Jump to content

karr (II)

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

8 members have voted

1. 1.

• 10
      2
    • 9
      1
    • 8
      1
    • 7
      0
    • 6
      2
    • 5
      1
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      0
    • 1
      0
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      1

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie max. 10 pytań tym razem karrowi =)

Posted

Nie mogę się oprzeć, przepraszam - szef Ci naprawdę powiedział, że prywatnie jesteś strasznym ch*jem, czy to było Twoje własne dopowiedzenie tego, czego on nie powiedział na głos, ale masz prawo podejrzewać, że właśnie to pomyślał? :mrgreen:

Posted

Gdzieś pisałeś, że potrafisz piwniczny tryb życia. Co to kurde znaczy? Jeśli głównie spędzasz czas wolny w domu, to co tam porabiasz?

Posted

1. Czy używałeś kiedyś bidetu?

2. Lubisz mnie? :D

3. Co myślisz o posiadaniu własnego klona, o którym nikt poza Tobą by nie wiedział?

Posted
Nie mogę się oprzeć, przepraszam - szef Ci naprawdę powiedział, że prywatnie jesteś strasznym ch*jem, czy to było Twoje własne dopowiedzenie tego, czego on nie powiedział na głos, ale masz prawo podejrzewać, że właśnie to pomyślał?

Tak, mój szef naprawdę tak mi powiedział. Wiem, że nie chciał mnie obrazić (i nie obraził, nie obrażam się za prawdę), jedynie odniósł się do moich zatargów ze współpracownikami i dał mi do zrozumienia, że prywatne animozje nie mają wpływu na ocenę mojej pracy.

Gdzieś pisałeś, że potrafisz piwniczny tryb życia. Co to kurde znaczy? Jeśli głównie spędzasz czas wolny w domu, to co tam porabiasz?

Ja tak napisałem? Nie pamiętam tego, więc nie będę się tłumaczyć.

1. Czy używałeś kiedyś bidetu?

Nie, a powinienem?

2. Lubisz mnie?

Powiem tak... Gdybym miał okazję, żeby ci dokuczyć, to bym z niej nie skorzystał.

3. Co myślisz o posiadaniu własnego klona, o którym nikt poza Tobą by nie wiedział?

Nie wytrzymałbym z kimś takim jak ja.

Posted

Śnił Ci się kiedyś jakiś pisarz? (pytam, bo mnie ostatnio nawiedził Dostojewski. ;3)

Nadal malujesz? Czy pokazywałeś swoje prace szerszemu gronu (jakieś wernisaże, wystawy)?

Uważasz się za utalentowanego człowieka? Bo wiesz, śpiewać każdy może.

Posted

Lubisz dokuczać innym, czy raczej bywasz złośliwy, gdy ktoś mocno Ci "przeszkadza"?

Jakie są twoje koty: towarzyskie, nieufne wobec obcych itd.?

Posted

Skąd wzięło się Twoje zamiłowanie do kotów?

Posted
Śnił Ci się kiedyś jakiś pisarz? (pytam, bo mnie ostatnio nawiedził Dostojewski. ;3)

Tak, Dante Alighieri i Wergiliusz. Przedawkowałem Boską Komedię.

Nadal malujesz?

Coś tam czasami bazgrolę. Nudne weduty i pejzaże dla siebie albo księżniczki i kucyki dla siostry.

Czy pokazywałeś swoje prace szerszemu gronu (jakieś wernisaże, wystawy)?

Nie. Moje obrazy mają zazwyczaj bardzo krótki żywot.

Uważasz się za utalentowanego człowieka? Bo wiesz, śpiewać każdy może.

Twój dzieciak na pewno jest bardziej utalentowany niż ja.

Lubisz dokuczać innym, czy raczej bywasz złośliwy, gdy ktoś mocno Ci "przeszkadza"?

Nie ma żadnej reguły, która określałaby moje zachowanie wobec innych ludzi. Czasami dokuczam po to, żeby sprawdzić czyjąś reakcję, czasami robię to mimochodem. Albo rekompensuję sobie swoje ułomności. Kiedyś taki nie byłem, nie mam pojęcia skąd ta zmiana.

Jakie są twoje koty: towarzyskie, nieufne wobec obcych itd.?

Każdy jest inny, ale wszystkie są raczej przyjazne.

Skąd wzięło się Twoje zamiłowanie do kotów?

Znalazłem na ulicy.

Posted

Masz takie osoby na forumku, którymi wręcz gardzisz, czy jeszcze nikt nie jest powodem tak silnej antypatii z twojej strony?

