liona

jaki odkurzacz?

Recommended Posts

Nie znalazłam jeszcze tematu więc zakładam. Jaki odkurzacz warto kupić - sprzęt na duży dom. Czy odkurzacz za 1000zł będzie dużo lepszy od tego za 200? Jakie Wy posiadacie i czy jesteście z nich zadowoleni?

Share this post


Link to post

W odkurzaczach liczy się moc :)

Są odkurzacze workowe i bez workowe, z filtrami i bez filtrów, a nawet inteligentne. Wszytko zależy od tego czego szukasz i ile masz od wydania.

Share this post


Link to post

najlepiej bezworkowy - filtry to myślałam że każdy ma.

Inteligentny byłoby super ale chciałabym się tak 1000-1200zł zmieścić więc odpada

Share this post


Link to post

Nie do końca liczy się moc bo teraz przepisy sie zmieniły i przy mniejszej mocy odkurzacze maja nawet większą siłe ssania niż te wcześniejsze z dużą mocną. Osobiście mam Electroluxa od kilku lat i jestem z niego zadowolona. Dla mnie liczyło się żeby odkurzacz był silnie odkurzający, cichy i miał filtr hipoalergiczny. Tym się kierowalismy przy zakupie i jesteśmy zadowoleni ;)

Share this post


Link to post

Moim zdaniem sprzęt powinno się dobierać do własnych wymagań. Ja mam kociaka, którego furia ogarniała jak włączałam odkurzacz... koniec końców, właśnie go zmieniam i zastanawiam się nad robotem sprzątającym - ostatnio trafiłam na recenzje tego typu sprzętu - http://topowe-agd.pl/odkurzacze/automatyczne-roboty-sprzatajace/ i w sumie to nie wiem jaki wybrać... bo jeszcze jest opcja jakiegoś bardzo cichego tradycyjnego, bo jak rozmawiałam z wetem, to problemem nie był sam odkurzacz, tylko hałas i warkot jaki robił...

Share this post


Link to post

Nie chce zakładać nowego tematu ale chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z was ma odkurzacz pionowy i mógłby cos o nim powiedzieć? Czy to wygodne, jak z czasem pracy po naładowaniu i jakiej firmy wybrać? 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • Shady-Lane90
  • Borcejn
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
   Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
   Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
   · 2 replies
  • Borowy

   Borowy

   Ej, czemu nie jestem zielony?! 
   · 9 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
 • Posts