Sign in to follow this  
Followers0
kalinamich

Czy byliście na wyborach samorządowych?

Recommended Posts

Czy glosowaliście w wyborach samorządowych?

Ja byłam i uważam to za konieczność, nawet jak nie mamy teoretycznie na kogo głosować...

W ostatniej chwili, ale byłam. Miałam nie iść bo byłam akurat na wyjeździe, ale jednak zdążyłam i poparłam kogo chciałam.

Nie, bo byłem poza miejscem zameldowania i nie załatwiłem tego papierka z gminy wcześniej. Żałuje.

Tak samo było w moim przypadku. Ale jest jeszcze druga tura, na którą mam zamiar się wybrać.

Nie, nie byłem. Po prostu nie znalazłem kandydata na którego mógłbym z czystym sumieniem oddać swój głos.

Też byłem. Jako przedstawiciel straconego pokolenia mimo wszystko wierzę że kiedyś przyjdą zmiany na lepsze.

Chciałbym rozszerzyć temat wyborów o drugie pytanie. Wszyscy wiedzą jak wyglądało liczenie głosów i w jakiej atmosferze się ono odbywało. Uważacie więc, że wszystko jest w porządku czy jednak wybory powinno uznać się za nieważne?

Tak powinny być ważne - mogły byc nieprawidłowości, ale jeśli były by sfałszowane, dlaczego przedstawiciele partii które były jako obserwatorzy nei zgłaszali od razu takich spraw na Policje - chyba że nic nie stwierdzili i teraz tylko sobie gdybamy, aby o nas mówiono

Nie rozumiem krzyków o fałszerstwie... Toć akcja na taką skalę byłaby co najmniej niemożliwa. ; o

PKW. Krytyka, krytyką, jednak i ona jest za mocna. Ich winy można dopatrzeć się w związku z systemem itd. Jednak nie w przypadku liczeniu głosów, bo oni najzwyczajniej podali tylko wyniki.