Posted

Jakiego słowa nadużywasz codziennie?

Posted
Masz takie osoby na forumku, którymi wręcz gardzisz, czy jeszcze nikt nie jest powodem tak silnej antypatii z twojej strony?

Nie. Niektórym ograniczyłbym dostęp do internetu, ale to dla ich własnego dobra.

Jakiego słowa nadużywasz codziennie?

NIE

Posted

Myślisz, że dałbyś radę na dłuższą metę funkcjonować bez utrzymywania kontaktu z ludźmi?

Mr.November
Posted

Co Ci daje forum? Pytam, bo czasem można odnieść wrażenie, że jesteś tu za karrę.

Lubisz tu kogoś? Interesuje Cię ktoś? Pytam oczywiście z uwzględnieniem tego, że to tylko internet. Nie zależy mi na przykładach (wszak wiem, jak bardzo mnie cenisz), jestem ogólnie ciekaw - zastanawia mnie czasem dlaczego poszczególni ludzie w ogóle rejestrują się w takich miejscach.

Jak u Ciebie wygląda kwestia empatii? Zło konieczne? A może algorytm, którym nie dysponujesz?

Co uważasz za najbardziej warte uwagi w życiu?

W jakim stopniu Twoja forumowa kreacja znajduje odzwierciedlenie w życiu codziennym?

Widziałeś kiedyś anime "Cowboy Bebop"? Jeśli tak, co o nim sądzisz?

(Wszystko pisane niezłośliwie. Pytam świadom, że odpowiedź też będzie formą kreacji, ale kto wie, może mnie zaskoczysz).

Posted
Myślisz, że dałbyś radę na dłuższą metę funkcjonować bez utrzymywania kontaktu z ludźmi?

Aktualnie jestem w fazie, w której dopuszczam istnienie życia towarzyskiego, więc potrzebuję innych żeby się w tym realizować. Gdybym znowu przeszedł do fazy izolacji, to spokojnie funkcjonowałbym bez kontaktów z innymi ludźmi (chociaż nie wiem jak długo, wszak mój nastrój bywa bardzo zmienny).

Co Ci daje forum?

Daje mi prostą, nieskomplikowaną rozrywkę. Wyobraź sobie, że nie każdy traktuje to miejsce tak poważnie jak ty.

Lubisz tu kogoś? Interesuje Cię ktoś?

Lubię, chociaż nie czuję potrzeby wyrażania swojej sympatii. Są tutaj ludzie, którzy bardzo pomogli mi na pewnym etapie mojego życia - nawet jeśli nie utrzymuję z nimi stałego kontaktu, to i tak cieszę się, że czasami widuję ich posty. Jestem beznadziejnie sentymentalny.

(wszak wiem, jak bardzo mnie cenisz)

Doprawdy? W takim razie bądź tak dobry i oświeć mnie, bo tak się składa, że sam nie wiem co o tobie sądzę i jak bardzo cię cenię.

Jak u Ciebie wygląda kwestia empatii? Zło konieczne? A może algorytm, którym nie dysponujesz?

Bywam empatyczny odnośnie ludzi, którzy mają miejsce w moim życiu. Nie przejmuję się losem kobiet bitych w domu, dyskryminacją waginosceptyków czy tragedią głodujących dzieci. Nawet nie chce mi się o tym myśleć.

Co uważasz za najbardziej warte uwagi w życiu?

Mam brzydki nawyk podważania wszystkiego, co na pewnym etapie życia uważam za ważne. Aktualnie żyję z przyzwyczajenia i braku lepszej alternatywy.

W jakim stopniu Twoja forumowa kreacja znajduje odzwierciedlenie w życiu codziennym?

Ej, Hard Candy, czytasz to? Ciebie też wypytywali o twoje forumowe kreacje.

Widziałeś kiedyś anime "Cowboy Bebop"? Jeśli tak, co o nim sądzisz?

Tak, widziałem, polecam. Klasyczna animacja + wciągająca fabuła + świetna muzyka.

Posted

Jest na forum osoba, którą chciałbyś poznać na żywo?

Posted

Co sprawia, że wytrzymujesz pracę z wkurzającymi współpracownikami?

Posted
Jest na forum osoba, którą chciałbyś poznać na żywo?

Możliwe

Co sprawia, że wytrzymujesz pracę z wkurzającymi współpracownikami?

Pieniądze. A tak na poważnie, to czerpię zbyt dużą przyjemność ze swojej pracy, żeby z niej zrezygnować z powodu kilku głupich ludzi.

(pieniądze też są istotne)

Posted

Czym twoja praca sprawia Ci przyjemność i na czym ona polega?

