• Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Followers0
Subrosa

Oskrażenie o gwałt

Recommended Posts

Jak to wygląda prawnie? Przez fałszywe oskarżenie o gwałt, będę musiał się uwalać po sądach? Jak mam wytłumaczyć to, że dziewczyna ma siniaki, zadrapania? Wszystko było ustalone, nic nie było robione wbrew czyjejś woli. Wyjdę z tej absurdalnej sytuacji czysty?

Share this post


Link to post

jeśli złożyła takie zeznania i wszczęto postępowanie, to istnieje możliwość, że będziesz się walał po sądach. skoro lubi sado maso, co wnioskuję po siniakach i zadrapaniach, to niezła psycholka... nie jestem pewien, ale w przypadku wezwania do sądu przysługuje ci chyba adwokat z urzędu

Share this post


Link to post

Temat ma zerową wartość. Zadajesz pytanie retoryczne, po co? Chcesz się pochwalić oskarżeniem o gwałt? Do tego służą inne tematy, polecam "co sprawiło ci dzisiaj radość".

Sprecyzuj i tchnij trochę sensu w to miejsce albo je zamknę.

PS: Didn't see that coming.

Share this post


Link to post

Z życia wzięte: do moich koleżanek przyjechali znajomi z zagranicy, wieczorem poszli na piwo. Upili się, jedna z dziewczyn poszła z jednym z chłopaków do toalety i uprawiali seks (ona chciała, + to był jej pierwszy raz). Następnego dnia u niej w pokoju jej mama znalazła jej zakrwawione majtki, z jakiegoś powodu wiedziała, że teraz na pewno nie ma okresu i zaczęła dopytywać o co chodzi (nie znam jej mamy ale podobno trochę trzepnięta). Dziewczyna przyparta do muru powiedziała, że chłopak ją zgwałcił, potem powtórzyła to na policji.

Chłopaka zamknęli na dwa tygodnie (więc nie mógł wrócić do domu do Francji zgodnie z planami). W między czasie musiał zapłacić kilka tysięcy euro kaucji, żeby w końcu wyjść (no nie musiał ale nic dziwnego, że nie chciał tam siedzieć). Koniec końców po przesłuchaniu wszystkich itp wyszło na jaw, że dziewczyna zmyślała no i teraz chłopak jest czysty.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0