TheGreen2

Męski prezent

63 postów w tym temacie

Fajną opcją jest skok spadochronowy :) Ale w tym przypadku trzeba mieć pewność co do preferencji osoby obdarowywanej :P

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Skoro dla Ciebie skarpety są "super prezentem", to nie dziwi mnie, że wolał je od zdania się na Twoją pomysłowość.

Hahaha, niektóre skarpety mogą byc dobrym prezentem - trekkingowe, outdoorowe, wzmacniane itd. natomiast określenie "super", to rzeczywiście za dużo.

Dlaczego mielibyśmy w nim nie pisać?
Dokładnie, co chwile jest jakaś okazja, aby kupić prezent a po pewnym czasie już zaczyna pomysłów brakować, więc takie wątki są dość potrzebne.

Ja najczęściej dostaję od mojej dziewczyny krawaty i koszule :D

Ja t-shirty, bo w koszulach nie chodzę. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczęściarz! Pewnie celowo pogubi je do następnej rocznicy, żeby dostać nowe, bardziej bajeranckie.

Możesz się nabijać. Masz do tego prawo ;]

Ale wiedz, że są osoby które skarpetki cieszą :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem. Istnieją nawet osoby, które cieszy to, co ma do powiedzenia Korwin-Mikke.

Nie znajdę na to lepszego wyjaśnienia, niż

.
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę że każdy prezent jest dobry bo pokazuje że pamięta się o drugiej osobie :)

Jeżeli chodzi o prezenty ja bardzo lubię dostawać książki. Ostatnio dostałam książkę Adama Amblera "Seksturysta"  książka dość skandaliczna, ale z ciekawą fabułą. Przypomina troszkę 50 twarzy Greya.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja swojemu często kupuje jakiś ciuszek i zawsze jest zadowolony. Oczywiście nie ograniczam się do samych ubrań, ale wydaje mi się, że to najbardziej praktyczny podarunek. A skoro jest zadowlony... :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To jakby komuś dać chleb w prezencie.

Właśnie! Nakup ojcu chljeba, tak za 100zł, zaszalej, będzie miał na długi czas a i sam może coś podkradniesz.

Still better story than skarpetki :|

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
książka dość skandaliczna, ale z ciekawą fabułą

Przypomina troszkę 50 twarzy Greya

Czegoś tu nie rozumiem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli turystyka to masz wiele rzeczy do wyboru;) możesz kupić przewodnik po jakimś ciekawym kraju, może jakiś fajny plecak, albo buty lub coś z akcesoriów czyli scyzoryk, który zawsze się przyda na wycieczce w lesie lub dobrą latarkę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla ojcaato powinien być zadowolony z każdego niemalże prezenru, daj coś "od syna", jakiś obraz możesz zamówić na ścianę np. zdj Twoje i Twojego rodzeństwa, albo rodziców zdj jak masz. W necie pełno firm które się tym zajmują.

Wstawianie linków jest możliwe dopiero od 50 postów. Usuwam // Kero

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Jest to bardziej kwestia indywidualna ale takm fajnym prezentem jest karnet na siłownie, sok spadochronowy, masaż tajski, może wiatrówkę jakąś porządną albo może jakiś nóż  lub zabierz go najakąś wycieczke i zadbaj aby był szczęsliwy przez czały czas.  Zawsze trzeba pamiętać że w świetach chodzi o świętowanie i emocja anie koniecznie dobra materialne :)

Edytowane przez Kerosine
Usunięcie linka
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

" zadbaj aby był szczęsliwy przez czały czas" hehe to mnie urzekło!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

O 18.03.2016 at 16:22, Raba napisał:

" zadbaj aby był szczęsliwy przez czały czas" hehe to mnie urzekło!

Ale coś w tym jest. Kobieta dając prezent mężczyźnie dobrze jak jeszcze dodatkowo daje coś od siebie. Książki, dobre alkohole wycieczki to dobre prezenty jak, ale z ciuchami to można nie trafić. Jak chcesz dać ciuch to dobrze jest podarować kartę podarunkową do jakiejś dobrej firmy. Ty nie masz problemów z jego gustem i rozmiarem, a on ma prezent, który sam wybrał - idealne połączenie :)   

Edytowane przez Kerosine
Usunięcie linka
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 22.03.2016 at 11:52, Kamil29 napisał:

Jak chcesz dać ciuch to dobrze jest podarować kartę podarunkową do jakiejś dobrej firmy. Ty nie masz problemów z jego gustem i rozmiarem, a on ma prezent, który sam wybrał - idealne połączenie :)   

Dokładnie, ubrania to śliska sprawa, czasem ciężko trafić w gust i dobrać idealny rozmiar bez przymierzania, no chyba, że chodzi o skarpetki :) Wszystko zależy z kim mamy do czynienia. Wiadomo, nie ma sensu kupowania książki komuś, kto ostatnią przeczytał w liceum i była to obowiązkowa lektura szkolna. Trzeba się wpasować w czyjeś zainteresowania, pasje i potrzeby. Dla mnie osobiście jeśli ktoś co roku kupuje mi ten sam prezent jak np. alkohol to jest to dla mnie równoznaczne z jego małym zaangażowaniem w dobór prezentu, bo ileż można pić! :) w końcu weekend ma tylko dwa dni. Ja tam zawsze cieszę się z czyjeś własnej inicjatywy. Zrobione coś własnoręcznie, włożony wysiłek w zdobycie/zrobienie prezentu. To się ceni gdy ktoś się w to angażuje. Ja dostałem np. bardzo fajny kurs jazdy off-road od mojej narzeczonej. Super sprawa. Można też zorganizować imprezę urodzinową. Porozumieć się z jego kolegami i np. urządzić zabawę w paintballa, po takiej imprezie wspólne ognisko. Na pewno to doceni.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Męski prezent to takie pojęcie względne. Jeśli miałbym się jednak zastanowić nad czymś co chcę, to pomimo mojej abstynencji nie obraziłbym się na jakiegoś markowego bourbona. Nie wiem, na przykład wild turkey. Stałby sobie w barku i dojrzewał, aż w końcu złapała by mnie na niego chęc. Bo fakt faktem od czasu do czasu lubię sobie coś łyknąć, ale tak w formie kaprysu, jak mnie najdzie. Nawet nie dużo, czasami nawet cos nalanego na "dwa palce" potrafi sprawić frajde.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skarpety na prezent to nie katastrofa. Teraz są na prawdę fajne, we wzorki i kolorowe :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Męski czy nie męski?

Grunt żeby był praktyczny i w możliwie dużym stopniu powiązany z pasją, jaką dany człowiek ma. Czasem szybki pendrive (najlepiej z końcówką micro USB co by pod smartfon podpiąć), płyta ulubionej kapeli, zestaw kluczy albo stylowe etui na telefon mogą być strzałem w dziesiątkę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kufel do piwa kufel-ze-smokiem+(44).jpg

dla nerdów i miłośników dziwnych rzeczy, jak znalazł.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakieś fajne słuchawki.

Ostatnio dostałem model Seenhaisera i się bardzo ucieszyłem :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U nas ostatnio panuje moda na dawanie alkoholu mężczyznom na prezent. Mój mąż dostał ostatnio bourbon w prezencie : Wild Turkey Rare Breed. Wariant bardziej dla koneserów podobno, ale genialne eleganckie złote opakowanie. Powiem wam, że aż szkoda otwierać ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli lubi ćwiczyć na siłowni to możesz kupić mu jakiś suplement np metadrol.

Wstawianie linków w temacie, możliwe od napisania co najmniej 50 postów./isia2408

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz