Jump to content

nieznaju

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

3 members have voted

1. 1.

• 10
      0
    • 9
      0
    • 8
      0
    • 7
      0
    • 6
      0
    • 5
      0
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      0
    • 1
      0
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      3

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie max. 10 pytań tym razem nieznaju =)

Posted

Dlaczego piszesz takie krótkie posty?

Ulubiony alkohol?

Ulubiony film?

Posted
Dlaczego piszesz takie krótkie posty?

Ulubiony alkohol?

Ulubiony film?

taki mam styl, zarówno w mowie, jak i w piśmie. lubię konkrety

dużo tego nie było, ale z piwa Żywe, a z mocniejszych Czarny Jasiek

chyba Pulp Fiction

Posted

Co w sobie lubisz najbardziej?

Posted

Wewnętrzny spokój :)

Posted

Ciężko jest Cię nakłonić do dłuższej wypowiedzi?

Posted

A to zależy - od rozmówcy, od tematu, od dnia... :P zawsze w cztery oczy czy przez neta na pw to inaczej, szczególnie jak się widzi drugą osobę. Pisać zbyt dużo mi się nie chce

Mr.November
Posted

Co Cię przygnało na forum internetowe, skoro odczuwasz niechęć do pisania?

Posted

Może nie tyle niechęć, co nie chce mi się dużo w jednym poście pisać. Co mnie przygnało? Właśnie paradoksalnie chęć popisania trochę w wolnej chwili

Posted

Na jakie tematy mógłbyś rozmawiać bez końca?

Posted

Na pewno na temat moich ulubionych płyt czy filmów. Lubię też opowiadać o czymś ciekawym, co wyczytałem w jakiejś książce (jakiś czas temu byłem pod ogromnym wrażeniem działania karteli kokainowych właśnie dzięki książce 'zero zero zero' - mogłem o tym gadać i gadać). Lubię też tematy psychologiczne, motywy działań ludzi, typy osobowości, czynniki wypływające na nasze decyzje... No generalnie rozmawiam na tematy, które mnie interesują :P no i standardowe gadki typu 'jak leci', jakieś plany itp. Chyba nic, co mogłoby mnie wyróżnić od innych osób

Posted

Jaki długi post!

Ulubiona książka i dlaczego ta?

Posted

Waham się między Trainspotting i Lęk i Odraza w Las Vegas, ale powiedzmy, że ta pierwsza. Fakt, że przekład nie jest idealny (acz ciężko przetłumaczyć gwarę z małego terenu w Szkocji), to jednak ten wręcz prostacki język, chore akcje, dziwne postaci i czasem groteskowe przedstawienie ćpania browna mnie po prostu kupiło

Mr.November
Posted

Czym się zajmujesz na co dzień?

Skąd pomysł na avatar?

Co sądzisz o "Requiem dla snu"? (Zakładam, że widziałeś, skoro narkotyczne klimaty Ci pasują).

Posted
Czym się zajmujesz na co dzień?

Skąd pomysł na avatar?

Co sądzisz o "Requiem dla snu"? (Zakładam, że widziałeś, skoro narkotyczne klimaty Ci pasują).

Pracuję na magazynie jednej z większych sieciówek spożywczych. praca nie jest najgorsza, płaca również, acz szczyt ambicji to to nie jest. na chwilę obecną mi styka

jak się rejestrowałem tutaj, to non stop katowałem płytkę Quasimoto - The Unseen. takie o alter ego Madliba

szczerze mówiąc nie widziałem tego filmu ;) gdy kilka lat temu się nim zainteresowałem, to czytałem mnóstwo skrajnych opinii, od wychwalających, po wyśmiewające pseudo epicki (czy jakoś tak) klimat. koniec końców zraziłem się Jaredem Leto, którego no nie trawię i film poszedł w zapomnienie

Posted

Dlaczego Nie trawisz Jareda Leto?

Posted

Nie wiem, ten chłop ma w sobie takie coś, ze musi się wszędzie pokazać, zwrócić na siebie uwagę (a przynajmniej w fight clubie tak zagrał). Nie lubię czegoś takiego

Mr.November
Posted

Pytanie nieco abstrakcyjne, inspirowane moją obecną lekturą:

kim mógłbyś być, gdybyś nie był sobą?

* Zobaczymy jak czujesz się na mniej realistycznym gruncie.

** Por. Albert Espinosa, "Kim moglibyśmy być, gdybyśmy nie byli nami", Wydawnictwo Albatros, Warszawa 2012.

Posted

Perfekcjonistą. Człowiekiem zawziętym, który sobie coś obmyśli i dąży do tego, niekoniecznie po trupach. Oczywiście najlepiej bez wad takiej osoby ;)

Mr.November
Posted

Co sądzisz o tym forum? Tak z perspektywy osoby zupełnie nowej widzisz swoją tutaj obecność, jak podoba Ci się towarzystwo? Czy myślisz, że ta grupka aktywnych osób jest w stanie tu ze sobą wytrzymać na wieki wieków amen?

Posted

Atmosfera jest fajna, ludzie są do siebie przyjaźnie nastawieni. Póki co piszę sobie i na pewno będę sobie pisał przez jakiś czas. Raczej ciężko wytrzymać w zamkniętym gronie przez dłuższy okres czasu, jakaś zmiana co jakiś czas jest potrzebna - czy to ktoś odejdzie, czy przyjdzie ktoś nowy, czy jakaś przerwa...

Mr.November
Posted

W temacie nt. oceniania muzyki wrzuciłeś intrygujący kawałek, który jednak zupełnie mi nie podszedł. Niemniej jestem ciekaw: jakiej muzyki słuchasz i dlaczego akurat takiej? Nie pogniewam się za kilka przykładów. ;-)

Posted

Słucham bardzo różnej muzyki, Pink Floydów, Massive Attack, Madonny, Kylesa,

Posted

Masz jakieś zwierzaki? Pochwal się:)

Posted

Masz jakieś zainteresowania, coś co potrafi Cię pochłonąć bez reszty?

Masz dziewczynę?

Gdybyś był cukierkiem to jakim i dlaczego właśnie tym?

Z czego/kogo jesteś najbardziej dumny?

• Kerosine unlocked this topic
  • Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• grzechu98
      Witam, to mój pierwszy post. Opiszę po krótce.  Jestem 24-letnim chłopakiem, który nawet... nie trzymał dziewczyny za rękę. Winą tego jest, iż nie widziałem nigdy zainteresowania od kobiet, moje próby kończyły się ghostingiem. Być może z powodu przeciętnej twarzy (odpad genetyczny). Wygrałem tylko w wzroście - 190 cm. Nigdy nie miałem koleżanek bliskich, zawsze trzymałem się facetów. W gimnazjum to nawet żadna nie chciała rozmawiać - otyłość, zaawansowany trądzik. Po tym poszedłem do technikum, gdzie sami faceci. Odciąłem od kobiet. W wieku 22 lat pierwszy raz miałem u prostytutki. Z racji tego, że jeśli do tej pory nie widziałem zainteresowania od nich, to nie zobaczę nigdy, a opcja zapasową po 30 nie zamierzam być. Co do charakteru mojego. Jestem introwertykiem, bardziej stroniący się od bycia w centrum uwagi. Dobieram osoby na znajomych pod względem charakteru. Nie piję, nie palę. Zauważyłem, że taki typ faceta w ogóle nie jest pożądany na partnera. Zanim się rozkręciłem, to każda mnie olała, lub nie była zainteresowana. Przestałem już robić pierwszy krok nawet, obojętność się zrobiła wobec kobiet rówieśniczek. Przyszłość moja wyglądać prawdopodobnie będzie tak: zostanę singlem z dużym przebiegiem na prostytutkach (który by jest duży), albo coś sobie zrobię. Co myślicie?    
    • Kerosine
      ... to, że uczeni [tak, właśnie oni] znajdą kiedyś dowód na istnienie Boga.
    • Olcia15273
      Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
    • yiliyane
      Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
    • Kerosine
      ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      3
    2. 2
      wolnaczeczenia