Jump to content

yaku

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

8 members have voted

1. 1.

• 10
      1
    • 9
      0
    • 8
      1
    • 7
      2
    • 6
      1
    • 5
      1
    • 4
      1
    • 3
      0
    • 2
      0
    • 1
      0
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      1

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie max. 10 pytań tym razem yaku =)

Posted

1. Pantera czy BLS?

Posted

Od kiedy kochasz koty i jak to się zaczęło?

Ulubiona książka/i i dlaczego ta/te?

Posted

Here we go.

1. Pantera czy BLS?

Pantera, zdecydowanie. Co najmniej dwa wybitne albumy przy zaledwie kilku dobrych kawałkach, to spora różnica. : )

Od kiedy kochasz koty i jak to się zaczęło?

Odkąd pamiętam. Nie było jakiejś wzruszającej historii, gdzie kot uratował mi życie czy coś. Po prostu, uwielbiam je. Mogę Ci powiedzieć za co, ale z pewnością nie jestem w stanie sobie przypomnieć jak to się zaczęło.

Ulubiona książka/i i dlaczego ta/te?

Brak. Dobrze wspominam książki Grishama i Forsytha, ale raczej nie ma się czym chwalić.

Mr.November
Posted

1. Pierwsze z czystej ciekawości: skąd Cię kojarzę? Znajomi.biz czy Nasze Forum? (Pamiętam zarówno twarz ze zdjęć jak i nick).

Posted

1. Jesteś szczęśliwy [ogólnie/w obecnym okresie życia]?

Posted

Co myślisz o reaktywacji Pantery, czy bez Dime'a jest to możliwe? To jak wskrzesić "trupa" poniekąd.

Księżycowa
Posted

Czego się boisz?

Jak widzisz swoje życie za 5 lat? ; )

Posted

Jak wspominasz NF (kogo tam lubiłeś, kogo nie i inne takie wspominki)?

Posted
1. Pierwsze z czystej ciekawości: skąd Cię kojarzę? Znajomi.biz czy Nasze Forum? (Pamiętam zarówno twarz ze zdjęć jak i nick).

NF.

1. Jesteś szczęśliwy [ogólnie/w obecnym okresie życia]?

Ciężko powiedzieć. Jestem szczęśliwszy niż zwykle, mam swoje szczęście, ale do pełni to trochę brakuje.

Co myślisz o reaktywacji Pantery, czy bez Dime'a jest to możliwe? To jak wskrzesić "trupa" poniekąd.

Koncertowo jeszcze do przyjęcia, ale tylko z Zakkiem. Nowej płyty bym nie chciał. Jednak oboje wiemy, że reaktywacja jest raczej nierealna, ze względu na konflikt Phila z Vinniem.

Czego się boisz?

Hmm, dobre pytanie.

Obecnie, to utraty jednej osoby. To z pewnością. Zdrady się boję. I burzy, ale tylko wtedy, gdy jestem sam, taki uraz z dzieciństwa.

Jak widzisz swoje życie za 5 lat? ; )

Nie wiem czy dożyję jutra, a Ty mnie pytasz o takie rzeczy.

Jak wspominasz NF (kogo tam lubiłeś, kogo nie i inne takie wspominki)?

Kompletnie nie wspominam. Prawie o nim nie pamiętam, szczerze mówiąc. Niespecjalnie mi na tym forum zależało. Lubiłem Smarkeja, żałuję, że go tu nie ma, w sensie nie zaaklimatyzował się. I lubiłem wkurzać Kerosine, c'nie? : D

Księżycowa
Posted
Nie wiem czy dożyję jutra, a Ty mnie pytasz o takie rzeczy.

: )

No to zmodyfikuję pytanie. Jak chciałbyś aby wyglądało Twoje życie za parę lat?

Posted
Jak chciałbyś aby wyglądało Twoje życie za parę lat?

Ojeju. Myślałem, że udało mi się wymigać od odpowiedzi, ale jednak nie.

Chciałbym mieć dzieci, żonę, dom, zarabiać tyle, by prowadzić swoje życie bez kredytów, rat i czegokolwiek podobnego. Chciałbym trochę poszaleć, pojeździć, pozwiedzać. Jedno chyba nie wyklucza drugiego?

