Sign in to follow this  
Followers0
Liserius

Problem z kamerką internetową

Recommended Posts

Witam

Posiadam problem z kamerka internetową Labtec V-UAM32

Po krótku: Brak sterowników pod system windows 7. Ale przeglądając google w poszukiwaniu rozwiązania pojawia sie nadzieja, że może uda się z tym coś zrobić. Tyllko, że korzystając z nie których porad i rozwiązań po prostu nie działa. Dlatego mam nadzieje, że uda się to jakoś naprawić.

Czy jest ktoś kto byłby w stanie pomóc?

Share this post


Link to post

A nie możesz jakoś uruchomić tej kamerki w trybie zgodności z Win XP?

Słyszałem, że istnieje program, który "emuluje" (czy coś takiego) system np. Viste, XP na 7. Poszukaj w google tego programu i go zainstaluj, oczywiście jeżeli nie chcesz wydawać kasy na nową kamerkę.

Share this post


Link to post

Nie no po prostu posiadam taką kamerke i jeśli byłaby ona użyteczna to było by bardzo fajnie no ale skoro jest stara jak świat i nic nie pomoże to nie ma co się starać. W końcu jak napisał rozmówca wyżej kamerki tyle nie kosztują ;D Dziękuję bardzo za odpowiedź i pomoc. Temat do zamknięcia :3

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  • yung20
 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts