• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Lunatyk

Sponsoring

Recommended Posts

Czyli prościej mówiąc: seks za pieniądze. Tyle że, może jest to bardziej przyzwoite od pań przy ulicach. Więc pytanie moje, co sądzicie o dziewczynach które to robią? Może z przymusu(materialnego), może to lubią, albo starzy dają im za mało kieszonkowego. Potępiacie je, czy tolerujecie? Co w ogóle sądzicie o ludziach którzy się na to decydują, także o mężczyznach?

dopisek, 17.06:

A związalibyście się z takim mężczyzna, kobietą którzy kiedyś w tym uczestniczyli?

ich ciało ich decyzja

niektóre są zmuszane inne robią to z konkretnego powodu i tyle tylko może je usprawiedliwić np że robią to dla tego aby ich dziecko nie głodowało, tak mogą okazać poświęcenie dziecku oddając siebie

podchodze do tego obojętnie. tak jak pierwsza linijka postu ;)

Nie pogardzam, ale jakoś za nic fajnego tego nie biorę...

Przecież mogłaby znaleść inną prawcę, bo jak się chce to się może..

No chyba że to lubi :roll:

Nie pogardzam, ale jakoś za nic fajnego tego nie biorę...

Przecież mogłaby znaleść inną prawcę, bo jak się chce to się może..

No chyba że to lubi :roll:

no a jak juz nie miała innego wyjścia?

no a jak juz nie miała innego wyjścia?

Wierzysz w cos takiego? Po prostu tak jest latwiej. Z reszta autorowi chodzi zapewne o nastoletnie dziewczyny szukajace sponsorow, a nie dojrzale kobiety z czworka dzieci i mezem alkoholikiem. A takowe nie szukaja pieniedzy wylacznie by zaspokoic podstawowe potrzeby. Zwyke potrzebuja nowej torebki czy brakuje im na kosmetyki. W takim przypadku czyje jedynie pogarde.

[fquote]

no a jak juz nie miała innego wyjścia?[/fquote]

wątpię, tak jak Noir napisał

a nie dojrzale kobiety z czworka dzieci i mezem alkoholikiem.

takie się do tego raczej nie posuwają. Więc pomyśl dlaczego przeważnie dotyczy to młodych lasek?

zwykle potrzebuja nowej torebki czy brakuje im na kosmetyki.

Wierzysz w cos takiego? Po prostu tak jest latwiej. Z reszta autorowi chodzi zapewne o nastoletnie dziewczyny szukajace sponsorow, a nie dojrzale kobiety z czworka dzieci i mezem alkoholikiem. A takowe nie szukaja pieniedzy wylacznie by zaspokoic podstawowe potrzeby. Zwyke potrzebuja nowej torebki czy brakuje im na kosmetyki. W takim przypadku czyje jedynie pogarde.

O tym samym pomyślałam.

Sponsoring dla nowej kutreczki czy butow za 200zl to po prostu k...

W niewielu przypadkach, typu samotna kobieta z kilkorgiem dzieci nie znajdzie sobie jako takiego "sponsora" tylko staje sie prostytutka. Poswiecenie dla dzieci mozna wybaczyc, ale nie oddawanie swojego ciała dla własnych zachcianek.

. Tyle że, może jest to bardziej przyzwoite od pań przy ulicach.

dlaczego? panie stojące na ulicach po prostu nie załapały się na sponsoring i zamiast jednego klienta mają wielu. Sponsoring, czyli związek/seks dla pieniędzy to zwykłe kurewstwo, i tylko jako takie może być tłumaczony lub nie

No, ale cóż, to jest ich rozwiązanie. Dla mnie to jest paranoja jeżeli dziewczyna stawia gościowi pałkę za kupienie zwykłego błyszczyka, albo coś w tym stylu, ale cóż............

Jak czytam czasami artykuły o naiwnych nastolatkach to .....