Posted

Kto Cię najbardziej wkur..wkurza na forum, kogo lubisz, kogo byś chętnie zastrzelił za idiotyczne posty i co byś zmienił? :D

Posted
Kto Cię najbardziej wkur..wkurza na forum, kogo lubisz, kogo byś chętnie zastrzelił za idiotyczne posty i co byś zmienił? :D

W sumie to nie ma tak, że kogoś nie lubię. Bardziej irytuje mnie sposób pisania LaFleur, często mam wrażenie, że gość przeżywa orgazm jak pisze i trochę wkurzają mnie białe wiersze MiRa, ale to zarzut czysto do formy. Zastrzeliłbym Martusię. : D

Nie lubię też, kiedy w pierwszym poście jakiegoś tematu (np. o depresji) mamy czarno na białym definicje i jakieś pytania, a ktoś i tak przez 3/4 postu leje wodę i niepotrzebnie rozpisuje się czym ta (przykładowa) depresja jest, zamiast odnieść się do zadanych pytań. Takie głupiomądre to. Irytuje też, kiedy ktoś zakłada tematy i się w nich nie wypowiada. Kerosine tak ma, pełno jej tematów o przeżyciach, uczuciach itp. a żadnej wypowiedzi.

Lubię Kerosine, bo w sumie tylko ją tutaj znam. Podchodzę z sympatią do helje, karra, Kalafiora, yncydent, Ciebie (nie marnuj pytania, za gust muzyczny), po części do NYC, chociaż bywa irytująca.

Lubię czytać Mr.November, Krita, Darię, kiedyś +18, szkoda, że już nie pisze lub pisze mało. Mam problem z vetusem, bo czasem gość podsumuje jednym zdaniem coś tak trafnie, że chciałoby się z nim wódki napić, a czasem walnie coś takiego, że chciałoby mu się dać w mordę.

Dodajcie wygasanie postów, czasem fajnie by było rzucić jakimś offtopem. : P

Mr.November
Posted

2. Po co Ci forum?

3. Twoje wypowiedzi w muzycznych tematach przyjemnie się czyta. Jak wyglądała ewolucja Twojego gustu muzycznego?

4. Feminizm bywa postrzegany jako niepotrzebne pieniactwo durnych kobiet i zniewieściałych facetów pomimo tego, że od strony prawnej jego wszelkie postulaty zostały spełnione. A jak Ty się do tego odnosisz?

Posted

Keczup, majonez czy musztarda?

Posted

2. Jakie momenty ze swojego życia chciałbyś przeżyć jeszcze raz, a o jakich zapomnieć?

Irytuje też, kiedy ktoś zakłada tematy i się w nich nie wypowiada. Kerosine tak ma, pełno jej tematów o przeżyciach, uczuciach itp. a żadnej wypowiedzi.
Ale ja zamierzam się w nich jeszcze wypowiedzieć =)
Posted

1. Masz jakąś ulubioną rasę kotów?

Posted
2. Po co Ci forum?

Nie wiem. Chyba po to, by poukładać myśli. Gdy piszę i wyrzucam to co we mnie siedzi, to trochę łatwiej to wszystko poskładać.

3. Twoje wypowiedzi w muzycznych tematach przyjemnie się czyta. Jak wyglądała ewolucja Twojego gustu muzycznego?

Dziękuję.

W zasadzie nigdy nie ograniczałem się do jakiegoś gatunku. Coś mi się podobało lub nie. Często kluczowym spójnikiem jest melodia. Lubię ładne melodie, chwytliwe momenty, uwielbiam, gdy piosenka ma w sobie taką partię, na która czeka się przez dłuższy czas. Dla przykładu:

uwielbiam riff z trzeciej minuty, czekanie na niego jest dla mnie czystą przyjemnością. Zdarza się, że posłucham jakiegoś dubstepu, by zaraz potem włączyć sobie Lamb of God.

Co do ewolucji, to zaczynałem od najpopularniejszych w danym gatunku, by potem zagłębiać się i odkrywać nowych wykonawców. Najbardziej lubię rap, rock i metal, tego głównie słucham i szukam, ale przypadkiem trafiam też na perełki z innych gatunków, np. ta pani

jest jednym z takich odkryć, z których jestem dumny i bardzo zadowolony. Często daję niektórym drugą szansę, nie odrzucam czegoś po przesłuchaniu jednego utworu, słucham płyt a do tych, do których się nie przekonałem wracam po czasie. Przykładem takiego zespołu jest Slipknot, kiedyś nie lubiłem, teraz nawet często słucham.

I nie lubię gdy muzyka wydaje mi się robiona na siłę, sztuczna.

4. Feminizm bywa postrzegany jako niepotrzebne pieniactwo durnych kobiet i zniewieściałych facetów pomimo tego, że od strony prawnej jego wszelkie postulaty zostały spełnione. A jak Ty się do tego odnosisz?

Bardzo rzadko ktoś dociera do źródła problemu, najczęściej ludzie oceniają coś po rzece bzdur, które wypływają z telewizji, popularnych gazet typu Fakt i tym podobnych mediów.

Każdy kij ma dwa końce. Na pewno nie jestem za przywilejami, które stawiają kogoś na lepszej pozycji, a nie wynikają z przyczyn czysto naturalnych, to jest dla mnie nikt nie ma prawa wyrzucić z pracy kobiety w ciąży, na urlopie macierzyńskim czy po tym okresie, ale jeśli np. jest jakaś norma w jakimś zakładzie produkcyjnym i kobieta ma ją niższą, by móc zarabiać tyle co facet, to już trochę nie tak.

