Jump to content

Krit

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

5 members have voted

1. 1.

• 10
      0
    • 9
      2
    • 8
      1
    • 7
      1
    • 6
      0
    • 5
      0
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      1
    • 1
      0
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      0

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie max. 10 pytań tym razem Kritowi =)

Posted

Czy naprawdę wierzysz w sukces Razem?

Co jest największą wadą polskiego społeczeństwa?

Posted

Wolisz brunetki czy blondynki? A może rude?

Posted

1. Jakie cechy w sobie lubisz?

2. Czy lubisz mnie? :D

3. Słowo którego nadużywasz?

Posted
Czy naprawdę wierzysz w sukces Razem?

Wszystko zależy, co postrzegamy jako sukces. IMO będzie dobrze, jeżeli zbierze się wymagane podpisy w ponad połowie okręgów i zdobędzie 3% głosów. To jest próg finansowania partii. Już jest sukcesem to, że w wielu miejscach naprawdę udało się stworzyć całkiem niezłe struktury i to totalnie oddolnie. Bez bonzów partyjnych. A to już daje nadzieję, bo wciągnięto wielu ludzi bez jakiegokolwiek doświadczenia. : )

Co jest największą wadą polskiego społeczeństwa?

Bierność, apolityczność, duże obciążenie memami i uprzedzeniami z czasu komunizmu, brak solidarności, sobiepaństwo z czego wynika tragiczna estetyka naszej przestrzeni publicznej. Ale to są takie pierdololo uogólnienia, których na ogół staram się unikać. Statystycznie chyba powyższe mnie najczęściej irytują.

I kult św. Przepustowości. Dogmat ważniejszy od tego o niepokalanym poczęciu ^^

Wolisz brunetki czy blondynki? A może rude?

Blondynów i brunetów ; )

1. Jakie cechy w sobie lubisz?

Mam naprawdę sprawdzonych przyjaciół wokół siebie i czasem wychodzą mi całkiem udane dowcipy w dobrym towarzystwie.

2. Czy lubisz mnie? :D

Muszę się namyślić ;)

3. Słowo którego nadużywasz?

Na ogół to są te niecenzuralne, ale nie takie pospolite! No i "pedał" koniecznie.

Mr.November
Posted

Co jest wartego zobaczenia w Chorzowie?

Skąd pociąg do tematyki urbanistycznej i architektoniczne ciągoty?

Dlaczego tyle czasu zajęło Ci rozkręcenie się na forum, leniu? ;-)

Posted

Mr.November, wybacz tak późną odpowiedź, ale nie miałem wygodnego dostępu do kompa w ostatnich dniach ; )

Co jest wartego zobaczenia w Chorzowie?

Z pewnością wartościowy jest Teatr Rozrywki. Prawdopodobnie najlepszy teatr na Górnym Śląsku, a na pewno jako teatr muzyczny :)

A poza tym Park Śląski, który sąsiaduje z jednym z najlepszych osiedli mieszkaniowych w Polsce - katowickim Tysiącleciem. W samym parku jest ZOO, planetarium (najlepsze chyba z tego wszystkiego), skansen, i smutne miasteczko, bo wesołym bym go nie nazwał.

Poza tym mamy odnowiony Szyb Prezydent - http://www.zabytkitechniki.pl/Poi/Pokaz/1689

Reszta to bardzo indywidualne polecanki. Nie każdemu bym proponował. Chorzów Stary potrafi być tak urokliwy, jak i dostarczyć naprawdę ekstremalnej opuchlizny twarzy, jeżeli podpadniesz lokalnym fanom Ruchy. Historia miejsca jest ciekawsza, niż może się to wydawać. Znajdująca się tu wieś (nazwa wywodzi się już z tamtego czasu) została spalona w czasie najazdów tatarskich, potem była własnością Zakonu Rycerzy Grobu Bożego, więc mamy tutaj historię powiązaną z krucjatami. Chorzów oberwał również w czasie wojen husyckich. W sumie jest to ciekawe, chociaż większość pewnie zanudzi. Jak ktoś lubi takie rzeczy, to można poszukać domu, w którym urodził się niemiecki noblista - Kurt Adler. W lokalnym szpitalu zaczynał też swoją karierę Ludwig Guttmann - twórca idei igrzysk paraolimpijskich. Niestety żaden z nich nie ma ulicy w naszym mieście.

Chorzów mógłby być piękny. Na razie jednak może go czekać kariera miasta-aktora filmów wojennych https://www.google.pl/maps/@50.30781,18 ... 312!8i6656

Zdecydowanie polecam jeżdżenie po sąsiednich miastach. Górny Śląsk ma do zaoferowania więcej, niż wiele innych regionów Polski. Zwłaszcza, jeżeli idzie o przemysłowe zabytki. Kopalnię Guido koniecznie trzeba zobaczyć. Widać tu zabytki pięknie rodzącej się nowoczesności na peryferiach cywilizacji ;)

No i nasze perełki - nowe Muzeum Śląskie i NOSPR. Niewiele regionów zostało w ostatnich latach obdarzonych tak dobrą architekturą. Na pewno nie Kraków :P

Skąd pociąg do tematyki urbanistycznej i architektoniczne ciągoty?

Dziadek jest inżynierem budownictwa (co prawda głównie kolejowego i mostowego), więc za bajtla bardzo dużo czasu spędzałem z nim w wszelkich izbach inżynierskich, na dworcach, pomiarach, miastach i tak dalej. Zachwyca mnie w architekturze to jak funkcjonalność, polityka, historia, proza codziennego życia i sztuka potrafi się połączyć. Zresztą właśnie od architektury i urbanistyki zależy jakość naszego życia i zawierająca się w niej estetyka przestrzeni publicznej. Trudno się tym zatem nie zainteresować. Każdy chyba chce żyć komfortowo w pięknym otoczeniu : )

Dlaczego tyle czasu zajęło Ci rozkręcenie się na forum, leniu? ;-)

Ja tak mam. Wpadam, nasmolę sporo postów i uciekam. Rozkręcajcie gównoburze o homoseksualizm i aborcje, to ja się zamelduję natychmiast ;)

Posted

Interesujesz się architekturą i urbanistyką, więc lubisz także wieżowce?

Posted
Interesujesz się architekturą i urbanistyką, więc lubisz także wieżowce?

No ba. Chociaż nie wszystkie, bo skyscraper musi tworzyć pewną spójną kompozycję z otoczeniem, a wyjątki od tej zasady są nieliczne - na przykład Pałac Kultury i Nauki. Przykładem takiego gargamela, który nigdy nie powinien powstać jest penis Czarneckiego w Wrocławiu. :)

Chociaż przyznam, że najbardziej mi imponują estetycznie dawne konstrukcje, jak na przykład drapacz chmur w Katowicach:

12274.jpg

W ogóle mamy tu więcej imponujących wysokością (jak na swój czas i miejsce powstania) budynków. Na przykład Stalexport i Kukurydze. Podoba mi się też najnowszy Altus, który ładnie wpisał się w panoramę miasta.

Jeżeli mogę wrócić do Chorzowa, to tutaj stoi trochę mniejszy braciszek konstrukcji Bryły. Tym razem Tabeński : )

z7475317X,Chorzowski-drapacz-chmur-wybudowany-w-1937-roku--czyli.jpg

Marzy mi się zobaczenie Flatirona:

5th-avenue-and-flat-iron-building-ny-posted-1922.jpg

Ale na razie muszę się zadowolić jego skromniejszą, chociaż wciąż elegancką wersją znad Wisły - kamienicą Kacperskich ;)

133582.jpg

Posted

Podaj mi przykład niecenzuralnego słowa, które nie jest pospolite.

Moderatorzy, przymknijcie oko, proszę.

Posted
Podaj mi przykład niecenzuralnego słowa, które nie jest pospolite.

Hmm... Chyba Ciebie pojaniepawliło :)

Moją ulubioną żałosną spierd*linę chyba się dosyć rzadko spotyka.

