Lunatyk

Sponsoring

Recommended Posts

Czemu Wy tak jednowymiarowo podeszliście do tego tematu? :roll: A co z drugą stroną medalu, czyli mężczyznami, którzy taki układ proponują? Gdyby nie panowie, którzy proponują/zgadzają się na utrzymywanie kobiet w zamian za seks, sponsoring by nie istniał ;P

Od razu: każde tłumaczenie, że autorce tematu chodziło tylko o dziewczyny nie wchodzi w grę, bowiem bez panów temat nie istnieje.

Od razu: każde tłumaczenie, że autorce tematu chodziło tylko o dziewczyny nie wchodzi w grę,

ponieważ:

po 1

Co w ogóle sądzicie o ludziach którzy się na to decydują, także o mężczyznach?

a po 2

bowiem bez panów temat nie istnieje.

pozdr:)

No ładnie, nie doczytałam do końca ;] Zwiodły mnie te pełne oburzenia posty o dziewczynach, bez napomknięcia w nich nawet o płci męskiej.

Mój błąd ;}

może jest to bardziej przyzwoite od pań przy ulicach.

Nie jest.

One miaływięcej szczęścia, że nie musze stać przy ulicach, tyle.

Ale sprzedaja tak samo swoje ciało, tak samo się nie szanują i ja nie szanuję ich.

I dla mnie usprawiedliwienie, ze nie mialy za co wyzywic dzieci nie jest Żadnym usprawiedliwieniem.

Może z przymusu(materialnego)

Są inne sposoby aby zarobić.

może to lubią,

coś w tym jest.

albo starzy dają im za mało kieszonkowego

w tym też.

Ale one poprostu ida na łatwizne by zarobić kase.

Potępiacie je, czy tolerujecie?

Mam je gdzieś :] Niech tylko wymagają od klientow zabezpieczeń, zeby nie przenosic ew. choroby :?

Co w ogóle sądzicie o ludziach którzy się na to decydują, także o mężczyznach?

Facetow, ktorzy sie na to decyduja mysle, ze mozna podzielic na 2 grupy.

Pierwsza to Ci ktorzy sa poprostu samotni, brakuje im seksu ale rowniez bliskosci. Maja jedna 'stala' pania do towarzystwa, desperaci.

Druga grupa to poprostu meskie dziwki, ktorzy maja czesto tez na boku wlasna rodzine ( zona ich nie zaspokaja czy jak ? ).

nie toleruje tych kobiet nie bede ich obrazac bo kazdy wie jak takie "kobiety" nazywaja sie. jest duzo pracy ale one ida na latwizne i wybieraja latarnie. nie no ie rozumiem takich kobiet cosie nie szanuja!! one sa dla mnie puste!! wspolczuje ich dzieciom i mezom jesli beda ich miec kiedykolwiek!!!

Sorry ale według mnie to dziwki!! Skoro one nie szanują siebie to i ja nie szanuje ich. I tyle.

Nie toleruje, dla mnie to żałosne.

Lunatyk napisał:

Może z przymusu(materialnego), może to lubią, albo starzy dają im za mało kieszonkowego.

Sytuacja finansowa to żadne wytłumaczenie. Jeśli się chce można znaleźć normalną pracę...niestety niektóre panie wolą iść na łatwiznę. Confused

Przecie to tak jakbys byla kurwa...to nie normalne

Sa dziewczyny w moim wieku ktore to robia...zalosne :/

[fquote]Sa dziewczyny w moim wieku ktore to robia...zalosne [/fquote]

O KURWA !! w wieku 14 lat sprzedac sie za jakas bluzke czy spodnie... ZAL

Jeśli robi to dorosła kobieta ... nie mam nic przeciw, jest dorosła, sama odpowiada za swoje życie i czyny. Na szczęście nigdy nie spotkałam sie z dziewczyną robiącą to za pieniądze. Może nie potepiam ich, ale napewno nie akceptuje takiego zachowania.

[fquote]Może z przymusu(materialnego), może to lubią, albo starzy dają im za mało kieszonkowego.[/fquote]

Jaki przymus materialny.!

Niby nigdzie nie można zarobić, a znam osoby, które bez puszczania się i wykształcenia dają sobie radę.!

A jak ktoś woli dawać :ass: , to widocznie jets leniwy i idzie po najmniejszej linii oporu...!

No, ale każdy ma prawo robić to co chce, dopóki nie rani trym innych.

hmm... w sumie trudna sprawa...

przede wszystkim: żadna praca nie hańbi!

jej ciało to może robić z nim co chcę... tym bardziej, że nie wyrządza nikomu krzywdy, a daję przyjemność... :lol:

Szanuje prostytutki, bo gdyby nie one to w kraju by było 100 razy więcej gwałtów :P

Seks jest dla ludzi dojrzalych! to po pierwsze, gdybym znal taka dziewczyne, to bym zglosil ja do dyrektora szkoly, ten skierowal by ja do psychologa... to jest niedopuszczalne! Taka dziewczyna, uwaza siebie za dorosla, a tak naprawde nie ma pojecia jaka krzywde sobie robi! Nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczenstwa... nie pozwolcie takim osobom zmarnowac sobie zycia, apeluje! Wbaczcie ale zbulwersowalem sie gdy to przeczytalem.

