Sign in to follow this  
Followers0
Hard Candy

[WAŻNE] Wakacyjny zlot m-forumowiczów!

Do jakich miast przyjechalibyście na zlot forumowiczów?  

33 members have voted

1. 1.

• Warszawa
      6
    • WrocÅ?aw
      7
    • Kraków
      6
    • PoznaÅ?
      11
    • Łódź
      4

Recommended Posts

Ostatnio na forum padł pomysł organizacji czegoś w rodzaju ZLOTU M-FORUMOWICZÓW. Jest to idea jak najbardziej zacna, jednak jak wiadomo w takich sytuacjach kluczową sprawą jest miejsce takiego wydarzenia. Stąd chęć wstępnego rozeznania terenu - do jakich miast bylibyście w stanie się poświęcić i dojechać, żeby poznać innych członków naszego zacnego, forumowego grona? :mrgreen:

Wiadomo, że wybrane miejsce nigdy nie będzie odpowiadać wszystkim, więc proszę o rozsądek i chłodny osąd rzeczywistości, jeśli wybrane miejsce nie do końca będzie Wam odpowiadać. W ostateczności może się odbyć kilka większych spotkań w różnych miastach, ale naszym punktem wyjścia jest plan organizacji jednego, dużego zlotu.

Proszę Was, abyście w ankiecie zaznaczyli wszystkie miasta, do których mielibyście możliwość i chęć dojechać. Zapraszam również do dyskusji w komentarzach (celowo nie poruszyłam kwestii konkretnej daty, podajcie swoją dyspozycyjność). No i ma być to wakacyjny zlot, więc proszę o w miarę szybkie decyzje :mrgreen:

Jeśli serio będziesz witała tak:

smileygirlhappydanceani.gif

To przyjeżdzam wszędzie : D.

Na jeden dzień w weekend się mogę wybrać w każde z tych miejsc, najbliżej mam do wawy.

Wszędzie mam daleko i wszędzie nie mam gdzie się zatrzymać (choć może w Poznaniu coś bym miała ale to MOŻE).

Najdalej mam Wrocław i Kraków i te miasta odpadają, reszta byłaby ok. Przez ewentualną możliwość noclegu w Poznaniu - stawiam właśnie na Poznań.

Co do terminu. Pewnie się nie wpasuje ale jedynie ostatni weekend sierpnia mi pasuje (na ten moment, zmiana może nastąpić gdyby się okazało, że np. zaczynam pracę bądź nastąpiło jakieś zdarzenia losowe).

Mnie najbliżej do Poznania :mrgreen: Ale wpadajcie do Szczecina, mieszkam koło dwóch pubów, kebaba, pizerii, chińczyka i masy miejsc i nocleg mogę zaproponować.

Ja jestem ze Śląska i to jeszcze z samego dołu, więc dla mnie to jest kompletnie obojętne, a chętnie bym się wybrał. Jak coś to piszcie do mnie PW z informacją o zlocie.

Myślę, że forumowicze są zbyt porozrzucani po całej Polszy by tworzyć zorganizowane przejazdy, a jak się zbiorą dwie osoby z jednego miasta to i tak max. Z resztą wątpię aby udało się zebrać choćby 10 osób na takim spotkaniu [ciężko to nazwać zlotem], więc idea organizowania wspólnego przejazdu z góry wygląda groteskowo.

Powodzenia. Tylko nie głosujcie na miasta które macie najbliżej. To troszkę samolubnie.

Najbardziej Sprawiedliwym wyborem byłaby Warszawa, w końcu jest prawie na środku. Jeśli wygra coś na końcu Polski to wyjdzie na to że przyjdzie 5 osób i tyle xD.

Idąc tokiem sprawiedliwości, spotkanie powinno być w

No w sumie ja też bym przyjechał wszędzie, ale Kraków najlepszy. Ewentualnie

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor...
      · 0 replies
    • daga3ka
      Czego się boisz?
      tak na prawdę sama nie wiem czego się boję. Jeśli człowiek pogodzi się z swoim życiem to niewiele rzeczy jest go w stanie "wystraszyć". No może boję się o własną latorośl. Tak to jest chyba jedyne o co się boję na tą chwilę.
    • daga3ka
      Wasz ostatni zakup.
      no więc właśnie z racji tego, że mam bzika na punkcie handamedów wszelakich kupiłam mega, odjazdowy obraz z diamencików do samodzielnego "montażu"  jest piękny i jaka satysfakcja po wyklejeniu całego
    • daga3ka
      samopoczucie zimą
      Delikatny spadek formy w pochmurne dni, ale mimo wszystko w miarę na jednym pozytywny poziomie. W końcu życie wbrew wszystkiemu jest piękne.
    • daga3ka
      Jak się czujesz?
      rewelacyjnie, bardzo pozytywnie, zresztą jak przez większość czasu. A  poza tym jestem prawie zrelaksowana  oaza spokoju i tego typu historie.
    • daga3ka
      O czym teraz myślisz?
      ile jeszcze pracy przede mną i kiedy ja to zrobię, skoro dzień ma tylko 24 godziny. Ale ja nie dam rady ?? jasne, że dam bo kto jak nie ja. :)