Np. że dziewczyna 14 pisała z gościem 26 lat i po dwóch dniach się spotkali ta chętnie wskoczyła mu do auta, ten ją zabrał nad zalew, chciał ją wykorzystać, a ta wielce załamana. No szok

To swiadczy o danej osobie, ale nie ogolniajmy odrazu, bo sa rozne sytuacje i na kazda taka mozna poswiecic osobny dzial

co sądzicie o dziewczynach które to robią

Nie toleruje, dla mnie to żałosne.

Może z przymusu(materialnego), może to lubią, albo starzy dają im za mało kieszonkowego.

Sytuacja finansowa to żadne wytłumaczenie. Jeśli się chce można znaleźć normalną pracę...niestety niektóre panie wolą iść na łatwiznę. :?

Ja tak naprawdę nie wiem kto co robi. Moja koleżanka może się puszczać za pieniądze a ja o tym nie wiem.

Jednak jak już mówią o takich osobach to hmm... trochę ich nie rozumiem. Może nawet gdzieś w moich odczuciach znajdzie się mała nutka żalu czy też współczucia- nie szanują się, a później mogą żałować.

To jest dla mnie niezrozumiałe.

[fquote]no a jak juz nie miała innego wyjścia?[/fquote]

Wyjście jest zawsze, tylko nie zawsze trzeba iść na łatwiznę co to panie/dziewczyny właśnie robią.

Cóż nie popieram tego, ale to ich wybór. Są mi zupełnie obojętne, nie ingeruje w ich postępowanie, bo to ich ciało i ich wybór.

Jedno wzbudza we mnie współczucie i żal - ich głupota. Nie pojmuję jak można zdecydować się na coś takiego tylko dlatego, że chce się kupić nowy ciuch/kosmetyk. Zostawię to bez komentarza.

Pani, która ma sponsora, to prawie to samo, co gdyby sponsorował ją pan na jeden numerek;D jak ktos juz napisał, jeśli siebie same uszanować nie potrafią, ja ich również szanować nie będę.

głowie są to panienki z dobrego domu, moim zdaniem nie różnią się zbytnio od prostytutek. Dlaczego? Bo im też płaci się za sex, tylko że te od sponsoringu nie maja nad sobą nikogo innego, a prostytutki mają, mała róznica... Ale i jedna pani i druga to nic innego jak prostytutka

głownie są to panienki z dobrego domu

Zgadzam się - takiej raz rodzice nie dadzą na nowy ciuch, to pójdzie to miłego bogatego sąsiada, a on za przysługę kupi jej ta zasraną bluzeczkę :|

Zrozumiem kobietę, która oddaje się obcym mężczyznom za pieniądze z powodu jakiej skrajnej sytuacji (chore dziecko np), ale żeby robić to za ciuch?

nie wiem czy wiele różnia sie od tych pań z ulicy. to chyba sprawa wlasnej godności...

Ja nie lubię czegoś takiego jak sponsoring i mam na to swoje określenie to jest tak zwana prostytucja w lżejszym słowa tego znaczeniu.

chzba inaczej rozumie znaczenie Sponsoringu dla mnei to taki uklad w ktorym jeden z partnerow utrzymuje drugiego zyja razem i nie jest osba tylko na jeden raz wiec wsumie nie widze nic w tym zlego

Z reszta autorowi chodzi zapewne o nastoletnie dziewczyny szukajace sponsorow,

zdecydowanie.

Lunatyk napisał:

. Tyle że, może jest to bardziej przyzwoite od pań przy ulicach.

dlaczego? panie stojące na ulicach po prostu nie załapały się na sponsoring i zamiast jednego klienta mają wielu.

W sumie to niewielka różnica. Tyle ze sponsorowane laski zawsze mogą się wyprzeć tym że "kochają" swojego partnera a to on im wszystko sam kupuje bo tak je "kocha".

A co sądzicie o facetach którzy sponsorują dziewczyny za seks?