Sponsoring... musicie wiedziec, ze czasami ludzie sa zmuszeni do takiego trybu zycia... to szybki, nie wymagajcy wyksztalcenia zarobek, pieniadze sa duze... szczegolnie jezeli chodzi o mezczyzn... zycie nie jest bajka... nie kazdy posiada wsparcie finansowe ze strony rodzicow czy dziadkow... studia kosztuja, wyksztalcenie kosztuje, utrzymanie, mieszkanie... czasami nie da sie pogodzic 8 h pracy ze studiami. Szanujmy sie... kto jest gorszy, osoba sprzedajaca swoje cialo czy osoba wykorzystujaca sytuacje w jakiej sie znajduje owa osoba? nie ma odpowiedzi na to pytanie... sa rozne powody wynajecia dziwki (m/k) np. samotnosc, zakompleksienie, niedowartosciowanie itd nie mozna uogolniac prostytucji... jestesmy wolnymi ludzmi, mamy prawo robic z naszym cialem co nam sie podoba... oczywiscie jest to niemoralne ale moralna jest praca w Urzedzie Skarbowym? szanujmy sie...

Watpie ze to chodzi o kwestie materialne ze ktos jest biedny czy cos. bo znam takie osoby i wiem ze maja duzo tylko poprostu nie moga przestac i chca jeszcze wiecej a poza tym takie zeczy sie oplacaja. wiem bo kiedys sama dostalam propozycje (nie skorzystalam) 800zł za sex.. duzo wiec dziewczyny sie w to wciagaja..

Co do pań lekkich obyczajów, ciekawę sprawę przedstawił Robert McLiama Wilson w "Autopsji":

"Większość kobiet, które się spotyka, jest równocześnie kimś innym. Mają posady, rodziny, nazwiska, poglądy, pretensje i fobie. Są złożonymi istotami ludzkimi. Dziwka natomiast jest dla mężczyzny arcykobietą - czyli uproszczoną ideą kobiety w stopniu najwyższym. Płacą jej za to że jest tej, a nie innej płci."

Watpie ze to chodzi o kwestie materialne ze ktos jest biedny czy cos. bo znam takie osoby i wiem ze maja duzo tylko poprostu nie moga przestac i chca jeszcze wiecej a poza tym takie zeczy sie oplacaja. wiem bo kiedys sama dostalam propozycje (nie skorzystalam) 800zł za sex.. duzo wiec dziewczyny sie w to wciagaja..

W wiekszosci przypadkow, glownym powodem, dla ktorego ludzie zajmuja sie ta prosfesja jest trudna sytuacja finansowa... owszem, mozna jeszcze to lubic, ale trzeba pamietac, ze nigdy nie wiadomo jaki klijent zapuka do Twoich drzwi... nie zawsze sa to piekne kobiety lub przystojni mezczyzni, wrecz odwrotnie... zgadzam sie z tym, ze prostytucja wciaga, jest pewnego rodzaju nalogiem, ale nie na tyle silnym, zeby nie moc sie od niego uwolnic. Takie rzeczy sie oplaca tylko wtedy jezeli Twoja moralnosc jest warta zaproponowaniej stawki, 800zl? smiem watpic... stawki sa nieco inne... chyba, ze trafil Ci sie jakis bogaty napal... sa i tacy.

pozdr

SirZajcev: sponsoring to nie zmieniający się klienci. To stały partner, który utrzymuje dziewczynę, lub stała partnerka, która utrzymuje chłopaka. Często nie idzie tu nawet o same pieniądze, ale na przykład wynajęcie mieszkanie za seks.

Asika: doskonale wiem jak to wyglada, partnerzy sie zmieniaja wbrew pozora bardzo czesto, sponsoring to kwestia umowna, kobieta regularnie placi za seks, jezeli chce zabrac swojego partnera w towarzystwo, do rodziny itp to albo placi w gotowce albo obdarowuje go prezentami... glownie sa to klijentki mlode do ok.35 roku zycia, czesto przyjezdzaja do jakiegos miasta np, w delegacje na tydzien badz dwa, zadko sa dluzej niz miesiac, kazda boji sie plotek nawet jezeli dyskrecja jest w stu procentach zapewniona. Klijentki stale? wybacz ale takiego pojecia w tym zawodzie nie znajdziesz. Sam mezczyzna pracujacy w tym zawodzie boji sie dluzszego sponsoringu, bo kobiety z czasem maja tendencje do zapominania, o wiazacej ich umowie, a tu nie ma miejsca na uczucia, pretensje, zobowiazanie... seks wiaze ludzi, predzej czy pozniej, jedynymi trzezwo podchodzacymi do tematu sa sami sponsorowani.