Mr.November
Posted

Jak wyglądała Twoja najfajniejsza randka?

Czy to prawda, że macie w Chorzowie dinozaury?

Czy jesteś hipsterem?

Które rejony popkultury najbardziej Cię zajmują? Należysz do jakiegoś fandomu?

Jakiej słuchasz muzyki? Czy któreś z tegorocznych koncertów lub festiwali przykuły Twoją uwagę?

Czy pisanie na forum w tematach, w których często występujesz w opozycji do swojego interlokutora, jest formą ekspresji słusznego gniewu, czy może nie lubisz się rozmieniać na drobne i jak już o czymś pisać, to z życiem?

Posted
Jak wyglądała Twoja najfajniejsza randka?

Spotkaliśmy się pod pomnikiem Boya-Żeleńskiego, którzy pięknie przełamuje w Krakowie oś seminarium-kościół św. Franciszka-kuria metropolitarna. Miałem już w głowie, że w związku z tym można zacząć truć albo o Boyu, albo o Internet. Czas się bać Orlińskiego.

I tak w rytm mojego gadania poszliśmy na Kazimierz zjeść pierogi (naprawdę mają tam doskonałą pierogarnię). Żadne konwencjonalne włoskie knajpy czy pizze, albo co gorsza krakoskie klimaty, a nasze swojskie pierożki. Potem spacerkiem z piwem w ręku na Skałki Twardowskiego, bo to chyba jeden z lepszych widoków na centrum Krakowa (szkoda, że nie tylko ja wpadłem na ten pomysł tego wieczoru). Poza tym snucie się po mieście tak, żeby unikać jakieś typowe turystyczne trasy i testować wytrzymałość chłopaka anegdotami typu "a wiesz, kto wprowadził ruch prawostronny w Europie?". W końcu odprowadziłem go do domu i tak się spotykamy do dziś ; )

Nic nadzwyczajnego, wydaje mi się. Wspominam jednak bardzo dobrze, bo co tu dużo mówić. Randka okazała się bardzo skuteczna.

Czy to prawda, że macie w Chorzowie dinozaury?

Tak tu się zadomowiły, że wręcz przestałem je zauważać! Faktycznie trochę ich jest, a każdy młody hanys koniecznie musi wspinać im po grzbietach. Ewentualnie nakarmić przypadkowymi gorolami. Mamy też nadzwyczajnie wysoką żyrafę o 3 krótkich nogach, którą strażacy czasem owijają z troską szalikiem.

Czy jesteś hipsterem?

Żaden szanujący hipster nie przyznałby się do takiej etykiety, więc zaprzeczanie będzie i tak daremne ;)

Szczerze jednak to zupełnie nie. Mam za to wielu serdecznych znajomych, którzy jeżdżą po Tauronach, Offach, Unsoundach, Audiorzekach i innych takich festiwalach. To jednak zupełnie inne towarzystwo, niż stereotypowy bogaty BKŚ z Placu Zbawiciela, który snobizuje się na rzekomo niszową muzykę.

Czy picie fritz-koli na Offie do jakiejś hipstamuzyki czyni mnie już hipsterem?

Które rejony popkultury najbardziej Cię zajmują? Należysz do jakiegoś fandomu?

Nie jestem żadnym fandomitą, chociaż z wielką radością śledzę wszystkie gównoburze z Przewodasem, gwałtami na sesjach RPG, szkalowaniem świętości przez MRW, albo co tam polski Hank Moody wykombinuje. Kiedyś za kucowych czasów bardzo chciałem być w tym konwentowym towarzystwie, ale jakoś mi przeszło. Teraz patrzę na to z zaciekawieniem, ale nie uczestniczę. Chociaż chętnie na jakiś konwent bym się wybrał.

Chyba widać, z którą częścią polskiego środowiska tego typu sympatyzuję ; )

A co do regionów popkultury... Od jakiegoś czasu czytam sporo komiksów superbohaterskich, ale nie tylko (polecam wszystkim komiksy, które Marvel zaczął wypuszczać w uniwersum Star Wars).

