Sign in to follow this  
Followers0
Kerosine

Milowy las

Recommended Posts

1.

33m9bbm.png

2.

121aio0.png

3.

2r72eiu.png

4.

x3eqky.png

5.

4huruv.png

6.

2eehpbm.png

7.

2vlvh1h.png

Absolutnie nie są to profesjonalne zdjęcia [powstają zresztą głównie z myślą o moim blogu, stąd zaprezentowane na forum mogą wydawać się zbyt ciemne], pomyślałam jednak, że je pokażę =) To moje pierwsze kroki w dziedzinie fotografii, nie zajmowałam się nią wcześniej [nie licząc zdjęć cykanych kotom].

Matka Joanna, piąte zdjęcie jest inspirowane twórczością niejakiego burona =) Polecam jego blog, to jeden z moich ulubionych fotografów przyrody.

Niesamowite! Magiczne! Chce więcej!
Zapraszam na mojego bloga =)

Czemu takie małe? Mam je oglądać przez lupę?
Tak :}

Osobiście wolę bardziej kompaktowy sposób prezentacji zdjęć, skoro jednak jest zapotrzebowanie na większy format to proszę bardzo:

1. esm8m9.png

2. 33xfqzp.png

3. mlnqk7.png

4.2zz13dc.png

5. 992c8g.png

6. 29qbpfd.png

Niestety, takie uroki dysponowania jedynie telefonem komórkowym. Bardziej niż na precyzji szczegółu zależało mi jednak na ogólnym pokazaniu klimatu/kompozycji/stylu - posiadając lustrzankę robiłabym dokładnie takie same zdjęcia, tyle że bardziej wyraźne [chociaż być może rzeczywiście są nieco za ciemne i przez to także wiele rzeczy nie widać].

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

• Mario9
    • alegoria
    • mw2
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Maggie
      Książka, którą aktualnie czytasz
      Książke miałam na swojej liście "do przeczytania" od kiedy tylko zainteresowałam się tematem osobowości dyssocjalnej. Jest napisana w przystępny sposób - tak, aby zwykły czytelnik, nieposiadający wiedzy z zakresu psychologii czy psychiatrii mógł dobrze zapoznać się z tematem.  Polecam osobom, które podejrzewają, że mogli kiedyś spotkać na swojej drodze psychopatę (lub wciąż z nim obcują). Książka pokazuje na co uważać podczas wchodzenia z nim w relację - bowiem psychopaci to nie tylko morde
    • Shady-Lane90
      Co właśnie wyczynia twój zwierzak?
      Zajmuje większą część mojego łóżka. Chociaż w sumie mam wrażenie, że to bardziej jej labradorowe łoże, niźli moje, ludzkie ;D 
    • Martusiaaaaaa92
      Cześć
      Hej Pozdrawia również matka trójki dzieci również pochodząca z kuj-pom
    • Kerosine
      Spadające gwiazdy
      Będziecie oglądać [a być może nawet fotografować] w tym roku Perseidy?  Maksimum aktywności roju - jak już pisałam wcześniej w sąsiednim temacie - przypada oficjalnie w nocy z 12 na 13 sierpnia*, jednak wyraźnie zwiększona liczba "spadających gwiazd" powinna być widoczna już po 9-10 dniu obecnego miesiąca, a pierwsze meteory można upolować nawet na jego początku.  Wskazówka obserwacyjna: chcąc zobaczyć jak największą liczbę Perseidów paradoksalnie nie należy patrzeć na gwiazdozbiór, od któr
    • Shady-Lane90
      O czym teraz myślisz?
      Wiesz, że jesteś pracoholikiem, kiedy ze smutkiem wychodzisz z pracy w ostatni dzień przed urlopem. Cała ja. Chyba zwariuję przez te 2 tygodnie ;D