Sign in to follow this  
Followers0
salad_finger

Jakie macie plany na sylwestra?

Recommended Posts

Jeszcze grudzień się nie zaczął, a tutaj już ludzie myślą o sylwestrze. :)

Jakiś konkretnych planów nie mam. Na pewno z ukochanym, miejsce nie jest istotne, a nawet śmiem twierdzić dowolne. Chociaż sama bym gdzieś wyjechała najlepiej gdzieś, gdzie jest ciepło o tej porze roku.

Share this post


Link to post

Gdzieś w planach pojawiła się Portugalia. Temperatura znacznie na plusie, posiadówa na plaży w piachu, błysk fajerwerków odbijających się w tafli oceanu. Tak.

Share this post


Link to post

A mi przystanie pewnie samotne spędzanie tego dnia w domu :wink:

Share this post


Link to post

W sumie to mam dwie propozycje jak na razie albo spędzenie Sylwestra na domówce w Poznaniu albo wyjazd nad morze i świętowanie zbliżającego się końca roku właśnie tam. Mam trochę czasu, więc jeszcze się nie zastanawiam co wybrać.

Share this post


Link to post

Właśnie zastanawiam się czy świętować w mieście, w którym studiuję czy w rodzinnej miejscowości. Z jednej strony fajni, nowo poznani znajomi, a z drugiej starzy kumple. I myślę, że bliżej mi tej drugiej opcji

Share this post


Link to post

Nieśmiało zastanawiam się nad domówką, ale jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek planować. Jeśli to nie wypali to pewnie jakiś klub ze znajomymi, najlepiej z open barem! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Temperatura znacznie na plusie, posiadówa na plaży w piachu, błysk fajerwerków odbijających się w tafli oceanu. Tak.

Jakby to powiedzieć... Wszystko pięknie, ale naprawdę tam też bywa zimno o tej porze roku. W nocy średnio 8 stopni. Polecam klimatyczne knajpki.

Właściwie planuję spędzić go całkowicie zwyczajnie. Kraków z przyjaciółką. Kolejny Sylwester, którego nie spędzę w Barcelonie.

Share this post


Link to post

rok temu wyjeżdżaliśmy i ogólnie to jest fajna opcja, ale powroty bywają trochę męczące... także w tym roku planujemy raczj wersję "emerycką" przed telewizorem ;) chociaż jeszcze zobaczymy, trochę czasu zostało, może jeszcze coś innego się trafi, jakiś wypad do znajomych albo impreza na mieście

Share this post


Link to post

Przyznaj pochwałę

Zgłoś

Cytuj zaznaczone

Cytuj

Jakie macie plany na sylwestra?

Nieprzeczytany postprzez Nemhain » 11 Lis 2014, 22:08

Jeszcze grudzień się nie zaczął, a tutaj już ludzie myślą o sylwestrze. :)

He he

Ale w sklepach już pełno czekoladowych mikołai i choinek;). Z doświadczenia wiem, że jak wyjazd to trzeba ogarniać to trochę wcześniej (a przynajmniej ja nie lubię tak na ostatnią chwile;)) Był ktoś z Was na takim studenckim wyjazdowym sylwestrze? Z chęcią przeczytałabym jakieś opinie.

Share this post


Link to post

U znajomych ze znajomymi w domku nad jeziorem : ) Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby był grill. Tam ZAWSZE jest grill.

Share this post


Link to post

Trzeci rok z rzędu domówka z najbliższymi znajomymi u przyjaciółki za miastem. Jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie...

Share this post


Link to post

A ja jak co roku, tradycyjnie od 4 lat jadę ze znajomymi na Sylwestra w góry. Tradycyjnie ta sama paczka i tradycyjnie oferta z turystykistudenckiej :D W tym roku Sylwester w Czechach - Liberec :D Zapowiada się ciekawie, będzie dużo jazdy na nartach i bal. Często jeździmy z Turystyką Studencką, więc i za taki wyjazd zapłacimy grosze, bo konto stałych klientów się powiększa.. Może ktoś jeszcze się wybiera w góry?

Share this post


Link to post

Tradycyjnie siedzę w domu. Jak dobrze pójdzie, to może spędzę noc, pisząc pracę zaliczeniową albo i dwie nawet... Cóż, przynajmniej nudzić się nie będę, zawsze to jakieś zajęcie - i z głowy będę miała.

Share this post


Link to post

Będę siedzieć sam w domu, pić alkohol na skalę przemysłową i grać w brutalne gry komputerowe :-)

Share this post


Link to post

Na razie mam zaproszenie od TVP i Polsatu, ale mam nadzieję, że coś jeszcze się zmieni. Koleżanka przebąkuje coś o domówce, może się uda.

Share this post


Link to post

Ja to się zastanawiam czy sobie sznapsnąć w domu czy wyjechać gdzieś ze znajomymi. Sylwester coraz bliżej i chyba trzeba skonkretyzować plany :), lepiej jechać na własną rękę czy przez biuro?

Share this post


Link to post

Najchętniej wyjechałabym gdzieś w góry na te kilka dni. ale niestety jak zawsze wszystko rozbija się wokół pieniędzy.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts

  • Kerosine
   Książka, którą aktualnie czytasz
   Pozycja z rodzaju "fraszki-igraszki", ale skoro już zgłębiać jakąś dziedzinę to kompleksowo - nawet takie tytuły znajdują swoje miejsce na jednej z moich ulubionych [ostatnimi czasy zdecydowanie najulubieńszej] półek tematycznych.
  • Martusiaaaaaa92
   Witam
   Cześć, Sandra Oby Twoja przygoda z tym forum była długa i udana
  • Kalafior_Grozy
   O czym teraz myślisz?
   Miałem ze znajomym niezły ubaw ostatnio gdy jego Hyundaiem i20 powolutku jeździliśmy około godziny 21-22 po osiedlowych dróżkach
  • obrona1
   oficjalny program UE
   Zaznaczam, tutaj jest mowa nie o jakichś tekstach, których przywoływanie stoi w sprzeczności z prawem, ale o oficjalnie zatwierdzonych i obowiązujących deklaracjach Unii Europejskiej. W marcu 2017 została opublikowana Biała księga w sprawie przyszłości Europy, która następnie została zatwierdzona przez głowy państw UE (Polskę reprezentowała Beata Szydło) w Deklaracji Rzymskiej. Jedynym wskazanym w Białej księdze dokumentem programowym jest "Manifest z Ventotene" napisany w 1941 roku przez w
  • Shady-Lane90
   za czym tęsknisz?
   za szczęściem.