Trochę to wszystko u mnie powierzchowne. Zerkam co polecają jakieś Zwierze, Mistycyzmy czy Ihabody i często się jaram, ale jakoś bez wielkiego zaangażowania. Ja ogółem jestem człowiekiem słomianego zapału.

Do takiego gimnazjum chodziłem, że dla mnie granie w jakieś planszówki, czytanie jakiegoś s-f/fantasy, granie w jakieś karcianki zawsze było czymś zupełnie naturalnym i normalnym. Nie musiałem, więc uciekać w objęcia fandomu, żeby nie czuć się wyrzutkiem i znaleźć komfortowe miejsce dla realizacji zainteresowań. Może dlatego orbituję po obrzeżach. Poza tym ja w ogóle byłem dosyć tchórzliwym i nieśmiałym dzieckiem, które nie lubiło się pchać w nowe środowiska. Trochę się bałem tych brodatych Mistrzów Gry wyglądających, jak przerośnięte krasnoludy. Swoją drogą w RPG grać nie lubię, chociaż chętnie się przysłuchuję sesjom, albo czytam netowe relacje.

Jakiej słuchasz muzyki? Czy któreś z tegorocznych koncertów lub festiwali przykuły Twoją uwagę?

Ja w sumie nie słucham jakoś szczególnie dużo muzyki. Głównie z gier i filmów, albo co tam znajomi podrzucą.

Dzisiaj leci na zmianę soundtrack z najnowszego Wiedźmina (naprawdę polecam) i Infected Mushroom. Sądzę, że do zasypiania Kosmodrom Bad Sectoru. A może wrócą do jakiejś muzyki z kucowych czasów typu Children of Bodom? Zawsze sobie taką puszczam do gunwobórz, gdy walczę o rozum i godnośc człowieka w internecie ; )

Co do koncertów, to jakoś nie jarają mnie one specjalnie. Trochę chciałem na tego Nymana do Poznania jechać. Niewykluczone, że w tym roku wybiorę się na Offa, ale to bardziej towarzysko, niż muzycznie.

Czy pisanie na forum w tematach, w których często występujesz w opozycji do swojego interlokutora, jest formą ekspresji słusznego gniewu, czy może nie lubisz się rozmieniać na drobne i jak już o czymś pisać, to z życiem?

Walka o sprawiedliwość w internecie nie bierze jeńców.

duty_calls.png

Ale tak szczerze, to przyznam, że nie do końca zrozumiałem pytanie.

Mr.November
Posted
Czy picie fritz-koli na Offie do jakiejś hipstamuzyki czyni mnie już hipsterem?

Nie mogę Ci pomóc z tym pytaniem, mnie podobno czynią okulary i maszyna do pisania.

Ale tak szczerze, to przyznam, że nie do końca zrozumiałem pytanie.

Obrazek znakomity. Byłem w sumie ciekaw dlaczego wchodzisz głównie po to, żeby flejmić w tematach delikatnych. Zakładam, że to rodzaj misji, zresztą mianowałem Cię jednym z Avengersów w temacie o zawodach.

Posted
Nie mogę Ci pomóc z tym pytaniem, mnie podobno czynią okulary i maszyna do pisania.

To ja byłem nim za bajtla. Brałem NRDowskie okulary dziadka, maszynę do pisania i tłumaczyłem wszystkim, że nie przyjdę na obiad, bo robię bardzo ważne rzeczy!

Obrazek znakomity. Byłem w sumie ciekaw dlaczego wchodzisz głównie po to, żeby flejmić w tematach delikatnych. Zakładam, że to rodzaj misji, zresztą mianowałem Cię jednym z Avengersów w temacie o zawodach.

