Sign in to follow this  
Followers0
czarna_skrzynka

Reklamiarz w telefonie nokia asha 501 dual sim

Recommended Posts

Nigdzie czegoś podobnego nie znalazłam ani się z tym nie spotkałam. Kiedy wchodzę w zakładkę Internet oprócz poszczególnych kategorii stron, które mogę sobie wybrać, pojawia się także baner reklamowy, za każdym razem inny typu ściągnij grę, aplikacje, wielkie download, flixattic, flix123.com (za każdym razem coś innego). Żeby zobaczyć z czym w ogóle mam do czynienia nawet w to kliknęłam, na początku ładuje się coś w rodzaju adsoceanads a potem przekierowuje na jakąś stronę z aplikacjami i jeśli chcę ją ściągnąc, to mam podać numer telefonu.

Próbowałam przywracać ustawienia fabryczne, jednak nic to nie dało, bo kasuje się wszystko, poza tą reklamą. Co mam zrobić by się tego pozbyć? Czy istnieją jakieś antywirusy, programy skanujące dla nokia asha?

Share this post


Link to post
pojawia się także baner reklamowy, za każdym razem inny typu ściągnij grę, aplikacje, wielkie download
To są losowo generowane reklamy, zwykły spam.

Żeby zobaczyć z czym w ogóle mam do czynienia nawet w to kliknęłam
Nie klikaj w nic, a tym bardziej nic nie ściągaj bo złapiesz jeszcze jakiś syf na telefon (wirusy, trojany, itp). Po prostu staraj się ignorować te reklamy.

Co mam zrobić by się tego pozbyć? Czy istnieją jakieś antywirusy, programy skanujące dla nokia asha?
Obawiam się, że prócz ignorowania niewiele możesz zrobić. Na przeglądarki internetowe jest sporo świetnych dodatków wycinających reklamy (np AdBlock), ale na smartfony z niczym sensownym co byłoby równie skuteczne raczej się nie spotkałem.

Share this post


Link to post

możesz spróbować zainstalować jakiegoś antywirusa, na służbowym mam gdata i nieźle się sprawdza, mam spokój z podejrzanymi aplikacjami itp. Podobno jak się włączy tryb samolotowy to nie włączają się reklamy

Share this post


Link to post
możesz spróbować zainstalować jakiegoś antywirusa
Antywirus na reklamy wyświetlane podczas przeglądania internetu nic nie pomoże, to nie jego funkcja. Można spróbować zablokować powiadomienia wyskakujące w pasku powiadomień instalując np aplikację AirPush, o ile dobrze pamiętam nazwę.

Podobno jak się włączy tryb samolotowy to nie włączają się reklamy
Trudno żeby wyświetlały się wówczas reklamy skoro włączenie trybu samolotowego odcina między innymi dostęp do internetu :lol:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts

  • michaelowax3
   O czym teraz myślisz?
   Ludzie właśnie tacy są. Dopóki świetnie im się układa nie potrzebują nikogo a gdy tylko wali im się porządek przypominają sobie nagle i oczekują wsparcia.  Można liczyć tylko na siebie. 
  • Kerosine
   Opisz siebie jednym słowem!
   Ruina Wyłącznie do utylizacji.
  • natiii95
   Cześć - anonimowa krótka ankieta POMOCY
   Poniżej zamieszczam ponownie link do ankiety (działa): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPbLCEi1N3wcekFnSVfzbo0aQzdl8PiNKXuVaFq_AzriBiWw/viewform?usp=sf_link Będę wdzięczna za poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety pozdrawiam
  • yiliyane
   Pomożecie mi?
   Takie huśtawki nastrojów, o których piszesz prawdopodobnie wynikają z burzy hormonów. Takie są uroki dojrzewania. Jednych dopada to w większym stopniu, innych w mniejszym. Zastanów się na spokojnie co czujesz do tego chłopaka. Czy jednak skłaniasz się ku temu, że mu nie ufasz, czy jednak sądzisz, że jest on jedną z nielicznych osób, które Cię w pełni akceptują? Nie sądzę, żeby przy takich huśtawkach nastrojów związek był dobrym pomysłem (musisz mieć też na uwadze jego uczucia), ale może z
  • 空白愛
   Nieodwzajemniona miłość?
   Witam wszystkich, którzy to czytają. Piszę to, ponieważ uważam, że nie jestem w stanie myśleć już trzeźwo, a nie mam osoby, która mogłaby mi z tym pomóc. Jestem 19-letnim chłopakiem, który niedługo zacznie studia. Około półtora miesiąca temu zakochałem się w swojej znajomej, przez pierwszy tydzień nie byłem świadomy swoich uczuć, ale powoli zaczęło do mnie docierać co do niej czuję. Zacząłem sobie wyobrażać nas razem, po paru dniach od uświadomienia sobie co do niej czuję zacząłem myśleć „P