johanneskate

Pochwały w dziale "Tylko na poważnie"

7 postów w tym temacie

Witam kochanych forumowiczów.

Z dzisiejszym dniem wchodzi w życie opcja, dzięki której w tematach z działu "Na poważnie" możecie dawać pochwały postom, które najbardziej wam się spodobaly. Cel tej zmiany jest taki, żeby zwiększyć widoczność wartościowych treści, docenić osoby, które piszą te najlepsze posty i nadać sensu systemowi pochwał.

Jeśli opcja ta się przyjmie i będzie działać prawidłowo, rozszerzymy na inne działy, w których jest potrzebna.

Zachęcam do pisania tutaj uwag i problemów jakie zauważyliście w związku z tą zmianą. Raportujcie nadużycia, wszelki trolling oraz żebranie związane z systemem pochwał w tym dziale.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uważam, że to dobry pomysł. W końcu będzie można szybko i łatwo pochwalić dobry post bez niepotrzebnego komentowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Gloria
    • duce
    • Borowy
    • Olowekz_ikei
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• Nineku

Nineku

Ludki kochane, jest tu ktoś z Warszawy?
      · 0 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Dzisiejsze losowanie 1/8 Pucharu Polski całkowicie oddało poziom polskiej piłki nożnej
      · 0 odpowiedzi
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Parę miesięcy temu stwierdziłam, że mimo pracy na pełen etat i dzieci, mam za dużo wolnego czasu. Jakieś 20 h tygodniowo spokojnie mogłabym poświęcić na dodatkową pracę. Pomyślałam, żeby wziąć się za tłumaczenia EN <>PL (mam certyfikaty CAE i TOLES). Na razie mogę tylko pomarzyć o tylu zleceniach, by mi 20 h tygodniowo zajęły, więc poświęciłam też czas na szlifowanie francuskiego. I zapisałam się parę dni temu na egzamin DALF (certyfikat z francuskiego). Myślę, że jak zdam DALF, to fajnie by było poszerzyć ofertę o tłumaczenia w parach FR <> PL i FR <> EN.
      · 1 odpowiedź
    • Borowy

Borowy  »  Liszka

Żyjesz!
      · 1 odpowiedź
    • AdorableMe

AdorableMe

Lubię jesień, bo wtedy każdy może dostać z liścia.
      · 1 odpowiedź
    • Gloria
      Ilość dziewczyn
      Dobre porady, a ta powyżej to prawdopodobnie sedno tego wszystkiego. Na początek dobrze byłoby sobie uświadomić, czego się właściwie chce od kobiety. I także określić, czego kobiety oczekują od mężczyzn. I czy to ma być związek na dłuższy czas czy tylko coś przelotnego? Ja ostatnio zmieniłem koncepcję związku i jeżeli już, to szukałbym czegoś na dłużej, a nie jednorazowej przygody czy chwilowego romansu. Zaczynam coraz bardziej doceniać zasady, którymi kierują się ludzie i patrzeć na to, jak się ludzie zachowują w danej sytuacji. Myślę, że warto sobie uświadomić to, że pewnych zachowań nie da się zmienić, a poprzez wnikliwą - obiektywną - obserwację osób można dużo wywnioskować. I przez  to (przynajmniej z większym prawdopodobieństwem) uniknąć nieprzyjemności w przyszłości.
    • duce
      Chcę...
      ... zacząć podejmować kroki, aby wyemigrować.
    • duce
      O czym teraz myślisz?
      Muszę wykonywać detale ...
    • duce
    • Kalafior_Grozy
      1000000 powodów do upicia się
      1802. Bo jest się brzydkim.