Keczup, majonez czy musztarda?

Majonez. Nie lubię ani ketchupu ani musztardy a i majonez toleruje tylko w sałatce.

2. Jakie momenty ze swojego życia chciałbyś przeżyć jeszcze raz, a o jakich zapomnieć?

Hmm, w sumie to niczego nie chcę przeżywać jeszcze raz i niczego nie chcę zapominać, bo to wszystko mnie czegoś nauczyło. Zapewne dzięki temu przeżyję coś innego, ale tym razem zrobię to lepiej. : )

Ale ja zamierzam się w nich jeszcze wypowiedzieć =)

Nie mogę się doczekać. : )

1. Masz jakąś ulubioną rasę kotów?

Niee, prawie wszystkie koty są słodkie. Troszkę odrzucają te bez sierści, ale i takiego bym pokochał. Bardzo podobają mi się koty norweskie leśne i inne podobne, jednak gdybym miał wybrać między kupnem takiego a wzięciem dachowca ze schroniska, to wziąłbym dachowca. : )

Posted
Ile masz kotów?

Obecnie, niestety, żadnego.

Posted
Obecnie, niestety, żadnego.

3. Czemu? Co się stało z Migi i Gizmem?

Posted

yaku, na jakim ostatnim koncercie byleś?

Posted
3. Czemu? Co się stało z Migi i Gizmem?

Mieszkam na wsi, więc u mnie koty mogły biegać sobie po podwórku. Jakoś w marcu skończył się u mnie remont dróg, kierowcy zaczęli jeździć szybciej i z tym faktem łącze ich zaginięcie. Najpierw Gizmo, dwa tygodnie później Migi...

yaku, na jakim ostatnim koncercie byleś?

Oj dawno, jakoś w zeszłym roku na Kwasożłopach. Jeśli się uda, to w tym roku Woodstock i z pewnością Megadeth, jeśli do nas przyjadą, bo wygląda na to, że szykują rewelacyjny nowy album. : )

Posted

4. Zamierzasz adoptować kolejnego kota/koty? Jeśli tak, planujesz wypuszczać go (je) na dwór?

Posted
4. Zamierzasz adoptować kolejnego kota/koty? Jeśli tak, planujesz wypuszczać go (je) na dwór?

Chciałbym, ale trochę się boję. Przy takim podwórku jakie mam trzymanie kota w domu byłoby przestępstwem.

Myślę nad psem, ostatnio chciałbym mieć psa.

• Kerosine unlocked this topic
  • Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Celt
      Jak dla mnie, najbardziej wkurzające cechy kobiet to: nieszczerość, brak empatii, obrażanie się o byle co i milczenie lub owijanie w bawełnę zamiast mówienia wprost o co chodzi - połączone ze skazywaniem drugiej osoby na domysły, co owa druga osoba zrobiła źle (według kobiety). Wkurzających cech ludzi ogólnie jest znacznie więcej. Jednak brak empatii razi, przynajmniej mnie, szczególnie u kobiet, zaś obrażanie się o byle co i silna niechęć do mówienia wprost, o co chodzi, to rzeczy, które spotykam wyłącznie u kobiet - i doprowadzają mnie wtedy do szewskiej pasji. To szczególny rodzaj nieszczerości, wyjątkowo rażący.
    • Celt
      Zależy, co właściwie ma oznaczać zwrot "wspólna depilacja". Depilacja których części ciała (nóg, pach, miejsc intymnych), i czy chodzi o wspólne pójście do kosmetyczki z zamiarem wspólnego wydepilowania się przez Was, czy o wzajemną depilację Ciebie i dziewczyny. I czy mowa o depilacji sensu stricto, czyli woskowaniu lub podobnym zabiegu, czy o usuwaniu owłosienia w inny sposób, np. poprzez golenie. Ogólnie to IMHO lepiej zostawić depilację kosmetyczce, chyba że samemu/samą ma się kompetencje w tej kwestii. A jeśli chodzi o wzajemne golenie miejsc intymnych, to na pewno zależy od wprawy obojga - choć w sumie, nie miałbym nic przeciwko temu. Jednak sam raczej bym tego nie zasugerował - po prostu, byłbym otwarty na taką propozycję, gdyby wyszła od drugiej strony.
    • Celt
      Elektryczną maszynką. Choć ogólnie, nie lubię się golić.
    • Doradca
      Chciałem się tylko przywitać, cześć wszystkim!  
    • Tatiana876
      Osobiście chciałabym zostać skremowana tradycyjny pogrzeb to relikt przeszłości
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Martusiaaaaaa92
      Martusiaaaaaa92
      2
    2. 2
      Gloria