MonsterDC

Co i jak żeby schudnąć

67 postów w tym temacie

Dlaczego brzuszków nie? Myślę, że to tak samo dobre ćwiczenie jak każde inne. Szczególnie na początku można wprowadzać różne aktywności i testować swoje możliwości.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
agatka86 masz jakieś doświadczenia z taka pomocą i odchudzaniem online?

tak korzystałam z platformy online w gaca centrum, bardzo wygodna forma korzystania z porad centrum, więc jeśli jesteśmy bardzo zapracowani to warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dieta plus ćwiczenia, jeżeli chodzi o dobór diety najlepiej udać się do dietetyka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dlaczego brzuszków nie? Myślę, że to tak samo dobre ćwiczenie jak każde inne.
W zasadzie to klasyczne brzuszki nie są specjalnie dobre, ani ze względu na odchudzanie, ani ze względu na zdrowie. To dobre ćwiczenie dla osób chcących uwidocznić mięsień prosty brzucha, dla reszty o wiele bardziej korzystne będzie wykonywanie deski(ang. plank).
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

brzuszki nie pomogą w zrzuceniu opony na brzuchu, zdecydowanie lepiej wykonywać ćwiczenia aerobowe, poza tym osobiście jestem zwolenniczką ćwiczeń dopasowanych indywidualnie do nas, przecież każdy z nas ma inny potencjał wiec nie możemy wykonywać tych samych ćwiczeń na odchudzanie. Czy to dieta czy ćwiczenia wszystko powinno być dopasowane indywidualnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z własnego doświadczenia polecam Dukana - po pół roku około 30 kilo w dół. Plus bieganie, dużo biegania :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a zrobiłeś sobie badania organów wewnętrznych po zakończeniu diety? no i jaki masz teraz zamiar wprowadzić plan żywieniowy, jak skończyłeś dietę?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie odpowiednia dieta + ćwiczenia (oba elementy muszą być inaczej się nie da). Jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać to jak najbardziej skorzystaj z usług trenera personalnego - który nauczy cię ćwiczyć i dobierze ci odpowiednio zbilansowaną dietę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a zrobiłeś sobie badania organów wewnętrznych po zakończeniu diety? no i jaki masz teraz zamiar wprowadzić plan żywieniowy, jak skończyłeś dietę?

Dieta Dukana nigdy nie dobiega końca, zostają tzw "proteinowe czwartki" w pozostałe dni jesz wszystko to co na masz ochotę a i tak nie przytyjesz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrezygnować z : cukru, niezdrowych tłuszczy (chipsy itp), podjadania, zbyt dużej ilości węglowodanów w posiłku (ziemniaki, ryż, makaron), sosów(!), śmietany, kawy, napojów gazowanych, alkohol

Codziennie na sen po treningu najlepiej jeden cały czerwony grejpfrut, gdyż przyśpiesza przemianę materii.

Najlepiej po wieczornym bieganiu.

Pić dużo wody, raz dziennie zielona herbata.

Przy każdym posiłku powinno na talerzu znaleźć się zawsze zestaw różnych warzyw.

Systematyczne działania, wyrzekanie się przyjemności, cierpienie, ciężka praca... To jest koszt dobrej figury

Pozdrawiam i powodzenia życzę!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem dużo bliższa wypowiedzi NeoHos, co do diety Dukana spotkałam mnóstwo osób które naprawę sporo chudły na diecie, ale równie szybko nabierały z powrotem kg wiec nie jestem do końca przekonana cod o do tej diety.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dieta dukana jest jedynie stylem żywieniowym.

Osobiście nie polecam bo fazowy system jest drogą do efektu jojo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja juz chyba pisałam o Dukanie, że w moim przypadku ta dieta się nie sprawdziła. Ostatnio chodzi za mną pomysł wczesów odchudzających, ale takich "na wypasie"... żeby ktoś nauczył mnie gotować, było dużo ćwiczeń, jakieś zabiegi itp. Tylko ciekawa jestem w jakim wieku są uczestnicy :P.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Otwarcie mówiąc, diety "cud" nie istnieją. Czy to dieta dukana, kopenhaska czy jakiekolwiek inne. Te nazwy to nie diety, a jedynie droga przez mękę, która może zadziałać jak bumerang i to z podwójną siłą. Najlepiej chudnąć z głową - powoli, ale skutecznie i bezpiecznie. Nie miałem jeszcze osobiście styczności z IF (Intermittent fasting), ale z różnych źródeł wiem, że w niektórych przypadkach może okazać się skuteczna. Można próbować schudnąć tym sposobem, w późniejszym czasie mogę wyjasnić na czym to polega, jeśli ktoś będzie tego potrzebował. Powodzenia!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jak wy ale ja staram sie zdrowo odżywiać staram sie kupować produkty dietetyczne bez cukru i innej chemii ostatnio w sklepie internetowym kopiłem krem orzechowy do smarowania i co prawda z cukrem ale fajne batoniki które po treningu dodają energii a na śniadanie jem owsiankę nie tylko ta ze zdjęcia bo sa inne smaki

5060309490044.jpg

8594025570157.png

8594019384357.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wystarczy po prostu jakiś ruch plus dobre odżywianie i na pewno uda się zrzucić zbędne kilogramy. Moim zdaniem to jest najprostrza ale sensowna dieta. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja przekonałam się że najlepszy sposób na schudniecie to mniej jeść i więcej się ruszać to pomaga zawsze :) i jak odchudzamy się z głową efektu jojo nie będzie. Choć czasem pozwalam sobie na jakieś słodkości ale w ograniczonym wymiarze jakieś jedno ciasteczko raz na kilka dni ostatnio pozwoliłam sobie na galbusera markizy   bez cukrowe taki mały grzeszek ;) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz