Jump to content

Czy waro w CV dodać zapis o rekrutacji do służby w policji?


XaX

Recommended Posts

Posted

Witam, mam do was pytanko, otóż od dłuższego czasu jestem w trakcie rekrutacji do policji, lecz jak wiecie trwa to bardzo długo (co tu dużo mówić - wlecze się niemiłosiernie), więc w międzyczasie trzeba coś robić, bo pieniądze są potrzebne. No i właśnie jak już jesteśmy przy pracy zapytam o waszą opinię, czy warto w CV zamieszać informację o tym, że próbujemy dostać się w szeregi policji? waszym zdaniem przyszła osoba rekrutująca będzie patrzył na to dobrze, czy może niezbyt przez wzgląd na kolidowanie pracy w której chce nas zatrudnić z służbą w policji? (niepewność w stylu "co będzie jak Cię wezmą do policji? zostaniemy na lodzie?" )Oczywiście chodzi mi tylko o waszą opinię, bo nie oczekuję, że wasze zdanie jak i moje będzie w 100% identyczne jak rekrutera. :roll: Z góry dziękuję!

Pozdrawiam.

Link to comment
Posted
czy warto w CV zamieszać informację o tym, że próbujemy dostać się w szeregi policji?

chcesz tam wrzucić szkołę policyjną? Nikt nie zamieszcza w cv domniemanych planów czy wymarzonej pracy w tym dokumencie.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej możesz powiedzieć, że owszem- zdobyłaś w niej doświadczenie, ale nigdy-przenigdy nie wspomina się i możliwości przerwania pracy na rzecz innej :D .

Jesteś wymarzonym pracownikiem, nie kop sobie dołka i nie wspominaj o innych planach.

Link to comment
Posted

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej możesz powiedzieć, że owszem- zdobyłaś w niej doświadczenie, ale nigdy-

Kamil jestem :D także jak coś to powiem, że zdobyłem , gdy zdobędę :O

Tak też myślałem by jedynie wspomnieć coś na rozmowie, że planuje w przyszłości związać się z służbą w policji, ale nic więcej.

Nineku, dzięki za opinię, która przy okazji potwierdza moją ;)

Link to comment
Posted

XaX, pardon za zmianę płci, zmęczenie oczu :? .

Link to comment
Posted

Nineku, na szczęście to tylko słowna. Nic się nie stało. Dzięki jeszcze raz za opinie. Faktycznie raczej nie ma co tego zamieszczać jedynie na rozmowie, gdy zostanę zapytany np: gdzie się widzę za x lat mogę coś o tym wspomnieć.

Pozdrawiam.

Link to comment
 • 2 months later...
Posted

Popieram zdanie Piotra, nikt nie chce pracownika tymczasowego, bo po co takiego szkolić i po czasie przechodzić to z kolejnym pracownikiem?

Link to comment
Posted

Ja też uważam, że lepiej o tym nie wspominać, bo albo to podziała neutralnie (nie zrobi to na pracodawcy wrażenia), ale negatywnie. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której pracodawca byłby szczęśliwy wiedząc że mu zaraz zniknie pracownik. Po co miałby tracić czas?

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • grzechu98
   @Gloria Ale sam w sobie już jestem alertem, jeśli wszystko zbierzemy do kupy. Jeśli nie widziałem do tej pory np spojrzeń.  Tylko nie mam gdzie poznawać młodszych, gdyż na studia nie chodzę, dzienne i zaoczne. Zauważyłem, że dużo właśnie młodszych dziewczyn mało coś od siebie daje; prowadzi tak rozmowę bym ją prowadził i ciągle dawał. Facet introwertyk ma o wiele gorzej w tych sprawach.
  • Gloria
   Moim zdaniem, mógłbyś troszeczkę popracować nad dowartościowaniem się. Na pewno posiadanie dziewczyny nie może być wyznacznikiem tego, jakim człowiekiem jesteś. Co do samego poznawania kobiet, to trzeba by po prostu udać się w miejsca, gdzie kobiety można spotkać (w zasadzie może być to jakiekolwiek miejsce). Piszesz o rówieśniczkach - być może warto zapoznać się z młodszymi dziewczynami? W końcu one także nie powinny mieć dużego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Często zdarza się, że kobiety szukają starszych od siebie mężczyzn.
  • Gloria
   Słabo się znam, ale jak już mam coś wybierać to może przedział 14 - 17 lat?
  • grzechu98
   Nie wiem jaki sam jestem w skali 1-10. Nigdy nikogo nie pytałem o to, ale jeśli nigdy nie widziałem zaintesowania od drugiej strony, to znaczy że jestem odpadem genetycznym. Warsztów z moich ulubionych dziedzin brak w mojej okolicy. Przeglądam grupy na Facebooku z tym. Oswoilem się wokół kobiet dzięki tej pracy i poprzedniej, gdzie 90% kadry to kobiety w różnym wieku. Dwie tylko moje rówieśniczki. Nie biorę pod uwagę z pracy, bo romansowanie itp w pracy to się źle kończy.  Facet chodzący na prostytutki, pokazuje że nie jest pożądany przez kobiety. A kobiety z tego co widzę, wola tych, co kręci się wokół kobiety. Zresztą skreślamy jest facet, co ma 25 lat i "czystą kartkę" posiada.
  • yiliyane
   I to był błąd. Po pierwsze, skoro ich nie znałeś, nie mogłeś wiedzieć, czy były wolne. Po drugie, jeśli startowałeś do dziewczyn typu supermodelka, samemu będąc przeciętnym... to też nie mogło skończyć się dobrze. Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że przeciętny mężczyzna nie może być z piękną kobietą. Tylko musi czymś to nadrobić. A trudno jest to nadrobić, jeśli kompletnie się wcześniej nie znaliście. Bo ona widzi tylko Twoją powierzchnię i wyłącznie na tej podstawie Cię ocenia. Aplikacje randkowe też bazują wyłącznie na wyglądzie. Niczym innym nie można się tam wykazać, więc przeciętni mają znacznie trudniej. I to dotyczy obu płci. Warto to zmienić. Nie po to, by podrywać wszystkie dziewczyny jak leci i a nuż się uda, a by nauczyć się czuć swobodnie w damskim towarzystwie. Gdy się nauczysz, będzie Ci dużo łatwiej poderwać jakąś dziewczynę. Może jakieś warsztaty, kursy, wykłady byłyby dobrym pomysłem? Jako rozwijanie swoich hobby i jako poznawanie nowych ludzi. Czy Twoi znajomi nie spotykają się czasem w szerszym gronie, tj. gronie mieszanym? Może warto byłoby na takie spotkanie pójść. Po to, żeby interakcje z płcią przeciwną były dla Ciebie równie proste jak interakcje z tą samą płcią. Żadna koleżanka z pracy Ci się nie podoba? Mielibyście wspólny punkt zaczepienia. Mógłbyś którąś zaprosić np. na lunch, jeśli macie lunchowe przerwy w pracy. To stereotyp. Chociaż też zależy w jakim środowisku się obracasz. Normalna, zdrowa psychicznie, dojrzała kobieta, szukająca stałego związku będzie chciała wspierającego partnera, który umie słuchać i chce pomagać. Trudno mi to oceniać z medycznego punktu widzenia, ale z punktu widzenia kobiety mężczyzna chodzący na prostytutki jest mało ciekawą partią. Jak rozwiązać ten problem, może by Ci seksuolog doradził. Ja niestety w kwestii medycznej nic Ci nie powiem.
 • Recent Status Updates

  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 4 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   wolnaczeczenia
   wolnaczeczenia
   2
  3. 3
   Celt
   Celt
   2
  4. 4
   wabbit
   wabbit
   1
  5. 5
   Weronika
   Weronika
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Kerosine
  Kerosine
  5 posts
  grzechu98
  grzechu98
  4 posts
  Celt
  Celt
  3 posts
  MightyWozz
  MightyWozz
  2 posts
  Gloria
  Gloria
  2 posts
  Olcia15273
  Olcia15273
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  24 posts
  Celt
  Celt
  17 posts
  yiliyane
  yiliyane
  13 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  480 posts
  yiliyane
  yiliyane
  440 posts
  wardrum
  wardrum
  163 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up