Posted

Ja tak napisałem? Nie pamiętam tego, więc nie będę się tłumaczyć.

no to soruwa, nie pamiętam w takim razie kto to pisał

Posted
Czym twoja praca sprawia Ci przyjemność i na czym ona polega?

Jestem baristą i robię to, co barista powinien robić - kawę (= przyjemność w płynie).

no to soruwa, nie pamiętam w takim razie kto to pisał

Wiesz co, wielu rzeczy nie pamiętam, więc rzeczywiście mogłem coś takiego kiedyś tam napisać.

Posted

Jaką kawę pijesz w domu? :)

Posted

Co jest dla Ciebie tak przyjemnego w pracy, którą wykonujesz?

Posted

Jaką książkę teraz czytasz i jakie masz wrażenia z niej, a jeśli nie czytasz nic obecnie, to co masz w swoich najbliższych planach czytelniczych?

Posted
Jaką kawę pijesz w domu?

Americano na podwójnym espresso, lungo, kawa po turecku z kardamonem.

Co jest dla Ciebie tak przyjemnego w pracy, którą wykonujesz?

Uwielbiam przygotowywać kawę, a moja aktualna praca daje mi ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o ilość serwowanych jej rodzajów (i ich jakość). W poprzednim miejscu pracy (kawiarni w centrum handlowym) wymagali ode mnie przygotowywania też szejków, smoothie i innych modnych (często sztucznych) gówien. Nie lubię serwować napojów, których sam bym nie wypił.

Jaką książkę teraz czytasz i jakie masz wrażenia z niej, a jeśli nie czytasz nic obecnie, to co masz w swoich najbliższych planach czytelniczych?

Czytam Pisma Muzyczne Szymanowskiego. Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto uważa się za miłośnika muzyki klasycznej.

• Kerosine unlocked this topic
  • Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• yiliyane
    • grzechu98
  • Najnowsze posty

