• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

aleksandra0

Sztuczne kwiaty od faceta ?

Recommended Posts

Nin nie doceniłabyś takiego że jest bardziej praktyczny niż romantyczny :mrgreen:

panowie nie kupujcie sztucznych kwiatków, panie nie róbcie afery jak facet przynosi wam sztucznego kaktusa

Tak się zastanawiam, czy jestem jedyną kobietą na świecie, która nie zwraca uwagi na to, czy kwiat jest sztuczny, czy nie... :mrgreen:

Nin nie doceniłabyś takiego że jest bardziej praktyczny niż romantyczny

Jakby był praktyczny, zamiast kwiatów w tej samej cenie zrobiłby kolację?

Nawet skromna kolacja, a ile radochy :D.

Zamiast sztucznych nawet doniczkowy chwast w tej samej cenie.

Ten temat to chyba jakiś żart.

Wyobraziłam sobie, jak gotowy facet klęczy między nogami kobiety i nagle wyciąga zza pleców sztucznego penisa i mówi z najdurniejszym wyrazem twarzy à la Jim Carey: a-to-dla-ciebie-kochanie-baw-się-dobrze-ja-wymiękam!

Oczywiście, że tylko prawdziwe kwiaty.

Chce mi się płakać.

Oj nigdy nie dałbym sztucznego. Bezsensowny pomysł. W ogóle jest na tym jakaś oszczędność? Chyba jedynie wody? ;x

Widzę, że wszyscy jednomyślnie pomyśleli o kwiatku z hipermarketu po złotówce. Ale nie byłbym sobą gdybym nie poszukał alternatywy. Co sądzicie o takiej różyczce, też nie wypada wręczyć?

024.jpg

Bo według mnie ładna i praktyczna, nawet do wody nie trzeba wstawiać :mrgreen:

praktyczna

Od kiedy kwiaty mają być praktyczne?

I w jaki sposób plastikowy zbieracz kurzu może mieć jakiekolwiek zastosowanie (poza tym, że szpeci przestrzeń)?

A ja bym miała z tego bekę, gdyby facet dał mi sztucznego kwiatka z ironiczną intencją. O ile nie było by to złośliwe, tylko dla rozładowania atmosfery - spoko, mogłabym się z niego śmiać przez kolejne tygodnie. Ale gdyby tak na poważnie, to też bym się śmiała, tylko mniej kontrolowanie i miło.

kwiatek to kwiatek. Sztuczny przynajmniej poleży

chyba w doniczce na cmentarzu, jak sataniści nie ukradną :mrgreen:

Nie jest to idealny podarunek i na pewno nie do końca trafiony, bo kojarzy mi się osobiście tylko ze starymi restauracjami, których nie stać na świeże kwiaty i z cmentarzami. Ale jeśli Twoja dziewczyna obrazi się o taką głupotę, to troszkę z nią nie tak. Ale lepiej nie ryzykuj :D

Dostałam sztuczne kwiaty na dzien kobiet wiecie, masakra co...

od mojego chłopakasmiech.gif krótko jestesmy razem. w poniedziałek przyszedł po mnie do szkoly i wręczył mi UWAGA... 3 sztuczne róże koloru wsciekle rózowego, związane wstązką. wiecie takie sztuczne kwiatki którymi sie groby na dzien zmarłych ubiera. o jezu jak mi było wstyd za niego. pewnie sobie pomyslał ze sztuczne dłuzej bede miała. szukałam w internecie bo chciałam wam pokazac jak wyglądaja ale nie znalaząłm takich brzydkich. sztuczna łodyga i takie materiałowe...

---------------

Dostałam sztuczne kwiaty na dzien kobiet wiecie, masakra co...

od mojego chłopakasmiech.gif krótko jestesmy razem. w poniedziałek przyszedł po mnie do szkoly i wręczył mi UWAGA... 3 sztuczne róże koloru wsciekle rózowego, związane wstązką. wiecie takie sztuczne kwiatki którymi sie groby na dzien zmarłych ubiera. o jezu jak mi było wstyd za niego. pewnie sobie pomyslał ze sztuczne dłuzej bede miała. szukałam w internecie bo chciałam wam pokazac jak wyglądaja ale nie znalaząłm takich brzydkich. sztuczna łodyga i takie materiałowe...

---------------

Hahaha no to trochę nietrafiony zakup :D Ja jestem za kwiatami prawdziwymi, nie kupuje się ich przecież codziennie więc jak już nadarzy się okazja to chyba warto kupić żywe kwiatki 8)

Haha serio, że ktoś daje sztuczne kwiaty kobiecie!? :shock: Sztuczne kwiaty to tylko na grób... Skoro facet daje sztuczny kwiatek dziewczynie to pewnie jego miłość do niej też jest sztuczna...

nie przesadzacie trochę? jasne zgadzam się z tym, że nie powinno się dawać sztucznych kwiatków i sam sztucznego nigdy nie dałem. Ale zamiast doszukiwać się w tym obrazy, symbolu sztucznej miłości (cmon), fochać się i wysyłać chłopka na sztuczny bambus; nie lepiej powiedzieć - dzięki za gest ale tak na przyszłość kobiecie daje się prawdziwe kwiatki, bo lubimy wąchać róże a nie plastik.

Wydaje mi się, że taki jeden z drugim to mogli by najpierw zapytać, czy dziewczyna woli sztuczne, czy jednak całkowicie zrezygnować z takiego prezentu, na rzecz czegoś bardziej użytecznego.

To tak, jakby na Walentynki dać panom parę skarpet, jednemu się przydadzą, a drugi popuka w głowę. :crazy: