ciasteczkoo

Gdzie najtaniej wywołać zdjęcia?

6 postów w tym temacie

Tak jak w temacie poszukuję sklepu online, gdzie najtaniej mogę wywołać zdjęcia w standardowym formacie i rozmiarze. Chodzi tutaj o większą ilość zdjęć :) Podsyłajcie swoje propozycje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U fotografa :P A tak na serio to mam ten sam problem. Kiedyś wywoływałam w rossmanie ale jakoś tych zdjęć jest bardzo kiepska. Kusi mnie aby wywołać przez internet...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio musiałam wywołać 300 zdjęć i zrobiłam to na empikfoto.pl Byłam zadowolona z jakości, tylko na jednym zdjęciu osobie ucięło głowę :mrgreen: , ale ogólnie to mogę jak najbardziej polecić. Owszem, są miejsca z konkurencyjnymi cenami, jednakże czytałam dużo negatywnych opinii wystawionych przez niezadowolonych klientów. Co do cen w empiku, warto przed zamówieniem poszukać jakichś kodów rabatowych. Bardzo często się owe pojawiają i dzięki temu cena jest konkurencyjna nawet w stosunku do tych z niesprawdzonych serwisów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś mediamarkt wywoływało dosyć szybko i stosunkowo tanio. Nie wiem, jak jest teraz, trzeba by sprawdzić na ich stronce.

Ostatnio skorzystałam z usług rossmanna, bo potrzebowałam fotki w trybie już, ale średnio się to kalkulowało. Same zdjęcia co prawda są tanie jak barszcz, ale doliczają 8 zł za tzw "otwarcie sesji".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oo dzięki dziewczyny za propozycje :) Sprawdzę jak to u nich cenowo wygląda. Koleżanka z roku polecała mi z kolei stronę http://fotopakiety.pl/ (jeśli uznacie za reklamę usunąć), gdzie można wywoływać zdjęcia w paczkach, a raczej pakietach i polega ona tym, że im więcej zdjęć do wywołania tym niższa cena.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja wywołuje hurtowo w e.mpiku :) ale też polecam zainwestować w drukarkę i papier fotograficzny. Samemu szybciej i prościej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz