BlueberryDream

Krem nawilżający do twarzy!

Recommended Posts

Dziewczyny jaki krem nawilżający polecacie do twarzy? Zależy mi na efekcie, na tym żeby krem nadawałs ię pod makijaż. Czekam na Waszą pomoc!

Od jakiegoś czasu chwalę sobie krem: Mixa, Bogaty krem nawilżający 10%

Dla mnie sprawuje się idealnie, skóra jest dobrze nawilżona i jak na razie nie widzę żadnych minusów. Pod makijażem również dobrze się sprawował (choć ja rzadko się maluję i jeśli już to delikatnie).

Też postawiłabym na vichy, jeśli mocno nawilżający to może aqualia thermal z wodą termalną? Nadaje się nawet do wrażliwej cery.

42368_250.jpg

Krem nawilżająco - matujący 25+ z Ziaji. Kosztuje śmieszne pieniądze, a sprawdza się rewelacyjnie. Pomógł mi zwalczyć suche skórki na nosie, bardzo dobrze nawilża, ma dobrą konsystencję, sprawdza się pod makijaż. Zapach ma nieco specyficzny, ale nawet jak komuś nie odpowiada, to nie będzie bardzo przeszkadzał. Nie wiem które opakowanie z kolei już zużywam, jak po kilku słoiczkach dla odmiany kupiłam inny krem innej firmy to tak bardzo nie mogłam się do niego przekonać, że musiałam go zużyć do rąk.

Też go kiedyś używałam. Ziaja ma naprawdę dobre produkty. Zastanawia mnie tylko ta cena. Dlaczego jest zawsze o wiele niższa od konkurencji??

Dla mnie bardzo dobry jest Loreal do cery suchej, na dzień i na noc używałam, taki w złotych pojemniczkach:

thumb23_9654109.png

Też go kiedyś używałam. Ziaja ma naprawdę dobre produkty. Zastanawia mnie tylko ta cena. Dlaczego jest zawsze o wiele niższa od konkurencji??

A widzisz reklamy Ziaji w TV? Za reklamy płaci konsument - wykupują reklamy w gazetach ale podejrzewam, że to nadal tańsze niż w tv. Myślę, że to w dużej mierze stąd ta niższa cena:)

Akurat mi Ziaja nie specjalnie odpowiada, wiele razy się nacięłam i choć ten krem jest tak uwielbiany to nie mogę się przemóc by nawet tych kilku złotych nie stracić. Brzmię jak sknera no ale w sumie chyba też mnie on po prostu nie kusi.

Ja używam żelu aloesowego jako mojego kremu nawilżającego. Żel jest lżejszy a i tak mam jeszcze serum i krem z filtrem - nie chce by się zrobiło za ciężko. Ale teraz faktycznie chyba czas na krem bo i serum odstawię. Ja myślę o kremie z Sylveco - lekki krem brzozowy. Myślałam też o czymś z Tołpy ale nie wiem, nie rozglądałam się jeszcze. Kremy są w normalnej cenie a składy nie są przepełnione chemią. Z Sylveco tylko z dostępnością jest problem (niektóre apteki zielarskie i net) ale Tołpa jest choćby w Biedronce.

Czy mogłybyście mi coś polecić, żeby mi się twarz nie świeciła? Ostatnio radziłam się pań w drogeriach, kupiłam kilka kremów i zawsze coś mi nie odpowiadało.

estimar do tego używaj pudru matującego i ściereczek matujących do twarzy. Niestety z cerą tłustą, to trzeba cały dzień się "bawić", ale są zalety, mając taką cerę najpóźniej widać zmarszczki :)

dziękuję Hellena. Jeszcze tego nie próbowałam, chociaż pare razy już cos o tym słyszałam. Przy najbliższej okazji pewnie nabędę.

Mam nadzieję, że będę wiecznie młoda :)

Kurcze dawno mnie nie było, sorry! Jesli chodzi o wiek to tak hmm przed 30stka :D zależy mi głownie na nawilżeniu, bo z tym problem. Z vichy nigdy nie miałam kontaktu powiem szczerze. Aqualia thermal do każdego wieku jest dobra?

A co do Ziaji nie pomyślałam w sumie o tej marce, a nie zapycha porów? Bo u mnie to jest albo bardzo sucho na twarzy a jak zacznę nawilżać to nagle zaskórniki, wypryski.

A co do Ziaji nie pomyślałam w sumie o tej marce, a nie zapycha porów?

Podczas używania tego kremu + pasty oczyszczającej z serii z liśćmi manuka mam najbardziej czystą cerę odkąd pamiętam.

Aqualię można stosować w każdym wieku. Ja mam skórę suchą a nawet powiedziałabym, że bardzo suchą. Tylko nie ma problemu z wypryskami po nawilżeniu jej. Aquaie używam od jakiegoś czasu i u mnie się sprawdziła. Mam takie serum:

10409635_833916049969262_2947790625000450262_n.jpg?oh=44e0c3a69971eb2c2533388342a08d3e&oe=55A426EC

Aqualię można stosować w każdym wieku. Ja mam skórę suchą a nawet powiedziałabym, że bardzo suchą.

Ja u siebie ostatnio zauważyłam że mam coraz bardziej suchą skórę... może bym się i ja nim zainteresowała... Gdzie mogę dostać ? Apteka czy jednak w rossmannie też ?

Ja kupuję w aptece, możesz też poprosić o próbki, mają chyba jeszcze katalogi, to sobie dobierzesz coś do swojej cery i potrzeb.

Dochna aqualia thermal nie znam. A co daje woda termalna ?

Pozwolę sobie pomóc, udzielając odpowiedź na to pytanie. Woda Termalna z Vichy swoje właściwości zawdzięcza

wyjątkowemu pochodzeniu. Wydobywana z głębi skał magmowych, zawiera aż

15 minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry, przez co działa przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie. Stąd też rekomendowana jest dermatologicznie do pielęgnacji skóry.

Odpowiadając na pytanie - unikalny skład wody umożliwia ochronę tkanek, dotlenienie, przeciwutlenianie, nawilżanie, stymulację odnowy, kojenie, regenerację, detoksykację oraz działanie przeciwzapalne w przypadku każdego rodzaju skóry. Sprawdzi się nawet dla tej bardzo wrażliwej, niezależnie od wieku.

Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś pytania, zapraszam - chętnie pomogę w rozwianiu wątpliwości.

Pozdrawiam,

Ekspert Vichy

Ja mam teraz krem oeparol essence, fajnie się sprawdza jako baza pod makijaż, dobrze nawilża (a mam cerę bardzo suchą)

A cóż to za nowość? Bo nie słyszałam o nim jeszcze? Dobrze się wchłania? Jestem wiecznie niecierpliwa i wszędzie mi się śpieszy :D a kremu jak nie było u mnie tak nie ma nadal :)

znam go, rzeczywiście fajny i niedrogi :) w ogóle oeparol ma fajne produkty, krem balance też jest fajny, nawet do atopowej skóry

Ja polecam krem intensywnie nawilżający dla cery wrażliwej z Pharmaceris, mozna go dostac w aptekach, koszt około 40 zł. Nie zatyka porów, jest lekki i skóra po nim jest naprawde nawilżona. Probowałam go zmienić na krem nawilzajace z LaRochePosaym, ale na mojej cerze pojawiły sie grudki i zaskórniki, wiec wrocilam do Pharmaceris. DOsłownie w ciagu tygodnia cera sie oczyściła. Ale zachecona przez Was kremem z Ziaji, chyba go kupie. Mam juz zel do mycia twarzy z lisci manuka i paste z liści manuka....rewelacja :)