Jump to content

Jakie macie plany na sylwestra?


salad_finger

Recommended Posts

Cisza na forum a tu sylwester zbliża się wielkimi krokami;). Planujecie coś, czy zwykły dzień jak co dzień? Mi to się jakiś wyjazd zamarzył.

Link to comment

Jeszcze grudzień się nie zaczął, a tutaj już ludzie myślą o sylwestrze. :)

Jakiś konkretnych planów nie mam. Na pewno z ukochanym, miejsce nie jest istotne, a nawet śmiem twierdzić dowolne. Chociaż sama bym gdzieś wyjechała najlepiej gdzieś, gdzie jest ciepło o tej porze roku.

Link to comment

Gdzieś w planach pojawiła się Portugalia. Temperatura znacznie na plusie, posiadówa na plaży w piachu, błysk fajerwerków odbijających się w tafli oceanu. Tak.

Link to comment

W sumie to mam dwie propozycje jak na razie albo spędzenie Sylwestra na domówce w Poznaniu albo wyjazd nad morze i świętowanie zbliżającego się końca roku właśnie tam. Mam trochę czasu, więc jeszcze się nie zastanawiam co wybrać.

Link to comment

Właśnie zastanawiam się czy świętować w mieście, w którym studiuję czy w rodzinnej miejscowości. Z jednej strony fajni, nowo poznani znajomi, a z drugiej starzy kumple. I myślę, że bliżej mi tej drugiej opcji

Link to comment

Nieśmiało zastanawiam się nad domówką, ale jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek planować. Jeśli to nie wypali to pewnie jakiś klub ze znajomymi, najlepiej z open barem! :mrgreen:

Link to comment
Temperatura znacznie na plusie, posiadówa na plaży w piachu, błysk fajerwerków odbijających się w tafli oceanu. Tak.

Jakby to powiedzieć... Wszystko pięknie, ale naprawdę tam też bywa zimno o tej porze roku. W nocy średnio 8 stopni. Polecam klimatyczne knajpki.

Właściwie planuję spędzić go całkowicie zwyczajnie. Kraków z przyjaciółką. Kolejny Sylwester, którego nie spędzę w Barcelonie.

Link to comment

rok temu wyjeżdżaliśmy i ogólnie to jest fajna opcja, ale powroty bywają trochę męczące... także w tym roku planujemy raczj wersję "emerycką" przed telewizorem ;) chociaż jeszcze zobaczymy, trochę czasu zostało, może jeszcze coś innego się trafi, jakiś wypad do znajomych albo impreza na mieście

Link to comment

Przyznaj pochwałę

Zgłoś

Cytuj zaznaczone

Cytuj

Jakie macie plany na sylwestra?

Nieprzeczytany postprzez Nemhain » 11 Lis 2014, 22:08

Jeszcze grudzień się nie zaczął, a tutaj już ludzie myślą o sylwestrze. :)

He he

Ale w sklepach już pełno czekoladowych mikołai i choinek;). Z doświadczenia wiem, że jak wyjazd to trzeba ogarniać to trochę wcześniej (a przynajmniej ja nie lubię tak na ostatnią chwile;)) Był ktoś z Was na takim studenckim wyjazdowym sylwestrze? Z chęcią przeczytałabym jakieś opinie.

Link to comment

U znajomych ze znajomymi w domku nad jeziorem : ) Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby był grill. Tam ZAWSZE jest grill.

Link to comment

Trzeci rok z rzędu domówka z najbliższymi znajomymi u przyjaciółki za miastem. Jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie...

Link to comment

A ja jak co roku, tradycyjnie od 4 lat jadę ze znajomymi na Sylwestra w góry. Tradycyjnie ta sama paczka i tradycyjnie oferta z turystykistudenckiej :D W tym roku Sylwester w Czechach - Liberec :D Zapowiada się ciekawie, będzie dużo jazdy na nartach i bal. Często jeździmy z Turystyką Studencką, więc i za taki wyjazd zapłacimy grosze, bo konto stałych klientów się powiększa.. Może ktoś jeszcze się wybiera w góry?

