Kerosine

[GŁOSOWANIE] Kto powinien być teraz przepytywany?

557 postów w tym temacie

W drugiej edycji M-forum pod ostrzałem pytań użytkownicy sami decydują komu chcą zadawać pytania! Głosowanie jest bardzo proste - wystarczy wpisać nick swojego kandydata/kandydatki [jedna osoba = jeden głos, wszyscy mają prawo wyboru] i jako takie trwa nieprzerwanie - przy czym czas wybierania jednego kandydata wynosi 7 dni. Po tym czasie zostaną podliczone wszystkie głosy i ogłoszony zwycięzca, wyłonionemu użytkownikowi zostanie założony temat i od razu rozpocznie się głosowanie na jego następcę - tak, by w chwili zakończenia przepytywania aktualnie wybranej osoby od razu mogło rozpocząć się kolejne.

W przypadku remisu wybrana zostanie ta osoba, która nie była jeszcze przepytywana lub od której ostatniego przepytywania upłynęło więcej czasu [licząc od daty założenia wątku]. Jeśli wybrane zostaną ex aequo osoby jeszcze nie przepytywane decyzję o tym, która z nich będzie mieć założony temat podejmuje moderator.

W przypadku gdy wybrana osoba rezygnuje z udziału w zabawie lub nie odpowiada na pytania zostaje zastąpiona użytkownikiem, który zajął kolejne miejsce w głosowaniu. Jeśli użytkowników tych było więcej niż jeden zastosowanie ma punkt o wyborze w przypadku remisu. Jeśli w trakcie głosowania okaże się, że osoba, na którą zostały oddane już jakieś głosy rezygnuje, głosy te są nieważne, a osoby które je oddały mogą raz jeszcze dokonać wyboru.

W przypadku jakichkolwiek innych trudności w związku z wyborem decyzję o nim podejmuje moderator

• Każda osoba zasiadająca w M-forum pod ostrzałem pytań może być przepytywana tylko 1 raz w ciągu roku [pierwszej edycji nie bierzemy pod uwagę]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyniki:

karr, yncydent - 3 głosy

Black Haze - 2 głosy

johanneskate, Księżycowa, slow - 1 głos

Pierwsze miejsce zajęli ex aequo karr i yncydent. Oboje byli już raz przepytywani, jednak więcej czasu upłynęło od zadawania pytań yncydent. To jej zatem zostanie założony temat.

----------------------------------------------------- Dopisano 10.06.2014 ----------------------------------------------------

Wybieramy kolejną przepytywaną osobę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Avrukk, Black Haze, Hard Candy, helje, johanneskate, karr, vetus - wszyscy oni otrzymali po jednym głosie.

Najwięcej czasu minęło zaś od przepytywania Hard Candy, więc to jej będzie założony temat.

--------------------------------------------------- Dopisano 24.06.2014 ------------------------------------------------------

Głosujemy na kolejną przepytywaną osobę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Kto jest online? (Zobacz całą listę)

 • Ostatnie aktualizacje statusu

 • Posty

  • X czy Y??
   Spontan. W tym roku nic nie udaje mi się zaplanować.  Wdepnięcie w kupę czy wejście w kałużę wymiotów? 
  • X czy Y??
   Kocimiętka. Zaplanowane działanie czy spontan?
  • Ulubione Chipsy
   Proteinowe chipsy Smart Food to jedyne, jakie od czasu do czasu zdarza mi się przegryźć i które z mojego punktu widzenia stanowią skądinąd prawdziwy spożywczy hit. Niskokaloryczne (jeśli bierzemy pod uwagę wartość pojedynczego opakowania), o dużej zawartości sprzyjającego odchudzaniu / zachowaniu smukłej linii białka, a do tego występujące w dwóch atrakcyjnych, typowo "chipsowych" smakach kebabu i zielonej cebulki z serem - pozwalają cieszyć się tą zasadniczo grzeszną przekąską również na diecie i zmniejszają występujące często podczas niej uczucie smutku spowodowane myślą, że tyyylu produktów nie wolno mi jeść. Aby jednak zachować obiektywizm muszę przyznać, że mają też swoje wady: paczuszki są niewielkie, a ich cena dosyć wysoka (również charakterystyczny dla proteinowych produktów "białkowy" posmak nie każdemu zapewne przypadnie do gustu). Mimo to wciąż uważam je świetny wynalazek i ciekawą alternatywę dla tradycyjnych chipsów. Do nabycia w Rossmannie. W spiżarce czekają jeszcze na swoją kolej bardziej naturalne chipsy jabłkowe, ale te akurat jakimś trafem zastępuję jak do tej pory zawsze świeżym i soczystym owocem.
  • przekąski na imprezę
   Często robie potrawkę z tuńczyka w kawałkach w oliwie,jajek na twardo,ryżu i kiszonych ogórków , na imprezę nadaje się jak najbardziej. Potrawka smaczna i syta. Mogę podać przepis.  
  • ulubione pieczywo?
   Wyczaiłam w Kauflandzie pyszny ciemny chleb "Witalny" polecam. 
 • Statystyki użytkowników

  • Użytkowników
   87216
  • Najwięcej online
   7884

  Najnowszy użytkownik
  9suchy1049
  Rejestracja
 • Aktywni użytkownicy

 • Statystyki forum

  • Tematów
   58065
  • Postów
   1411738