• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• 7avac1323tc6
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• Popularny

• Paradoxy
      O czym teraz myślisz?
      Intensywnie zastanawiam się czy olać w pracy najbliższą sobotę. No bo skoro piątek już i tak mam wolny, a według najlepszych wskazań medycznych rekonwalescencja po zabiegu powinna trwać przynajmniej 24h... :>
    • Paradoxy
      Czy masz to teraz na sobie?
      Nie i mało prawdopodobne, bym kiedykolwiek z własnej woli je założyła - mam uczulenie na ten fason. Coś otrzymanego w prezencie, może nawet wykonanego specjalnie dla Ciebie?
    • Paradoxy
      W oczekiwaniu na...
      "Największą bitwę w historii telewizji".  
    • Shady-Lane90
      modyfikacje ciała
      Nie oceniam ludzi po wyglądzie. Nie interesuje mnie to, że ktoś jest cały pokryty tatuażami, lub kolczykami w przeróżnych miejscach. Liczy się dla mnie wnętrze danej osoby. Wszystkich na starcie traktuję równo. Tak na marginesie - jedna z moich najlepszych koleżanek, którą znam od wczesnego dzieciństwa, ma około 20 tatuaży. Ludzie oceniają ją przez pryzmat tych ozdób - często błędnie. Nie rozumiem tego. Jak dla mnie to wesoła dziewczyna, twardo stąpająca po ziemi, która ma prawo robić ze swoim życiem co chce. 
    • Shady-Lane90
      Kariera przez łóżko
      Taka propozycja od szefa to dla mnie w pewnym sensie uprzedmiotowienie kobiety. Jeśli zaś sama kobieta pcha się komuś do łóżka, by coś osiągnąć - to zwyczajne kurewstwo.