• yiliyane
      I to był błąd. Po pierwsze, skoro ich nie znałeś, nie mogłeś wiedzieć, czy były wolne. Po drugie, jeśli startowałeś do dziewczyn typu supermodelka, samemu będąc przeciętnym... to też nie mogło skończyć się dobrze. Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że przeciętny mężczyzna nie może być z piękną kobietą. Tylko musi czymś to nadrobić. A trudno jest to nadrobić, jeśli kompletnie się wcześniej nie znaliście. Bo ona widzi tylko Twoją powierzchnię i wyłącznie na tej podstawie Cię ocenia. Aplikacje randkowe też bazują wyłącznie na wyglądzie. Niczym innym nie można się tam wykazać, więc przeciętni mają znacznie trudniej. I to dotyczy obu płci. Warto to zmienić. Nie po to, by podrywać wszystkie dziewczyny jak leci i a nuż się uda, a by nauczyć się czuć swobodnie w damskim towarzystwie. Gdy się nauczysz, będzie Ci dużo łatwiej poderwać jakąś dziewczynę. Może jakieś warsztaty, kursy, wykłady byłyby dobrym pomysłem? Jako rozwijanie swoich hobby i jako poznawanie nowych ludzi. Czy Twoi znajomi nie spotykają się czasem w szerszym gronie, tj. gronie mieszanym? Może warto byłoby na takie spotkanie pójść. Po to, żeby interakcje z płcią przeciwną były dla Ciebie równie proste jak interakcje z tą samą płcią. Żadna koleżanka z pracy Ci się nie podoba? Mielibyście wspólny punkt zaczepienia. Mógłbyś którąś zaprosić np. na lunch, jeśli macie lunchowe przerwy w pracy. To stereotyp. Chociaż też zależy w jakim środowisku się obracasz. Normalna, zdrowa psychicznie, dojrzała kobieta, szukająca stałego związku będzie chciała wspierającego partnera, który umie słuchać i chce pomagać. Trudno mi to oceniać z medycznego punktu widzenia, ale z punktu widzenia kobiety mężczyzna chodzący na prostytutki jest mało ciekawą partią. Jak rozwiązać ten problem, może by Ci seksuolog doradził. Ja niestety w kwestii medycznej nic Ci nie powiem.
    • grzechu98
      Startowałem do różnych dziewczyn, tych co mi podobały się. Realnie, oraz na aplikacjach typu Tinder. Nie, nie byłem znajomym żadnych z tych poznanych; od czasów gimnazjum nie mam koleżanek żadnych, o ile tamte można nazwać koleżankami, bardziej pseudo. Mam parę zaintesowań, lecz rozwijam je sam - biologia, historia, piłka nożna, trochę robię zdjęć amatorskich. Mam znajomych paru, wszyscy płci męskiej. Oni mnie akceptują, gdyż jestem osobą nie paląca, nie pijącą. Przez co w wieku 24 lat byłem pierwszy raz na domówce, wcześniej nikt mnie z tych powodów nie zapraszał. Rozmawiać umiem, wydaje mi się że na wszystko. Jak trafi się temat, to nie umiem się zamknąć. Kontakt z kobietami (dziwnie brzmi wyrażenie, wiem) mam w pracy, gdzie jedynym facetem jestem obecnie na dziale. Z niektórymi mam lepszy, niektórymi gorszy.  Jestem typem słuchacza, lubię słuchać drugiej osoby, wysłuchiwać. Lubię doradza, pomagać. Paru znajomych powiedziało, że to zła cecha u faceta, gdyż łatwo wejdę w friendzone tzw. Szufladka aseksualnegi przyjaciela, nie szufladka partner. Co do prostytutek, to szedłem tam na sam seks, nie szukałem szczęścia tam. Aseksualny nie jestem. Patrzeby mam, jak każdy człowiek. Nie mam "normalnie" seksu, to namiastkę mam jego. Każdy urolog powie Ci, że "wstrzymywanie" źle wpływa na organizm.  
    • Kerosine
      ... swojej własnej mocy. I prawdziwej natury.
    • yiliyane
      Do jakich dziewczyn do tej pory startowałeś? W jaki sposób to robiłeś? Czy byłeś obecny w życiu tych dziewczyn, choćby jako znajomy z cześć-cześć, zanim gdzieś je zaprosiłeś?  Myślę, że Twoim głównym problemem jest: a) nieumiejętność nawiązywania relacji, b) poddawanie się w przedbiegach, c) problemy z samooceną i pewnością siebie, d) wartościowanie siebie na podstawie posiadania - lub nie - dziewczyny, e) desperacja. Ale to już jest robota dla psychologa. Jeśli tego nie naprostujesz, trudno będzie Ci nawiązać i podtrzymać jakiekolwiek relacje, nie tylko damsko-męskie. Ciekawa jestem też jak jest u Ciebie z zainteresowaniami. Czy jesteś ciekawą osobą? Masz pasje, coś robisz w życiu? Jesteś w stanie rozmawiać na różne tematy i wiesz w jaki sposób prowadzić kulturalną rozmowę? I wreszcie wisienka na torcie: dlaczego szukasz "szczęścia" u prostytutek? Wiesz jaki to daje sygnał kobietom? Po pierwsze, że seks dla Ciebie nie idzie w parze z miłością, a po drugie, że kobieta służy do zaspokajania Twoich potrzeb (seksualnych, potrzeby bliskości itd.) - że w relacji z kobietami jesteś nastawiony na "ja", a nie na "my". Strzelasz sobie w stopę, chadzając do prostytutek.
    • grzechu98
      Witam, to mój pierwszy post. Opiszę po krótce.  Jestem 24-letnim chłopakiem, który nawet... nie trzymał dziewczyny za rękę. Winą tego jest, iż nie widziałem nigdy zainteresowania od kobiet, moje próby kończyły się ghostingiem. Być może z powodu przeciętnej twarzy (odpad genetyczny). Wygrałem tylko w wzroście - 190 cm. Nigdy nie miałem koleżanek bliskich, zawsze trzymałem się facetów. W gimnazjum to nawet żadna nie chciała rozmawiać - otyłość, zaawansowany trądzik. Po tym poszedłem do technikum, gdzie sami faceci. Odciąłem od kobiet. W wieku 22 lat pierwszy raz miałem u prostytutki. Z racji tego, że jeśli do tej pory nie widziałem zainteresowania od nich, to nie zobaczę nigdy, a opcja zapasową po 30 nie zamierzam być. Co do charakteru mojego. Jestem introwertykiem, bardziej stroniący się od bycia w centrum uwagi. Dobieram osoby na znajomych pod względem charakteru. Nie piję, nie palę. Zauważyłem, że taki typ faceta w ogóle nie jest pożądany na partnera. Zanim się rozkręciłem, to każda mnie olała, lub nie była zainteresowana. Przestałem już robić pierwszy krok nawet, obojętność się zrobiła wobec kobiet rówieśniczek. Przyszłość moja wyglądać prawdopodobnie będzie tak: zostanę singlem z dużym przebiegiem na prostytutkach (który by jest duży), albo coś sobie zrobię. Co myślicie?    
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      3
    2. 2
      wolnaczeczenia