BlueberryDream

Krem nawilżający do twarzy!

Recommended Posts

Ja ostatnio kupiłam z Vichy taki balsam, który nakłada sie na noc i też genialnie działa na moja suchą skórę. To się nazywa Skin Sleep. Magister w aptece mówił, że to nowy produkt, ale chętnie kupowany.

Właśnie zauważam ostatnio na każdym kroku w necie reklamy Skin Sleep i szczerze mówiąc też mam ochotę spróbować. A to jest produkt tylko apteczny, czy w drogerii też go dostanę? Najpierw może bym po próbkę się wybrała :)

Polecam wszelakie Ziaje. Są tanie i skuteczne, tylko niestety dość treściwe, gęste, więc nie z każdym podkładem się lubią. Choć ja używam Zaji oliwkowej pod Colorstay i wszystko utrzymuje się ładnie cały dzień.

vichy raczej tylko w aptece, próbki na pewno mają, zapytaj :)

Mają w aptece ale można też zamówić sobie z ich strony. Moja koleżanka sobie zamówiła i przysłali jej do domu. Fajna akcja bo można sobie wypróbować. Ale nie wyobrażam sobie, zeby komus takie cudo mogło nie podpasować. Ten balsam się sprawdza przy ogromie problemów.

Moimi bezapelacyjnymi hitami w tej kategorii są dwa kremy. Alantan Dermoline taki niebieski, do kupienia w apetce oraz hipoalergiczny z Białego Jelenia. Oba świetnie nawilżają i nadają się pod makijaż. Ja się jeszcze nie zawiodłam, ale wiadomo, że każdy ma inną skórę.

Na suchą skórę polecam Avene Cicalfate. Radziłabym używać go jednak na noc, gdyż ma bardzo gęstą konsystencję. Jak dla mnie jest jednak niezastąpiony. Z kremów na dzień wybieram przeważnie te z La Roche-Posay, Avene lub Pharmaceris. 

Wszystkie dostępne są w aptekach oraz w lepszych drogeriach. Można poprosić o próbki, zanim nabędzie się pełnowymiarowy produkt. Osobiście tak właśnie robię, aby znaleźć dla siebie odpowiedni krem.

• - 1

a według mnie warto pomyslec o kremach domowej roboty zapewne beda lepszej jakosci i beda bardziej wartosciowe dla twojej cery

Edited by Kerosine
Usunięcie linka

Teraz też warto kupić Loreala krem Revitalift Filler, dla osób po 40stce na zmarszczki .Moja mama sobie kupiła przed świętami, chwaliła bardzo krem za nawilżanie. I oczywiście za efekty. Bo po kilku tygodniach w sumie to 2 widać, że twarz jest bardziej napięta :)

Olejki - żaden krem nie przebije, jak się już znajdzie odpowiedni dla siebie... a jak ktoś się jednak boi to najlepiej szukać kremów, które mają jak najprostsze składy moim zdaniem.

Mam bardzo wymagającą cerę, używałam Artistry essencials i byłam zadowolona, ale na rocznicę mój połówek sprezentował mi Serum2h i tego kremu nie zamienię na nic innego. Efekt widać po pierwszym użyciu! Nie tylko bardzo dobrze nawilża, ale też ujędrnia i odmładza skórę. Używam go  od pół roku, tani nie jest, ale jest wydajny i wart swojej ceny.

Ja zastanawiałam się nad tym na noc, na dzień na razie jeszcze mam inny, a ty jaki masz, czy on na przebarwienia też pomaga?

ja najlepszy krem nawilżajacy jaki kupiłam to w aptece oeparol hydosence, jest to dermokosmetk któy ma w składzie emolienty które mega dobrze nawilżają, krem jest niedrogi a naprawdę świetny, skóra jest miękka i bez podrażneine do tego super nawilżóna, w drogerii raczej ciężko o takie kosmetyki.

Jeżeli chodzi o kremy, to wiesiołkowy Gal - nawilża, jest tani, ma naturalny skład i nie podrażnia. W salonie proponuję mezoterapię - doskonale nawilża i odżywia skórę. 

18 godzin temu, klaudia84 napisał:

Jeżeli chodzi o kremy, to wiesiołkowy Gal - nawilża, jest tani, ma naturalny skład i nie podrażnia. W salonie proponuję mezoterapię - doskonale nawilża i odżywia skórę. 

Dokładnie, też polecam ten krem z wiesiołka od firmy GAL. Stosuję od kilku miesięcy i jest fantastyczny, wcześniej miałam problemy z suchością cery i podrażnieniami, teraz sytuacja jest już o wiele lepsza, zaszły spore zmiany. Nie mam już takiej łuszczącej się skóry, poznikały inne niedoskonałości, nareszcie! Efekt podrasowałam trochę Dermogalem tej samej marki i wcierałam go w twarz. Także rezultat jaki powstał z tych dwóch kosmetyków okazał się być świetny. Czytałam gdzieś na innych forach (nie wiem czy nie na Wizażu przypadkiem) podobne opinie i dziewczyny twierdzą jednym głosem, że polecają. Tym bardziej, że ceny są stosunkowo niskie, co jest kolejnym czynnikiem, który skłania mnie do używania tych produktów. Niektóre dziewczyny pisały, że nie wszędzie udaje się dostać te kosmetyki, że nie w każdej aptece są i to akurat prawda. Ja kupuję w Aptece Pod Smokiem, jako że jestem z Poznania i polecam, bo tam zawsze mają na stanie wszystkie rzeczy z GALa. O ile się nie mylę to prowadzą też sprzedaż wysyłkową poprzez sklep internetowy.

moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby znaleźć odpowiedni kosmetyk dla swojje skóry, u mnie wcześniej nic lepszego nie sprawdziło się na moją skórę oprócz oeaprolu, kosmetyki tego producenta radzą sobe świetnie na mojej skórze, nie mam podrażniene, cera jest nawilżona, a do tego kosmetyki sąw  dobrej cenie, często w aptece natrafiam na duopacki oparol wtedy kupuję najchętniej bo to wychodzą grosze.

Odkąd sięgam pamięcią kremy do twarzy kupuję wyłącznie w Aptece,tam zawsze wiem,że towar jest świeży,a i Panie farmaceutki  świetnie doradzą, zresztą kremy należy kupować w zależności od wieku i naszej cery.Ja korzystam wyłącznie z kremów polskiej produkcji.Są najlepsze.

O 21.09.2016 at 12:49, krokusik napisał:

Dokładnie, też polecam ten krem z wiesiołka od firmy GAL. Stosuję od kilku miesięcy i jest fantastyczny, wcześniej miałam problemy z suchością cery i podrażnieniami, teraz sytuacja jest już o wiele lepsza, zaszły spore zmiany. Nie mam już takiej łuszczącej się skóry, poznikały inne niedoskonałości, nareszcie! Efekt podrasowałam trochę Dermogalem tej samej marki i wcierałam go w twarz. Także rezultat jaki powstał z tych dwóch kosmetyków okazał się być świetny. Czytałam gdzieś na innych forach (nie wiem czy nie na Wizażu przypadkiem) podobne opinie i dziewczyny twierdzą jednym głosem, że polecają. Tym bardziej, że ceny są stosunkowo niskie, co jest kolejnym czynnikiem, który skłania mnie do używania tych produktów. Niektóre dziewczyny pisały, że nie wszędzie udaje się dostać te kosmetyki, że nie w każdej aptece są i to akurat prawda. Ja kupuję w Aptece Pod Smokiem, jako że jestem z Poznania i polecam, bo tam zawsze mają na stanie wszystkie rzeczy z GALa. O ile się nie mylę to prowadzą też sprzedaż wysyłkową poprzez sklep internetowy.

W prawie każdej aptece mają kosmetyki Gal'a, a jeżeli nie ma, to mogą przecież zamówić i na drugi dzień dany produkt już będzie dostępny. Istnieje jeszcze "alledrogo" i wysyłka inpostem za 3,94zł :)

Jeśli nie lubisz, kiedy krem zostawia tłuste ślady to spróbuj oeparol - serię już sobie sama dobierz :) Ja używam hydrosence, bo mam odwodnioną skórę. Zwykłe kosmetyki działały średnio, a ten jest bardzo dobry. Jeszcze nigdy nie miałam tak łagodnej i sprężystej skóry! Myślę, że i Tobie się spodoba.

Polecam serię niebeiską Vianek lub fitoregulator z nagietka lekarskiego Organic Life, bardzo dobrze nawilżają, są w 100% naturalne pozbawione wszelkich SLS, SLES, parabenów, BHA itp.