[fquote=Lunatyk]co sądzicie o dziewczynach które to robią?[/fquote]

no co.. normalne Kur**y.. tyle ze ekskluzywne.

[fquote=Lunatyk]A związalibyście się z takim mężczyzna, kobietą którzy kiedyś w tym uczestniczyli?

[/fquote]

przede wszystkim taki facet by sie nie przyznał bo to nie jest powód do dumy.

Nie szanują siebie, sprzedają swoje ciało za pieniądze czy przedmioty...Owszem, niektóre osoby są po prostu zmuszone sytuacją do czegoś takiego, ale jest wiele innych sposobów zdobycia pieniędzy, niekoniecznie wymagających sprzedawania siebie. Owszem, to ich ciała i robią co chcą, więc raczej nic im się nie zrobi, ale osobiście nie przepadam za takimi osobami i na pewno nie związałabym się z kimś, kto ma za sobą takie "przygody" :|

znam kilka takich dziewczyn które mają sponsorów... sa mi kompletnie obojętne. Nie mam o nich zdania. ich życie.

Najbardziej mnie rozbraja jak jakis facet pyta się mnie czy szukam sponsora.. odpowiadam mu wtedy czy on szuka sposobu na zostanie impotentem bo ja bardzo chetnie za takie propozycje moge go z niego zrobic.. Nie mam pytan do takich ludzi. a dziewczyny które sie na to zgadzają.. niech robią co chcą pewnie kedys pożałują.

dokładnie, nie pogardzać. zrozumieć nie potrafię takiego czegoś, zawsze jest inne wyjście, ale pogardzać - nie. to jest decyzja kogoś. chociaż nie podoba się (mnie osobiście bardzo), to NIE POGARDZAĆ!

Co o nich sądzę? Ich życie, ich sprawa,ale nie popieram tego i też nie czuję za wielkiego szacunku do tych dziewcząt. Nie sądze też żeby robiły to z przymusu,raczej z chęci zarobienia pieniędzy na nowe rzeczy,którymi później bedą mogły zaszpanować wśród rówieśników.

wolałbym już żebrać na ulicy, niż ,,sprzedawać się" każdemu kto by tylko zapłacił za szybki numerek...moze się powtarzam ale jak sex to tylko z miłości.. i po prostu brzydzi mnie taka postawa inych ludzi..

Osobiscie nie popieram i nie praktykuje :). Latwo jest mi powiedziec, ze nigdy bym tego nie zrobila, bo nie brakuje mi ani pieniedzy ani rozrywki. Z drugiej strony jestem w stanie uwierzyc, ze te kobiety maja jakis powod. Ale jesli robia to z wlasnej woli to jest to dla mnie pojscie na latwizne.Bo jest to na pewno szybszy i lepszy zarobek niz szukanie pracy, stanie w kolejce po zasilek itp. itd.

ich ciało ich sprawa, każdy sam decyduje w jakiej branży będzie pracować, no chyba, że te kobiety są do tego przymuszane to już nie jest to takie happy... :?

Myślę, że jak nie ma sie pieniedzy nawet na jedzenie to zrobi sie wszystko i nie mam nic do takich ludzi. Ale ktoś kto bierze to za "pracę" no to wybaczcie........

Czyli prościej mówiąc: seks za pieniądze. Tyle że, może jest to bardziej przyzwoite od pań przy ulicach. Więc pytanie moje, co sądzicie o dziewczynach które to robią? Może z przymusu(materialnego), może to lubią, albo starzy dają im za mało kieszonkowego. Potępiacie je, czy tolerujecie? Co w ogóle sądzicie o ludziach którzy się na to decydują, także o mężczyznach?

dopisek, 17.06:

A związalibyście się z takim mężczyzna, kobietą którzy kiedyś w tym uczestniczyli?

Ja nigdy bym nie pracowała dla takiego typu agencji. Ale u ludzi mi to nie przeszkadza:) Znaczy się , nie znam takiego kogoś , ale mam szacunek do wszystkich, moze ma jakieś problemy materialne, zresztą co się będę wtrącać w cudze życie:)

Ehm chyba raczej nie związałabym się z kimś takim, nie umiałąbym znieść tej myśli że on z inną... Pozdrawiam

Nie uprawiałabym sexu za pieniądze ale jeśli jakieś kobiety, męższczyżni to lubią to jest to ich sprawa i skoro uważaja to za nic złego to niech sobie robią jak chcą i po swojemu, bo każdy żyje tak jak mu się podoba.

A jeśli ten męższczyzna, z którym miałbym być przestał by i zmienił swój charakter to czemu nie?