wloczykij93

Chcesz pogadać? Odezwij się!

Recommended Posts

Więc po długim przeglądaniu internetów wszelakiej maści pomyślałem o takiej inicjatywie. Bo zapewne jest wśród forumowiczów sporo osób które nie są na tyle odważne żeby wyjść w miasto i nowych ludzi poznawać, ale z drugiej strony chciały by pogadać, o głupotach, o rzeczach ważnych, o czymkolwiek.

Tak więc jeśli ktoś ma ochotę, niech zostawi po sobie ślad tutaj, tak żeby ktoś inny kto również chciałby pogadać, wiedział że może się do was zwrócić na PW.

Ciekawi mnie czy taki pomysł się przyjmie, czy na dniach gdzieś tam zniknie pod nowymi wątkami ;)

No samym podobaniem to daleko nie zajedziemy. Miałam podobny pomysł na temat, ale zanim go zrealizuję i dostanę kolejnego pstryka w skroń, chętnie poddam się charyzmatycznemu założycielowi wątku. Cho no guru, cho, cho!

No tak, dziękuję Pani moderator, przestaję łączyć z sensem. Czyli trzeba pozostawić stempel...A no w takim razie to średnio mi się podoba ^^

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor...
      · 0 replies
    • Gloria
      Problem z bliskością.
      To raczej normalne, ale według mnie 2 spotkania na 3 miesiące to bardzo mało... Moim zdaniem warto abyście zwiększyli częstotliwość spotkań, aby pchnąć tę relację do przodu,  a przynajmniej spróbować dowiedzieć się, co może z tego wyniknąć. Samo pisanie... no cóż, zawszę będę pisał, że lepszy jest kontakt na żywo. Pisać to można jak już się kogoś bardzo dobrze zna. Natomiast na tym etapie znajomości zaleciłbym właśnie częstsze spotkania na żywo albo chociaż rozmowy przez telefon (od razu możecie
    • karo123
      Problem z bliskością.
      pisze z chłopakiem z tego samego miasta już 3 miesiące.Spotkaliśmy sie dwa razy chociaż to drugie spotkanie było naprawdę udane.Dopiero co sie poznajemy, nawet sie z nim nie przytulalam, ale naprawde go polubilam lecz nadal jego charakteru nie znam..no i chodzi o to ze piszemy CODZIENNIE.Od tych trzech miesięcy, a do żadnego zblizenia pomiędzy nami nie doszlo, bo ja sie wstydze bliskosci z chlopakiem bo nigdy nie mialam ani tego co może sobie pomyśleć..dziwnie że poświęca mi tyle uwagi ze codzie
    • Shady-Lane90
    • Shady-Lane90
      Wasz ostatni zakup.
      Laptop polecony przez @Kalafior_Grozy ♥ Dziękuję braciszku!
    • mw2
      Czy intuicja kiedykolwiek was zawiodła?
      Jako, że jestem racjonalistką jeśli chodzi o praktyczną część życia częściej zdarza mi się posługiwać logiką przy podejmowaniu decyzji lub częściowo emocjami przy sferze uczuciowej.  Intuicja w moim życiu przydaje się do oceny osób, których poznaję i mam na myśli tutaj nie odbiór kogoś czy pierwsze wrażenie, a intuicyjne przeczucie, czy komuś warto zaufać.