Hihihi misji. Może faktycznie ze mnie trochę SJW. To jednak też trochę rodzaj pokuty, a przy okazji dla mnie prawdziwa przyjemność. Pokuta, bo wiem, że sam kiedyś to niegodziwe pieprzenie, z którym teraz walczę replikowałem. Poza tym, jak dobrze wiesz, trzeba dać świadectwo. Chociażby w tak niewymagający i skromny sposób. ; )

Mnie bardzo pomogło swego czasu natknięcie się na teksty, które dementowały pewne domyślne w naszym społeczeństwie klisze. Może moje mendzenie komuś też się przyda.

W ogóle tak w temacie pokuty, maszyn do pisania i słuchanej muzyki

Mr.November
Posted

Wyczerpałem już limit pytań, dodam tylko, że przyjemnie się Ciebie czyta. ;-)

(A "Pokuty" jeszcze nie czytałem, trochę siara. Chociaż ostatnio pisarze, dziennikarze i wydawcy masowo przyznają się do swoich Wielkich Opuszczonych Tytułów, to i mnie lżej. Przynajmniej nie przyjąłem od nikogo żadnego mercedesa).

Posted

Ulubiona książka i dlaczego ta?

Ulubiony kompozytor filmowy?

Mr.November
Posted

(Niniejszym korzystam z pytań Kerosine).

Co byś zrobił, gdyby Mercedes zaproponował Ci zostanie ambasadorem ich marki?

Który ze Sztucznych Fiołków podoba Ci się najbardziej?

Czy znasz i uwielbiasz daily.art.pl?

Czy Twój ojciec/wujek/dziadek/brat miał kiedykolwiek wąsa? Albo na imię Andrzej bądź Janusz? Jak się z tym czułeś?

W którym miejscu w Chorzowie najlepiej widać gwiazdy?

Liczba moich postów zrównała się z rokiem bitwy pod Grunwaldem. Dużo lepiej już nie będzie z symboliką w tym liczniku, ew. "1965" (tytuł rewelacyjnego albumu Afghan Whigs). Myślisz, że mogę odejść?

Posted
dodam tylko, że przyjemnie się Ciebie czyta. ;-)

No weź. Mój chłopak tu zagląda. Zazdrosny się zrobi :P

Przynajmniej nie przyjąłem od nikogo żadnego mercedesa

A nie jesteś czasem antypolskim zdrajcą? IMO jeden z lepszych trolli na buniu.

Ulubiona książka i dlaczego ta?

Już kiedyś pisałem, jak niebywale ważne dla mnie jest Zabić drozda. Atticus bardzo przypomina mi mojego dziadka, który jest najwspanialszym i najważniejszym dla mnie człowiekiem na świecie. Do tego jest prawnikiem i hołduje ideałom, którym i ja bym chciał w przyszłości się poświęcać. Jeżeli gdzieś można znaleźć w literaturze czyste dobro, to na pewno tam.

Ulubiony kompozytor filmowy?

Raczej growym się podzielę. Darrena Korba słucham ostatnio w kółko. Growo-filmowy będzie Gustavo Santaolalla, któremu za The Last of US należą się IMO wszystkie możliwe nagrody.

(Niniejszym korzystam z pytań Kerosine).

Miło z Twojej strony Kersoine! Ale mogłaś też o coś sama podpytać! :)

Co byś zrobił, gdyby Mercedes zaproponował Ci zostanie ambasadorem ich marki?

Powiedziałbym im, że wolę PESĘ. Czy to nie wspaniałe? Tramwaje reklamować?

Który ze Sztucznych Fiołków podoba Ci się najbardziej?

Myślałem, myślałem i zanim zostałem myśliwym sobie przypomniałem. Udało mi się go nawet znaleźć:

205117_521380614547848_1431131617_n.jpg?oh=72274a28104a0bc19bcfb9e7365c2870&oe=561F2FF2

Czy znasz i uwielbiasz daily.art.pl?

Znam, ale uwielbienie mam zarezerwowane dla vontrompki oraz xkcd. No i Dema.

Czy Twój ojciec/wujek/dziadek/brat miał kiedykolwiek wąsa? Albo na imię Andrzej bądź Janusz? Jak się z tym czułeś?

Tu, na zachodzie takie rzeczy są niedopuszczalne. Same Jorgi.

W którym miejscu w Chorzowie najlepiej widać gwiazdy?

Odpowiedź będzie trywialna - z planetarium ;)

Liczba moich postów zrównała się z rokiem bitwy pod Grunwaldem. Dużo lepiej już nie będzie z symboliką w tym liczniku, ew. "1965" (tytuł rewelacyjnego albumu Afghan Whigs). Myślisz, że mogę odejść?

Zawsze możesz dążyć do dziennej daty bitwy pod Grunwaldem :)

Posted

Krit, czego w sobie nie lubisz? Czego nie lubisz w najbliższej Ci osobie?

Mr.November
Posted

;-D

Wtem Nineku postanowiła obniżyć poziom cukru w temacie. Krit, czy uważasz, że Nineku powinna zmienić nick na Insulina, a ja na Bibliotekarz?

Posted
Krit, czego w sobie nie lubisz?

Słomianego zapału, lenistwa, wyprania z ambicji. Do niedawna nie miałem żadnej konkretnej wizji przyszłego życia, ani nawet specjalnego powodu, żeby cokolwiek robić w innym celu, niż spełnianie oczekiwań rodziny. Ostatnio to się jednak zmienia, więc patrzę z większym optymizmem w przyszłość. :)

Czego nie lubisz w najbliższej Ci osobie?

W dziadku nie lubię, że co chwilę gada o śmierci i testamencie, a ja bardzo nie chcę się tym zająć, chociaż mam świadomość, że trzeba.

W mamie wszystko lubię.

Brat jest taką straszną ciamajdą czasem. Wiem, że to ma przyczyny medyczne, ale chciałbym go bardziej zmotywować do aktywnego życia. Tutaj też na szczęście ostatnio wiele zmieniło się na plus.

W ukochanym chyba tego, że jakimś cudem każdy temat potrafi sprowadzić do Terlikowskiego, co mnie szczerze mówiąc już nie bawi. Ale to naprawdę na siłę wyszukiwana wada ;)

Może to dosyć infantylne odpowiedzi, ale jakoś szukanie wad najbliższych ludzi wydaje mi się trochę meh. Nie nadaję się do tego.

Krit, czy uważasz, że Nineku powinna zmienić nick na Insulina, a ja na Bibliotekarz?

Nie, ładne macie nicki, a insuliny nam potrzeba ; )

Posted

Chciałbyś kiedyś wyjść za mąż?

Posted
Chciałbyś kiedyś wyjść za mąż?

Bardzo.

Posted

:-)

Masz pieska?

Twoje ulubione miejscówki w Chorzowie?

Dużo masz książek?

Gdybyś miał być cukierkiem, to jakim i dlaczego właśnie tym?

(moje pytania sa tak bardzo przemyślane, że chyba powinnam za nie przeprosić).

• Kerosine unlocked this topic
  • Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• fizjomed2022
    • Kalafior_Grozy
    • yiliyane
  • Najnowsze posty

