bart901

Świateczny prezent dla dziewczyny

Recommended Posts

Siema!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc chcę kupić mojej dziewczynie

jakiś fajny prezent. Jako, że faceci z reguły nie mają talentu do

kupowania prezentów przyszło mi was prosić o radę, dziewczyna lubi

każdego rodzaju biżuterię - niestety jakoś w allegro nie mam zamiaru

wierzyć ponieważ sporo razy się już sparzyłem...

Chciałbym coś pewnego i oryginalnego, mówiąc lubi biżuterie mam na myśli, że ma tego już sporo i ciężko dobrać coś nowego..

Chciałbym też się jej w bardzo niedalekiej przyszłości oświadczyć , ale

czy pierścionek zaręczynowy to dobry prezent na święta ?

Poradźcie coś..

Share this post


Link to post

Ja myślę, że pierścionek zaręczynowy to świetny pomysł na prezent :) Na pewno długo nie zapomni tych świąt :) A jeśli nie jesteś przekonany, to może zawieszka, bransoletka lub kolczyki? Np. coś takiego?

214_214

Jeżeli twoja dziewczyna ma dużo biżuterii, to zawsze najlepiej jest stawiać na klasykę :)

Share this post


Link to post

Zaręczanie się w takich datach wydaje mi się słabym pomysłem, a np. w walentynki to już żałosne. Jeśli za każdym razem dostaję od Ciebie biżuterię, to lepiej już coś innego. Myślałeś o np. książce o tematyce biżuterii?

Share this post


Link to post
Zaręczanie się w takich datach wydaje mi się słabym pomysłem, a np. w walentynki to już żałosne.

Popieram to jednak powinna być specjalna data, wyjątkowa. A święta to załatwianie 2 rzeczy za jednym zamachem.

Ja bym polecała dobry jakościowo naszyjnik i ładną zawieszkę, która będzie jej przywódziła na myśl Ciebie.

Jeżeli jednak nie biżuteria to może właśnie jakaś książka, jeżeli lubi czytać, albo płyta jej ulubionego zespołu?

Share this post


Link to post

Święta to naprawdę świetny czas na oświadczyny. Jeżeli jednak szukasz innego, spersonalizowanego prezentu to polecam biżuterię lilou http://www.lilou.pl/pl. Możesz przykładowo stworzyć dla niej bransoletkę lub naszyjnik z ważną dla Was datą, sentencją, czy inicjałami (mają także pierścionki! ;) )

Share this post


Link to post

Poważna decyzja...Jak nie jesteś na 100 % przekonany, a ona lubi biżuterię to może kolczyki, naszyjnik będzie lepszy? Fajna jest ta podkowa z apartu, możesz jej na szczęście kupić:)

img_prod15431_0_m.jpg

Share this post


Link to post

A może jakieś fajne kosmetyki byłyby dobrym pomysłem? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobry pomysł, bo kosmetyki dosłownie zawsze się przydają :) Co myślicie na przykład o czymś z tej oferty Może właśnie tego typu kremy rozjaśniające byłyby sensownym rozwiązaniem? Przynam szczerze, że mi się one właśnie naprawdę dość podobają :) Zresztą polecam je sobie przetestować :) Może znacie jeszcze jakieś warte uwagi kosmetyki?

§10. Użytkownicy, którzy mają na koncie mniej niż 50 dodanych postów, nie mogą wstawiać na Forum żadnych linków. Niedostosowanie się do tego punktu regulaminu, skutkować będzie upomnieniem, a następnie ostrzeżeniami. ~Borowy

Share this post


Link to post

A ja chyba należę do praktycznych gości, bo kupiłbym dziewczynie coś, co jej się przyda na co dzień. Może jakąś prostownicę, bo wiem, że nie przepada za swoimi lokami, więc na pewno ucieszyłaby się z takie wypasionej, która np.dopasowuje temperaturę automatycznie, przez co można częściej prostować włosy, bo ich tak mocno nie przesusza.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • Ankaflorczak
  • Chris1991
 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts

  • michaelowax3
   O czym teraz myślisz?
   Ludzie właśnie tacy są. Dopóki świetnie im się układa nie potrzebują nikogo a gdy tylko wali im się porządek przypominają sobie nagle i oczekują wsparcia.  Można liczyć tylko na siebie. 
  • Kerosine
   Opisz siebie jednym słowem!
   Ruina Wyłącznie do utylizacji.
  • natiii95
   Cześć - anonimowa krótka ankieta POMOCY
   Poniżej zamieszczam ponownie link do ankiety (działa): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPbLCEi1N3wcekFnSVfzbo0aQzdl8PiNKXuVaFq_AzriBiWw/viewform?usp=sf_link Będę wdzięczna za poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety pozdrawiam
  • yiliyane
   Pomożecie mi?
   Takie huśtawki nastrojów, o których piszesz prawdopodobnie wynikają z burzy hormonów. Takie są uroki dojrzewania. Jednych dopada to w większym stopniu, innych w mniejszym. Zastanów się na spokojnie co czujesz do tego chłopaka. Czy jednak skłaniasz się ku temu, że mu nie ufasz, czy jednak sądzisz, że jest on jedną z nielicznych osób, które Cię w pełni akceptują? Nie sądzę, żeby przy takich huśtawkach nastrojów związek był dobrym pomysłem (musisz mieć też na uwadze jego uczucia), ale może z
  • 空白愛
   Nieodwzajemniona miłość?
   Witam wszystkich, którzy to czytają. Piszę to, ponieważ uważam, że nie jestem w stanie myśleć już trzeźwo, a nie mam osoby, która mogłaby mi z tym pomóc. Jestem 19-letnim chłopakiem, który niedługo zacznie studia. Około półtora miesiąca temu zakochałem się w swojej znajomej, przez pierwszy tydzień nie byłem świadomy swoich uczuć, ale powoli zaczęło do mnie docierać co do niej czuję. Zacząłem sobie wyobrażać nas razem, po paru dniach od uświadomienia sobie co do niej czuję zacząłem myśleć „P