wloczykij93

Chcesz pogadać? Odezwij się!

Recommended Posts

Więc po długim przeglądaniu internetów wszelakiej maści pomyślałem o takiej inicjatywie. Bo zapewne jest wśród forumowiczów sporo osób które nie są na tyle odważne żeby wyjść w miasto i nowych ludzi poznawać, ale z drugiej strony chciały by pogadać, o głupotach, o rzeczach ważnych, o czymkolwiek.

Tak więc jeśli ktoś ma ochotę, niech zostawi po sobie ślad tutaj, tak żeby ktoś inny kto również chciałby pogadać, wiedział że może się do was zwrócić na PW.

Ciekawi mnie czy taki pomysł się przyjmie, czy na dniach gdzieś tam zniknie pod nowymi wątkami ;)

Generalnie myślę że od tego jest czat ;). Ale jeśli ktoś go nie lubi, a woli PW to inicjatywa słuszna.

No właśnie chodzi o to, aby to była wolniejsza wersja czata.

No więc słucham 8]

No samym podobaniem to daleko nie zajedziemy. Miałam podobny pomysł na temat, ale zanim go zrealizuję i dostanę kolejnego pstryka w skroń, chętnie poddam się charyzmatycznemu założycielowi wątku. Cho no guru, cho, cho!

No tak, dziękuję Pani moderator, przestaję łączyć z sensem. Czyli trzeba pozostawić stempel...A no w takim razie to średnio mi się podoba ^^

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• Kerosine
    • MonikaNowicka
    • Ylx
    • Lolekbru
    • dannonka
    • Martusiaaaaaa92
    • Cwaniaczek
    • Celt
    • pastelki
    • Darom_82
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kerosine
      Mam 16 lat i jestem uzależniona od masturbacji...
      Od siebie powiem, że prawdopodobnie - choć może wydawać się to paradoksalne - popełniasz błąd starając się narzucić sobie jakiekolwiek ograniczenia. Ludzki umysł tak już jest skonstruowany, że im bardziej staramy się o czymś nie myśleć, tym intensywniej nasze myśli krążą wokół danego tematu. Niezależnie od prób znalezienia alternatyw[y] dla solo zabaw postaraj się spojrzeć na problem bardziej pod kątem wyboru, dobrowolnego i świadomego - nawet jeśli będzie to wymagało przyjęcia wstępnie założeni
    • Cwaniaczek
      Wzywam Cię do odpowiedzi!
      Oba tematy były okrutne, ale przez jeden przebrnąłem. Zatem odbijam piłeczkę znowu do @WszyscyZginiemy :  
    • Cwaniaczek
      Podrywanie zajętego/zajętej
      Generalnie to niegodziwe, bez względu na tytułowe "warianty", które moim zdaniem są nieistotne, a jedyne co dają, to pole do racjonalizacji własnej  niegodziwości. Z drugiej strony, tak głębiej się nad tym zastanawiając, to może i dobrze, że takie coś istnieje, przynajmniej ludzie mają wreszcie pretekst do wyzwolenia. Bo ile można żyć z kimś, po to żeby był, z półśrodkiem, wiedząc, że stać na coś lepszego, ale godząc się na to bo nie ma na horyzoncie lepszej perspektywy? Pragmatyczne przecz
    • Kerosine
      Kosmos.
      Pełnego obrazu możemy rzeczywiście nigdy nie poznać, ale według mnie obecna nauka zmierza wyraźnie [choć prawdopodobnie zupełnie nieświadomie] właśnie w kierunku udowodnienia - aczkolwiek niekoniecznie drogą bezpośrednią - istnienia Absolutu / Transcendencji. Ostatecznie, jak powiedział Albert Einstein, najbardziej niezrozumiałe jest to, dlaczego w ogóle cokolwiek daje się zrozumieć, a mechanika kwantowa czy ciemna energia pokazują, że im większe nasze zrozumienie rzeczywistości, tym robi się ba
    • Kerosine
      Koci humor
      À propos hrabiego Kiciulli...   <ten rysun stanowi na dobrą sprawę inspirację do założenia kolejnego tematu, który prawdopodobnie zresztą niedługo powstanie >