• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Lunatyk

Sponsoring

Recommended Posts

Heh dziwna sprawa ^^

Dla mnie tacy po prostu nie umieją sobie wyrwać jakiejś panienki w barze to szukają takie które zrobią to za hajs...

Zal mi takich gości ; /

sponsoring omg :|

np. nastolatki wyskakujące na długiej przerwie z 40-letnim mężczyzną za kasę-świat się wywraca do góry nogami-moje zdanie

[fquote=Lily]nastolatki wyskakujące na długiej przerwie z 40-letnim mężczyzną[/fquote]

sory ale ja bym raczej taka dziewczyne nazwala dziwka

Może z przymusu(materialnego)

To można wybaczyć.

W każdym innym wypadku to po prostu głupie, sprzedajne ku*wy. Jedyne co im się należy to pogarda i wstręt ze strony otoczenia.

nastolatki wyskakujące na długiej przerwie z 40-letnim mężczyzną za kasę

Dobrze ujęte. Komentarz jest zbędny...

Przeważnie kasa jest dawana i laska za to przeżyje, a częścią zapłaty jest seks. To jest kwestia tych osób ich problem, bo mi osobiście taka instytucja przeszkadza. Warto jednak zauważyć, że duża część tych kobiet nie widzi w tym nic złego, bo niby kochają tych facetów. Aczkolwiek szczegółowe oceny powinni wydawać seksuolodzy.

Czemu Wy tak jednowymiarowo podeszliście do tego tematu? :roll: A co z drugą stroną medalu, czyli mężczyznami, którzy taki układ proponują? Gdyby nie panowie, którzy proponują/zgadzają się na utrzymywanie kobiet w zamian za seks, sponsoring by nie istniał ;P

Od razu: każde tłumaczenie, że autorce tematu chodziło tylko o dziewczyny nie wchodzi w grę, bowiem bez panów temat nie istnieje.

Od razu: każde tłumaczenie, że autorce tematu chodziło tylko o dziewczyny nie wchodzi w grę,

ponieważ:

po 1

Co w ogóle sądzicie o ludziach którzy się na to decydują, także o mężczyznach?

a po 2

bowiem bez panów temat nie istnieje.

pozdr:)

No ładnie, nie doczytałam do końca ;] Zwiodły mnie te pełne oburzenia posty o dziewczynach, bez napomknięcia w nich nawet o płci męskiej.

Mój błąd ;}

może jest to bardziej przyzwoite od pań przy ulicach.

Nie jest.

One miaływięcej szczęścia, że nie musze stać przy ulicach, tyle.

Ale sprzedaja tak samo swoje ciało, tak samo się nie szanują i ja nie szanuję ich.

I dla mnie usprawiedliwienie, ze nie mialy za co wyzywic dzieci nie jest Żadnym usprawiedliwieniem.

Może z przymusu(materialnego)

Są inne sposoby aby zarobić.

może to lubią,

coś w tym jest.

albo starzy dają im za mało kieszonkowego

w tym też.

Ale one poprostu ida na łatwizne by zarobić kase.

Potępiacie je, czy tolerujecie?

Mam je gdzieś :] Niech tylko wymagają od klientow zabezpieczeń, zeby nie przenosic ew. choroby :?

Co w ogóle sądzicie o ludziach którzy się na to decydują, także o mężczyznach?

Facetow, ktorzy sie na to decyduja mysle, ze mozna podzielic na 2 grupy.

Pierwsza to Ci ktorzy sa poprostu samotni, brakuje im seksu ale rowniez bliskosci. Maja jedna 'stala' pania do towarzystwa, desperaci.

Druga grupa to poprostu meskie dziwki, ktorzy maja czesto tez na boku wlasna rodzine ( zona ich nie zaspokaja czy jak ? ).

nie toleruje tych kobiet nie bede ich obrazac bo kazdy wie jak takie "kobiety" nazywaja sie. jest duzo pracy ale one ida na latwizne i wybieraja latarnie. nie no ie rozumiem takich kobiet cosie nie szanuja!! one sa dla mnie puste!! wspolczuje ich dzieciom i mezom jesli beda ich miec kiedykolwiek!!!