• Tatiana876
      Osobiście chciałabym zostać skremowana tradycyjny pogrzeb to relikt przeszłości
    • majorka
      Szczerze mówiąc nie zwalałabym tego kompletnie na wygląd. Widziałam wielu nieatrakcyjnych mężczyzn (jak i nieatrakcyjne kobiety), które były w związkach. Myślę, że to jest bardziej może kwestia tego, że możesz wyglądać przeciętnie + te introwertyczne cechy. Faktycznie, mężczyzna który słucha, uśmiecha się i raczej nigdy wprost nie zainsynuuje, że byłby zainteresowany (zgaduję, że nie jesteś też bezpośrednią osobą) jest dość łatwy do wrzucenia do friendzona. Ale niekoniecznie chodzi o sam wygląd. Druga kwestia - pomysł z prostytutką - nie powiedziałabym, że był taki głupi. Sama uprawiałam seks nieco później niż wszyscy i do pewnego stopnia z własnego doświadczenia wiem, jaka byłam zestresowana na myśl, co ta osoba o mnie pomyśli, kiedy dowie się, że mam tyle lat, ile mam i nie mam żadnego doświadczenia. Czy mnie nie zostawi po prostu, bo jestem jakimś dziwakiem czy coś w ten deseń. Więc to, że masz już jakieś doświadczenie, na pewno odejmie ci stresu przy wchodzeniu w przyszłą relację. A tym, co twoja przyszła dziewczyna może pomyśleć na ten temat, że pierwsze doświadczenia miałeś z prostytutką bym się nie martwiła, bo nie musisz jej właściwie nic mówić. Twoja sprawa prywatna. A gdyby ta dziewczyna pytała o twoje przeszłe związki, a nie chciałbyś powiedzieć, że nikogo nie miałeś, to na dobrą sprawę też nie musisz. Możesz wtedy powiedzieć, że nie chcesz o tym rozmawiać albo że w sumie nikogo na poważnie jeszcze nie miałeś.  Jak najbardziej zgadzam się z wcześniejszym komentarzem - raczej, patrząc na jakąś dziewczynę, powinieneś się skupić na zaprzyjaźnieniu się z nią, a niekoniecznie od razu podejść do niej jak do obiektu zainteresowania. Najlepiej postaraj zaprzyjaźniać się po prostu z dziewczynami, postaw sobie za cel poznanie i zaprzyjaźnienie się z, nie wiem, czteroma dziewczynami. Może trzema, pięcioma, jak dasz radę. Tylko zaprzyjaźnieniu się. To powinno trochę odjąć stresu i te rozmowy raczej będą luźniejsze i bardziej naturalne z twojej strony, a na pewno bardziej przekonujące dla nich. I po jakimś czasie, po może kilku miesiącach, podejrzewam, będziecie ze sobą na tyle blisko, że 1) istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że będziesz się czuł z nią tak komfortowo, że sam może zaczniesz mimowolnie swobodnie okazywać jakieś zainteresowanie, 2) ona po prostu przejmie pałeczkę.  Sytuacje, w których się zapoznajesz i od razu gadacie a potem jesteście razem, mam wrażenie działają raczej u tych spontanicznych, ekstrawertycznych osób. Dla introwertyka chyba bardziej skuteczny sposób to - na początku przyjaźń, a potem (i też nie od razu, mówię, kilka miesięcy może zejść) dopiero zaczynasz wchodzić w jakiejś bardziej romantyczne rzeczy. Też co do introwertyzmu - może spróbuj właśnie znaleźć nie tyle przez warsztaty, ale jakieś, hm, nie wiem fora, albo właśnie przez tą stronę czy tam grupę, którą obserwujesz na Facebooku kogoś poznać? Ludzi można poznawać przez internet niekoniecznie tylko przez Tindera, ale właśnie jakieś wspólne grupy zainteresowań. I chyba one są bardziej skuteczne, bo na start masz coś wspólnego z tą osobą. Mam nadzieję, że chociaż coś pomogłam  
    • Shady-Lane90
      Przed chwilą odebrałam Dodę od weterynarza. Moje psie maleństwo przeszło dzisiaj zabieg i teraz powoli dochodzi do siebie. Łzy jednak cisną się do oczu, kiedy patrzę na to, jak cierpi. We wrześniu zaś, psią miłość mojego życia również czeka zabieg w anestezji. Labo - Bubka to moje oczko w głowie, a z racji jej wieku boję się co może się wydarzyć. Guz jednak musi zostać usunięty. Od jutra zaczynam dwutygodniowy urlop. Nie zmienia to jednak faktu, że będę pracować w domu. Ach ten pracoholizm ♥
    • yiliyane
      @Kreciolek16, cieszę się, że mogłam pomóc  
    • Gloria
      To znaczy najpierw wypadałoby, żebyś się sam sobie podobał, a wtedy oceny innych osób zejdą na drugi plan. Nie będą aż tak istotne.
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Gloria
      Gloria
      2
    2. 2
      xxxhunnybunnyxxx