Link to comment

Tradycyjnie siedzę w domu. Jak dobrze pójdzie, to może spędzę noc, pisząc pracę zaliczeniową albo i dwie nawet... Cóż, przynajmniej nudzić się nie będę, zawsze to jakieś zajęcie - i z głowy będę miała.

Link to comment

Na razie mam zaproszenie od TVP i Polsatu, ale mam nadzieję, że coś jeszcze się zmieni. Koleżanka przebąkuje coś o domówce, może się uda.

Link to comment

Ja to się zastanawiam czy sobie sznapsnąć w domu czy wyjechać gdzieś ze znajomymi. Sylwester coraz bliżej i chyba trzeba skonkretyzować plany :), lepiej jechać na własną rękę czy przez biuro?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Kerosine
   Gotowe Zapraszam teraz do zabawy @dannonka i odbijam piłeczkę do Ciebie @yiliyane:  
  • Kerosine
   U mnie również wygląda[ło] to podobnie: po prostu mówiłam bliskim, co chciałabym dostać lub - gdy nie miałam pomysłu - prosiłam zwyczajnie o pieniądze  Dzięki temu od dawna już nie otrzymałam nietrafionego podarku, w czasach jednak, gdy jeszcze się to zdarzało [szczególnie mama lubiła celować w prezentach, które tak naprawdę sama chciałaby / mogłaby dostać] zazwyczaj wracały one do obdarowującego lub trafiały do swego rodzaju "strefy niczyjej" / na przysłowiową zakurzoną półkę.
  • Kerosine
   ... zawiodłam swoją rodzinę.
  • Gloria
   Chodzi o to, że mam porównanie do interakcji za granicą (np. Niemcy, Dania) i tam powszechne jest witanie się (nawet jak się ktoś nie zna), dlatego napisałem, że być może wynika to z kultury... Można by też zadać pytanie, czy wchodząc do windy witacie się z osobami, które już są w windzie, ale to już pomysł na nowy temat...
  • Gloria
   Dzięki za odpowiedź! Nie pomyślałem o tym, że można na to popatrzeć z takiej perspektywy. Rzeczywiście, być może to jest kwestia odnośnie reakcji na sytuacje stresowe i radzenie sobie z gniewem. W przykładzie powyżej wyszedłem z założenie, że ja zostałem zaatakowany. Ja, w takim sensie, że moja własność mogłaby zostać naruszone (chodzi o integralność przedmiotu ze mną). Zniszczenie przedmiotu lub próba zniszczenia uważałbym za atak na mnie. To znaczy w tamtym momencie wydawało mi się, że rozwiązanie siłowe rozwiąże problem, tzn. w pewien sposób kierowca zostanie ukarany (co po szybkim przemyśleniu stwierdziłem, że nie miałoby sensu - zważając na możliwe konsekwencje). Czy możecie polecić jakieś książki z tego zakresu? Chodzi mi np. o reagowanie na stresowe sytuacje. Co do sytuacji na drogach to myślę, że radzę sobie w porządku, a takie przykłady jak powyżej należą do rzadkości.
 • Recent Status Updates

 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   2
  2. 2
   LilCharlotte
   LilCharlotte
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Gloria
  Gloria
  7 posts
  Kerosine
  Kerosine
  5 posts
  yiliyane
  yiliyane
  4 posts
  LilCharlotte
  LilCharlotte
  2 posts
  Magdalena234
  Magdalena234
  1 post
  miknet
  miknet
  1 post
  BlablablaWika
  BlablablaWika
  1 post
  Kasiastan
  Kasiastan
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  25 posts
  Uszanka
  Uszanka
  14 posts
  yiliyane
  yiliyane
  13 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  490 posts
  yiliyane
  yiliyane
  417 posts
  Gloria
  Gloria
  90 posts
×
×
 • Create New...