Sorry ale według mnie to dziwki!! Skoro one nie szanują siebie to i ja nie szanuje ich. I tyle.

Nie toleruje, dla mnie to żałosne.

Lunatyk napisał:

Może z przymusu(materialnego), może to lubią, albo starzy dają im za mało kieszonkowego.

Sytuacja finansowa to żadne wytłumaczenie. Jeśli się chce można znaleźć normalną pracę...niestety niektóre panie wolą iść na łatwiznę. Confused

Przecie to tak jakbys byla kurwa...to nie normalne

Sa dziewczyny w moim wieku ktore to robia...zalosne :/

[fquote]Sa dziewczyny w moim wieku ktore to robia...zalosne [/fquote]

O KURWA !! w wieku 14 lat sprzedac sie za jakas bluzke czy spodnie... ZAL

Jeśli robi to dorosła kobieta ... nie mam nic przeciw, jest dorosła, sama odpowiada za swoje życie i czyny. Na szczęście nigdy nie spotkałam sie z dziewczyną robiącą to za pieniądze. Może nie potepiam ich, ale napewno nie akceptuje takiego zachowania.

[fquote]Może z przymusu(materialnego), może to lubią, albo starzy dają im za mało kieszonkowego.[/fquote]

Jaki przymus materialny.!

Niby nigdzie nie można zarobić, a znam osoby, które bez puszczania się i wykształcenia dają sobie radę.!

A jak ktoś woli dawać :ass: , to widocznie jets leniwy i idzie po najmniejszej linii oporu...!

No, ale każdy ma prawo robić to co chce, dopóki nie rani trym innych.

hmm... w sumie trudna sprawa...

przede wszystkim: żadna praca nie hańbi!

jej ciało to może robić z nim co chcę... tym bardziej, że nie wyrządza nikomu krzywdy, a daję przyjemność... :lol:

Szanuje prostytutki, bo gdyby nie one to w kraju by było 100 razy więcej gwałtów :P

Seks jest dla ludzi dojrzalych! to po pierwsze, gdybym znal taka dziewczyne, to bym zglosil ja do dyrektora szkoly, ten skierowal by ja do psychologa... to jest niedopuszczalne! Taka dziewczyna, uwaza siebie za dorosla, a tak naprawde nie ma pojecia jaka krzywde sobie robi! Nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczenstwa... nie pozwolcie takim osobom zmarnowac sobie zycia, apeluje! Wbaczcie ale zbulwersowalem sie gdy to przeczytalem.

Sponsoring... musicie wiedziec, ze czasami ludzie sa zmuszeni do takiego trybu zycia... to szybki, nie wymagajcy wyksztalcenia zarobek, pieniadze sa duze... szczegolnie jezeli chodzi o mezczyzn... zycie nie jest bajka... nie kazdy posiada wsparcie finansowe ze strony rodzicow czy dziadkow... studia kosztuja, wyksztalcenie kosztuje, utrzymanie, mieszkanie... czasami nie da sie pogodzic 8 h pracy ze studiami. Szanujmy sie... kto jest gorszy, osoba sprzedajaca swoje cialo czy osoba wykorzystujaca sytuacje w jakiej sie znajduje owa osoba? nie ma odpowiedzi na to pytanie... sa rozne powody wynajecia dziwki (m/k) np. samotnosc, zakompleksienie, niedowartosciowanie itd nie mozna uogolniac prostytucji... jestesmy wolnymi ludzmi, mamy prawo robic z naszym cialem co nam sie podoba... oczywiscie jest to niemoralne ale moralna jest praca w Urzedzie Skarbowym? szanujmy sie...

Watpie ze to chodzi o kwestie materialne ze ktos jest biedny czy cos. bo znam takie osoby i wiem ze maja duzo tylko poprostu nie moga przestac i chca jeszcze wiecej a poza tym takie zeczy sie oplacaja. wiem bo kiedys sama dostalam propozycje (nie skorzystalam) 800zł za sex.. duzo wiec dziewczyny sie w to wciagaja..

Co do pań lekkich obyczajów, ciekawę sprawę przedstawił Robert McLiama Wilson w "Autopsji":

"Większość kobiet, które się spotyka, jest równocześnie kimś innym. Mają posady, rodziny, nazwiska, poglądy, pretensje i fobie. Są złożonymi istotami ludzkimi. Dziwka natomiast jest dla mężczyzny arcykobietą - czyli uproszczoną ideą kobiety w stopniu najwyższym. Płacą jej za to że jest tej, a nie innej płci."

Watpie ze to chodzi o kwestie materialne ze ktos jest biedny czy cos. bo znam takie osoby i wiem ze maja duzo tylko poprostu nie moga przestac i chca jeszcze wiecej a poza tym takie zeczy sie oplacaja. wiem bo kiedys sama dostalam propozycje (nie skorzystalam) 800zł za sex.. duzo wiec dziewczyny sie w to wciagaja..

W wiekszosci przypadkow, glownym powodem, dla ktorego ludzie zajmuja sie ta prosfesja jest trudna sytuacja finansowa... owszem, mozna jeszcze to lubic, ale trzeba pamietac, ze nigdy nie wiadomo jaki klijent zapuka do Twoich drzwi... nie zawsze sa to piekne kobiety lub przystojni mezczyzni, wrecz odwrotnie... zgadzam sie z tym, ze prostytucja wciaga, jest pewnego rodzaju nalogiem, ale nie na tyle silnym, zeby nie moc sie od niego uwolnic. Takie rzeczy sie oplaca tylko wtedy jezeli Twoja moralnosc jest warta zaproponowaniej stawki, 800zl? smiem watpic... stawki sa nieco inne... chyba, ze trafil Ci sie jakis bogaty napal... sa i tacy.

pozdr

SirZajcev: sponsoring to nie zmieniający się klienci. To stały partner, który utrzymuje dziewczynę, lub stała partnerka, która utrzymuje chłopaka. Często nie idzie tu nawet o same pieniądze, ale na przykład wynajęcie mieszkanie za seks.

Asika: doskonale wiem jak to wyglada, partnerzy sie zmieniaja wbrew pozora bardzo czesto, sponsoring to kwestia umowna, kobieta regularnie placi za seks, jezeli chce zabrac swojego partnera w towarzystwo, do rodziny itp to albo placi w gotowce albo obdarowuje go prezentami... glownie sa to klijentki mlode do ok.35 roku zycia, czesto przyjezdzaja do jakiegos miasta np, w delegacje na tydzien badz dwa, zadko sa dluzej niz miesiac, kazda boji sie plotek nawet jezeli dyskrecja jest w stu procentach zapewniona. Klijentki stale? wybacz ale takiego pojecia w tym zawodzie nie znajdziesz. Sam mezczyzna pracujacy w tym zawodzie boji sie dluzszego sponsoringu, bo kobiety z czasem maja tendencje do zapominania, o wiazacej ich umowie, a tu nie ma miejsca na uczucia, pretensje, zobowiazanie... seks wiaze ludzi, predzej czy pozniej, jedynymi trzezwo podchodzacymi do tematu sa sami sponsorowani.

[fquote=Lunatyk]co sądzicie o dziewczynach które to robią?[/fquote]

no co.. normalne Kur**y.. tyle ze ekskluzywne.

[fquote=Lunatyk]A związalibyście się z takim mężczyzna, kobietą którzy kiedyś w tym uczestniczyli?

[/fquote]

przede wszystkim taki facet by sie nie przyznał bo to nie jest powód do dumy.

Nie szanują siebie, sprzedają swoje ciało za pieniądze czy przedmioty...Owszem, niektóre osoby są po prostu zmuszone sytuacją do czegoś takiego, ale jest wiele innych sposobów zdobycia pieniędzy, niekoniecznie wymagających sprzedawania siebie. Owszem, to ich ciała i robią co chcą, więc raczej nic im się nie zrobi, ale osobiście nie przepadam za takimi osobami i na pewno nie związałabym się z kimś, kto ma za sobą takie "przygody" :|