coming.

Share this post


Link to post

Z życia wzięte: do moich koleżanek przyjechali znajomi z zagranicy, wieczorem poszli na piwo. Upili się, jedna z dziewczyn poszła z jednym z chłopaków do toalety i uprawiali seks (ona chciała, + to był jej pierwszy raz). Następnego dnia u niej w pokoju jej mama znalazła jej zakrwawione majtki, z jakiegoś powodu wiedziała, że teraz na pewno nie ma okresu i zaczęła dopytywać o co chodzi (nie znam jej mamy ale podobno trochę trzepnięta). Dziewczyna przyparta do muru powiedziała, że chłopak ją zgwałcił, potem powtórzyła to na policji.

Chłopaka zamknęli na dwa tygodnie (więc nie mógł wrócić do domu do Francji zgodnie z planami). W między czasie musiał zapłacić kilka tysięcy euro kaucji, żeby w końcu wyjść (no nie musiał ale nic dziwnego, że nie chciał tam siedzieć). Koniec końców po przesłuchaniu wszystkich itp wyszło na jaw, że dziewczyna zmyślała no i teraz chłopak jest czysty.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

  • Filip

   Filip

   Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Rzadko o coś proszę.
   Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
   https://zrzutka.pl/bf8wmk
   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Filip

   Fifi! Do lekcji! ;D 
   · 3 replies
  • Martusiaaaaaa92

   Martusiaaaaaa92

   Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
   · 3 replies
  • Filip

   Filip

   Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
   · 16 replies
 • Posts

  • Kerosine
   Zakaz handlu w niedziele
   Niezmiernie, osobiście jednak cieszę się nawet i z tego - podobnie jak Ty byłam przekonana, że od przyszłego roku zakaz handlu będzie obowiązywał już we wszystkie niedziele i dopiero post @Ilona_KK zasiał we mnie ziarno wątpliwości  
  • Vertigos
   Zakaz handlu w niedziele
   Co dwa miesiące jedna niedziela, łaskawi ;x 
  • Vertigos
   Co zmienić na forum?
   Czyli słowem bez szans na zmianę tego, no trudno jakoś się przyzwyczaję, choć dla mnie rysunek rangi jest zbędny 
  • yiliyane
   Ciągły obserwator
   Zastanawiam się czego tak naprawdę od niego oczekujesz. Z jednej strony można odnieść wrażenie, że przeszkadza Ci jego wgapianie się w Ciebie i że chciałabyś, żeby zwyczajnie zajął się sobą i dał Ci spokój, a z drugiej strony chcesz zaproponować mu spotkanie... Najpierw zastanów się czego konkretnie byś chciała. Czy żeby, kolokwialnie mówiąc, odczepił się od Ciebie, czy żeby zamiast wpatrywać się w Ciebie jak w sroka w gnat, zaprosił Cię na randkę. Bez tej decyzji nie można wiele Ci doradzić.
  • Kerosine
   Ciągły obserwator
   Ewentualnie po prostu przywiązuje dużą wagę do swojej anonimowości i nie jest zbyt dobry w nawiązywaniu znajomości [tudzież skrajnie selektywny]. Nie zawsze aż tak daleko idące / negatywne wnioski znajdują pokrycie w rzeczywistości. W mojej absolutnie niefachowej i opartej tak naprawdę jedynie na kilku zdaniach ocenie - gość ewidentnie jest Tobą zainteresowany, ale ma zarazem potężne braki na polu kompetencji społecznych. Dlaczego konkretnie ciężko się z nim rozmawia? Co jesteś w stanie pow