• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

Brak zarejestrowanych użytkowników online

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Lilla Weneda
      Co zrobiłbyś za milion dolarów?
      Tak. Fragment  odgrywa tu dość istotną rolę, choć przed zawarciem takiej umowy obowiązkowo upewniłabym się także (w maksymalnym możliwym stopniu), że małżeństwo z danym osobnikiem nie wpakuje mnie w kłopoty natury prawnej. Intercyza rzecz jasna obowiązkowa  Pozwolił(a)byś się dożywotnie znacznie oszpecić - bez ponoszenia uszczerbku na zdrowiu, ani tym bardziej stworzenia zagrożenia dla życia, po prostu uczynić brzydkim (brzydką) jak noc?
    • Widelcze
      Pierwsza styczność z alkoholem :)
      W sumie już w podstawówce. Od czasu do czasu mama pozwalała mi spróbować jej słodkiego piwa albo wypić Karmi. Poważniejsze spotkanie z alkoholem było w podobnym wieku, w domu mojej koleżanki, kiedy jej mama zaoferowała nam nalewkę i wyszła na cały dzień. Mam wrażenie, że chciała nas/swoją córkę przetestować? W dalszym ciągu, już wtedy uważałam to za... dość nieodpowiedzialne. Natomiast pierwszy raz upiłam się jakoś w wieku 15/16 lat, na jednym wyjeździe i w sumie od tamtego czasu nie piłam do ukończenia 18 lat.  
    • Widelcze
      Jak się czujesz?
      Bardzo, bardzo źle.
    • Widelcze
      Zrobiłabym to za darmo. Wziąłbyś udawany ślub z osobą, której nie szanujesz? Nie musicie ze sobą żyć, ale nie możecie wziąć rozwodu.
    • AdorableMe
      Za takie pieniadze? Oczywiscie! Opuscilbys na zawsze swoj kraj?