MC-arcin

Znikające ikony i foldery z pulpitu

2 posty w tym temacie

Coś dziwnego zadziało się z moim komputerem. Mam nową stacjonarkę składaną (gdzieś od marca), windowsa 7 i generalnie wszystko sobie gra i buczy bez zarzutu. Komp jeszcze nie był formatowany.

Jednak dzsiaj go włączam i z pulpitu poznikała większość moich programów i folderów. Niektóre programy (choćby google chrome) jak chcę włączyć to wymagana jest akceptacja licencji itd, . Przeczyściłem sobie kompa antywirusem i znalazło mi 3 konie trojańskie (shit happens :lol: ), które zostały usunięte.

Jak patrzę to na pozostałych partycjach dysku - wszystko jest na swoim miejscu. Nie kumam tylko dlaczego niektóre programy są jakby zainstalowane na nowo.......

No i oczywiście prośba o pomoc z mojej strony i pytanie co w ogóle się stało? Jakiś wirus czy błąd systemowy? Jak z tym sobie poradzić i czy konieczny jest format dysku w takim przypadku - no i czy uda mi się odzyskać to co mi poznikało (np folder 'pobrane' jest totalnie czysty - poznikało wsio...)?

A i jeszcze - jak uruchomiłem kompa na nowo to było jeszcze gorzej - tapeta się ustawiła 'fabryczna', więcej rzeczy poznikało.

Wszystkie plagi! :cry:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.