Sign in to follow this  
Followers0
jolka100

Wybielanie zębów - co polecacie?

Recommended Posts

Wybielanie u dentysty na pewno daje najlepsze efekty. Niestety w chwili obecnej mnie na to nie stać więc szukam innych opcji :) Tutaj pada moje pytanie, jakie pasty wybielające możecie polecić, a które omijać z daleka? Stosowałam już osławioną białą perłę ale nie byłam z niej zadowolona. To samo colgate czy blenda-med. Znacie coś skuteczniejszego?

Share this post


Link to post

Biała perła wywołała u mnie okropne podrażnienie dziąseł. Obecnie nie stosuję żadnej pasty wybielającej ale wypróbowałam ich dość sporo. Pamiętam, że najbardziej przypadła mi do gustu czerwona pasta email diamant :) Ma fajny czerwony kolor, który dodatkowo barwi delikatnie dziąsła na różowo i dzięki temu ząbki wydają się być jeszcze bielsze :P

Share this post


Link to post

Ja zamawiałam pastę email diamant na stronie atosmm.com.pl Z tego co się orientuję pasta nie jest dostępna w polskich sklepach, więc musisz szukać.

Share this post


Link to post

Jestem osoba, która w sposób szczególny dba o swoje zęby (nie lubie wizyt u denstysty) dlatego udzielam się na pewnym funpage. Masz tam w jasny sposób opisane kilka produktów (naturalnych lub nie) do pielegnacji jamy ustnej. O pastach wybielajacyh również jest sporo. Ja ze swojej strony moge Ci polecic paste bez fluoru Biorepair.

Wstawianie linków jest możliwe dopiero od 50 postów // Kero

Share this post


Link to post

Też się zastanawiałem nad tym gdzie wybielić zęby i ile to może kosztować. Nawet wśród ofert dotyczących wybielania Beyond są duże różnice w cenie. Ale podobno efekt zależy nie tylko od rodzaju lampy ale też od rodzaju użytego żelu. Ja wybielałem w Implantis i jestem bardzo zadowolony z efektu.

Share this post


Link to post

Ja mogę się podzielić swoim doświadczeniem. W tamten piątek byłam na wybielaniu metodą Beyond. Bolało strasznie jakby ktoś wbijał szpilki w zęby. Trzy razy nakłada się taki preparat na zęby i lampą naświetla. Koszt 700 zł. Pierwszego i drugiego dnia efekt był widoczny.

Share this post


Link to post

Kiedyś wiedziałem w sieci informacje o tym, że skórka z banana dobrze wybiela zęby. Ile w tym prawdy nie wiem, bo nie stosowałem, ale jeśli ktoś często je banany to nie zaszkodzi spróbować.

Share this post


Link to post

Skórka z banana? zastanawiam się, czy to nie będzie taka sama historia jak z sodą oczyszczoną, która wybielać wybiela, a przy okazji pozbawia szkliwa... domowych metod się chyba lepiej nie łapać w tym temacie;)

Share this post


Link to post

Od urodzenia mam ciemne szkliwo zębów od ponad 3 lat wybielam ząbki i powiem tak może mam zbyt wielkie oczekiwania ale wydałem masę kasy a efekty hmm no powiem tak podaczes wybielania nikt nie uzyska efektu śnieżno białego us miechu, ale moje żeby są coraz słabsze więc chyba z tego zrezygnuję

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  • michaelowax3
  • Shady-Lane90
 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  mw2

   Dawaj koty do wyprzytulania! ♥
   · 12 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tu jakaś cywilizacja? 
   · 8 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
   Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
   Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
   · 3 replies
  • Borowy

   Borowy

   Ej, czemu nie jestem zielony?! 
   · 14 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 2 replies
 • Popular Now

  • Asamix
   4
 • Posts