Hard Candy

Zasady dotyczące umieszczania linków na m-forum.

1 post w tym temacie

Zasady zamieszczania linków na m-forum:

1. Prawo do umieszczania jakichkolwiek linków na m-forum mają użytkownicy posiadający co najmniej 50 postów.

2. Jeśli użytkownik osiągnął wymagany staż, może umieszczać linki w stosownych tematach, wciąż jednak zabroniona jest ewidentna reklama i nachalny spam.

3. Jedyne linki akceptowalne w podpisie to odnośniki do akcji charytatywnych. Stronę o innym charakterze niż charytatywny użytkownik może promować poprzez umieszczenie jej adresu w stosownej rubryce w swoim profilu.

4. Jeśli użytkownik chce wstawić odnośnik do jakiegoś zdjęcia, np. w dziale Moda, niech nie umieszcza linku do konkretnej strony, a jedynie wstawi konkretne zdjęcie bezpośrednio na forum. Krótka ściągawka jak to zrobić znajduje się w tym temacie: poradnik-poczatkujacego-uzytkownika-t84368.html

5. Niedostosowanie się do powyższych zasad będzie skutkowało w zależności od konkretnej sytuacji upomnieniem, ostrzeżeniem, a nawet banem, jeśli użytkownik będzie notorycznie przemycał linki w swoich postach. Decyzję, jaki środek zostanie zastosowany, podejmuje moderator.

6. Jeśli jest dla was niejasna jakaś kwestia związana z konkretną sytuacją dotyczącą wstawienia linku, zachęcam do uprzedniego kontaktu poprzez PW z administratorem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.